Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    do zwolennikow bojkotu ligi (Wisla,Legia,Polonia..)

    IP: *.anonymizer.com 24.05.01, 13:18
    Gdzie byli zwolennicy Wisly i Polonii jak ich druzyny
    po serri zwyeicstw, niektorych bardzo dziwnych
    zdobywaly MP? A gdzie byli kibice Legii po 0:6 w
    Krakowie? Miesiac temu kolejny dziennikarz plakal ze
    zarali im mistrza "nieuczciwie". Ale czy po tym
    sezonie nawolywali do bojkotu? A kibice Widzewa po 5:0
    z LKS? Zaglebia gdy tak niedawno awansowalo do
    pucharow (gralo z AC Milan) po serii zwyciestw na
    wiosne?

    A teraz nawoluja do bojkotu meczow tylko ciekawe czy
    kibice np. Slaska, Orlenu czy Stomilu by sie do tego
    przylaczyli. Ha ha ha pytanie retoryczne. Dlaczego
    nikt (zaden klub) nie zacznie sledztw w sprawie
    korupcji w lidze? No, czemu? Bo kazdy (bez wyjatku!)
    jest w to zamieszany i jak w tym sezonie przegrywa to
    w nastepnym w zamian dostanie punkty lub cos w tym
    stylu. Do tego jeszce kibice ktorzy sa dziwnie cicho
    jak ich druzyna wygrywa takie mecze (pokazcie na forum
    taki post, co najwyzej kilka osob mowi ze.. dotrzega
    ten fakt ale im to nie przeszkadza - cz warto sie
    dziwic?), coz ale zawsze po podkladce chca linczowac
    pilkarzy.

    Po prostu taka sytuacje trzeba przyjac do wiadomosci,
    nikt nie rozwiaze nagle wszystkich lig a takie
    podejscie jake wiekszosc kibicow prezentuje jest
    SMIESZNE
    Obserwuj wątek
      • Gość: SZOK!!! Re: do zwolennikow bojkotu ligi (Wisla,Legia,Polonia..) IP: 10.0.3.* / *.yuma.pl 24.05.01, 14:49
        JA JESTEM KIBICEM ŚLĄSKA I NAWOŁUJE GŁOŚNO DO PROTESTU!!! NIE OBCHODZĄ MNIE
        PIŁKARZYKI KTÓRZY TYLKO ZDOBYWAJĄ PUNKTY JAK KUPIĄ SOBIE MECZ!
      • Gość: Piotr_M Smrod ... IP: *.gazeta.pl 24.05.01, 15:19
        Mam nadzieje (zludna), ze zrobi sie z tego smrod
        jakiego jeszcze nie bylo (na cala Polske i jeszcze
        dalej - do FIFA). W innym razie nasze "gwiazdy"
        pozamieniaja sie klubami i w nastepnym sezonie znajda
        swoich nowych wielbicieli. Naiwnosc jest chlebem
        powszednim kibica.
        Przedstawiciele tego "show biznesu" zyja jak krolowie
        prezentujac co najwyzej mierny poziom sportowy,
        zazwyczaj nie grzesza intelektem. Wszem i wobec
        oglaszaja, ze brak im jakichkolwiek zasad. Wyjatki
        (Kowalczyk) tylko potwierdzaja regule. Czy naprawde
        jest az taki popyt na te zenujace popisy?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka