IP: *.chello.pl 16.09.09, 22:08
Czesc,
Polecam w ramach wolnego czasu zagrac w darmowa gre erepublik. Gra ta jest pewnego rodzaju 2gim swiatem, gdzie zostaje sie obywatelem danego epanstwa, np. ePolski i uczestniczy sie w zyciu spolecznym-ekonomicznym-militarnym. Jedyna z mozliwosci jest zalozenie wlasnej firmy i prowadzenie jej w warunkach wzglednie prawdziwej ekonomii(trzeba uwzgledniach bezrobocie, popyt, podaz itp), mozna rowniez wziac udzial w zyciu publicznym lub politycznym decydujac o losach ePanstwa. Jesli ktos interesowalby sie sprawdzeniem np. wlasnych umiejetnosci w ocenie ekonomicznej czy politycznej goraco polecam:
eRepublik
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka