Gość: MAVERICK PL
IP: *.man.bydgoszcz.pl
05.06.05, 20:12
maveri.250free.com/speedway/speedway-9k.xls
nie powinno być błędów, jednak mam dwie prośby.
1. kolaborze czy mógłbyśpodliczyć pkt. i dodać do klasyfikacji ogólnej? (ja
moge sie zająć wynikami poszczególnych kolejek)
2. Wybaczcie, ale jakoś nie bawiłem sie dalej w głąb Excelem i daltego będe
podawał tylko wyniki po każej kolejce. Postaram sie wszystko dopracować, i
myśle że wszystko powinno być OK (na next sezon (-; ) Wiadomo, pierwszy
sezon, pierwsza taka zabawa to zawsze jest trochu lipa... ale next will be
great. ;-)
Jak by sie coś nie zgadzało to dajcie znać.