Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Schetyna do "UW"

    IP: 62.87.212.* 11.08.01, 16:25
    Ileż można czytać o Panu Schetynie.Schetyna to albo tamto.To po co płaci się
    ciężkie pieniądze trenerowi.A w ogóle mam złe przeczucia jeżeli chodzi o nowy
    sezon.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka