Dodaj do ulubionych

Problem z instalacją dodatku oraz patcha

18.06.06, 16:36
Mam Sims 2 w wersji DVD, kiedy nagrywam dodatek University (wszystko w j.PL)
to przy 94% instalacji sprawdza poprzednią werje i wtedy wyskakuje okienko
proszące o 4CD Sims 2.Co zrobić w takiej sytuacji ?
Instalowałem crackując i nie crackując gre, co zrobić ?? Błagam pomóżcie, bo
nie mam pomysłu...
Obserwuj wątek
    • papirus14 Re: Problem z instalacją dodatku oraz patcha 19.06.06, 15:43
      Spróbój normalnie włożyć tą płytę DVD. smile
      • krystian.wawa Re: Problem z instalacją dodatku oraz patcha 20.06.06, 12:14
        Wkładam DVD i nic, cały czas to samo... sad
        • anulcik Re: Problem z instalacją dodatku oraz patcha 20.06.06, 15:56
          mysle ze komp chce, zeby ta plyta, ktora masz wlozyc nazywala sie 4CD Sims 2.
          • krystian.wawa Re: Problem z instalacją dodatku oraz patcha 24.06.06, 19:44
            Moge wypalić czystą CD z nazwą Sims 2 CD4,ale wątpie żeby to się udało...
      • krystian.wawa Re: Problem z instalacją dodatku oraz patcha 24.06.06, 20:08
        Włożyłem i nic,ciągle ten sam napis: Włoż CD4 SIMS2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka