krystian.wawa
18.06.06, 16:36
Mam Sims 2 w wersji DVD, kiedy nagrywam dodatek University (wszystko w j.PL)
to przy 94% instalacji sprawdza poprzednią werje i wtedy wyskakuje okienko
proszące o 4CD Sims 2.Co zrobić w takiej sytuacji ?
Instalowałem crackując i nie crackując gre, co zrobić ?? Błagam pomóżcie, bo
nie mam pomysłu...