Gość: henry lu IP: 62.87.212.* 11.08.01, 16:25 Ileż można czytać o Panu Schetynie.Schetyna to albo tamto.To po co płaci się ciężkie pieniądze trenerowi.A w ogóle mam złe przeczucia jeżeli chodzi o nowy sezon. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj