monisse25
20.08.05, 17:52
ROK 88,STAN IDEALNY,KUBEŁKOWE SIEDZENIA,ORGINALNY SZYBERDACH,KOLOR:NIEBIESKI
METALIK,3-DRZWIOWY,POJEMNOŚC SILNIKA:1,6.
JEST TO WERSJA "100 MILIONEN"
SPRZEDAJĘ Z POWODU WYJAZDU...AŻ PŁAKAC SIĘ Z TEGO POWODU CHCE,CUDOWNY
SAMOCHÓD.
AUTKO SPRZEDAM CHĘTNEMU W PAŹDZIERNIKU ZA MIN. 6000ZŁ.
WOJ.ŚLĄSKIE