Gość: gosc
IP: *.anonymizer.com
24.05.01, 13:18
Gdzie byli zwolennicy Wisly i Polonii jak ich druzyny
po serri zwyeicstw, niektorych bardzo dziwnych
zdobywaly MP? A gdzie byli kibice Legii po 0:6 w
Krakowie? Miesiac temu kolejny dziennikarz plakal ze
zarali im mistrza "nieuczciwie". Ale czy po tym
sezonie nawolywali do bojkotu? A kibice Widzewa po 5:0
z LKS? Zaglebia gdy tak niedawno awansowalo do
pucharow (gralo z AC Milan) po serii zwyciestw na
wiosne?
A teraz nawoluja do bojkotu meczow tylko ciekawe czy
kibice np. Slaska, Orlenu czy Stomilu by sie do tego
przylaczyli. Ha ha ha pytanie retoryczne. Dlaczego
nikt (zaden klub) nie zacznie sledztw w sprawie
korupcji w lidze? No, czemu? Bo kazdy (bez wyjatku!)
jest w to zamieszany i jak w tym sezonie przegrywa to
w nastepnym w zamian dostanie punkty lub cos w tym
stylu. Do tego jeszce kibice ktorzy sa dziwnie cicho
jak ich druzyna wygrywa takie mecze (pokazcie na forum
taki post, co najwyzej kilka osob mowi ze.. dotrzega
ten fakt ale im to nie przeszkadza - cz warto sie
dziwic?), coz ale zawsze po podkladce chca linczowac
pilkarzy.
Po prostu taka sytuacje trzeba przyjac do wiadomosci,
nikt nie rozwiaze nagle wszystkich lig a takie
podejscie jake wiekszosc kibicow prezentuje jest
SMIESZNE