Forum   boni

boni

(35 wyników)
 • Wizjoner Boni ma narzędzia. Co potrafi naprawić? U mnie nie działa Cyfra+.
 • Min. Boni zachowuje się jak chuligan na boisku. Zamiast bić się z z najmocniejszymi (np. tymi od emerytur po 15 tys. w wieku 40 lat) atakuje najsłabszych. Bo tak najłatwiej, prawda?
 • Tak trzymać, tylko większe podatki są rozwiązaniem.
 • [b]"wiek emerytalny" to NISPRAWIEDLIWA głupota ![/b] Podstwą powinny być wyłącznie "lata składkowe".
 • [i]Zdaniem Boniego, w najbliższych latach trzeba istotnie zwiększać nakłady na edukację, przede wszystkim na nauki matematyczne, przyrodnicze, techniczne. [b]"To właśnie tutaj rozgrywa się współczesna walka o prymat w świecie gospodarki"[/b] - powiedział. Zauważył, że w Polsce te dziedziny nauki są szczególnie zaniedbane.[/i] Zawsze tak było. Gdzie jest moje 20 lat, ciulu?
 • Apocalipse Now! Powodzie, kryzysy sztuczne i naturalne, czarne emerytury, trzecia fala nowoczesności... Boże Boni, spraw, żeby nas szczęście nie zalało!
 • Dżizas... który rolnik zarabia 5 tyś rocznie? To nie rolnik tylko bezrobotny działkowiec chyba plewiący przydomowe grządki. Nie lepiej podwyższyc próg do 8tyś i znieśc okres przejściowy? Co to jest 35zł miesięcznie> Ile płaci pracownica w sklepiku, zamiatacz ulicy czy jakiś inny mało wykwalifikowany pracownik? Cackają się z tym Krusem jak ze zbukiem w salonie. Narobili krusowców przez 20 lat i teraz boją się tego ruszyć bo gumiak waldemar wierzgnie kopytem.
 • "Teraz jest niskie bezrobocie, nawet przy spowolnieniu gospodarczym nie wzrośnie do liczby dwucyfrowej" - powiedział. Są także argumenty o charakterze ekonomicznym - pozostanie na rynku pracy o pięć lat oznacza emeryturę wyższą o 500 zł - zaznaczył. ...." ciekawa jestem skąd te wyliczenia? gdzieś na necie czytałam, ze przedłuzy to tylko o 100 zł a nie o 500 zł no ale byc moze Boni ma jakis inszy kalkulator ktory liczy " pod publikę"
 • Zalosne. 85% ostateniej pensji po 30 kilku latach sluzby? Kazdy z nas ma sie zadowolic 30 procentami. Mudurowi pozostana ciagle uprzywilejowani i poza ogolnym systemem ubezpieczen. I to ma objac tylko nowo przyjetych - pozostali zostan na obecnych przywilejach. Rzad obawia sie o prawa 200tys pracownikow mundurowych. Pozostali moga stracic 7.5% do OFE od jutra - i nie ma w tym zadnego roblemu?! To sie nazywa rowne traktowanie wszystkich obywateli... Zawsze poieralem PO jako parti...
 • tylko idiota uwierzy w rachunki jakiegos durnego polonisty z wyksztalcenia. Boni nie ma ZADNYCH kwalifikacji by zajmowac sie sprawami emerytur. Jeszcze nie tak dawno robil z siebie durnia twierdzac, ze 'przy dobrej koniunkturze' emerytury z OFE beda dwa razy wyzsze niz z ZUS.... ta miernota zapewne nie wie co to prawdopodobienstwo - zreszta co wymagac od kapusia i cudzoloznika. To wizytowka tego rzadu cudakow - eks kapus SB, cudzoloznik ( zdradzal zone co wykorzystala SB), polonista z wykszta...
 • a resztę życia spędzą w biedzie mówi zatroskany Boni.A obecni biedacy już się nie liczą?30% poniżej minimum,niespotykane wcześniej żebractwo.postępująca pauperyzacja w co raz szerszych dziedzinach życia p.Boniego już nie interesują.Wniosek nasuwa się oczywisty-jak nas znowu wybierzecie to Irlandia będzie pikuś.A może trochę zażenowania w głoszonych tezach czy na wydrę, bo plebs i tak łyknie wszystko.50% poparcia mówi samo za siebie
 • Jak się kolega Boni dołoży z kumplami to może będzie a nawet napewno deko lepiej. 20 lat temu reklamy pokazywały wypasionych emerytów pod palmami. Czyli kolejne pierdu pierdu.
 • Piękny plan - okraść wszystkich podatników pod pozorem pomocy kredyciarzom a de facto w interesie banków i developerów. 1. Kasa leci z Funduszu Pracy ale przez BGK z jego 1,5% prowizją - czytaj kasa dla krewnych i znajomych królika z państwowego banku. 2. Na plus zaliczam, że projekt pozwala walić banki na spreadzie - BGK może spłacać wg kursu NBP. 3. Projekt obejmuje również kredyty refinansowe - czytaj: można rozważać refinansowanie a jego koszty pokryje nam podatnik nieo...
 • Fedak to niezła idiotka
 • OFE to największy przekręt finansowy w RP . Państwo w zebach przynosi pieniąze do OFE popadając smameu w długi. Chytry plan prof Góry.
 • Podnieść wiek emerytalny do 70 lat a policjantom obniżyć do 10 lat pracy. Przecież tak ciężko pracują. I zwiększyć emerytury rolnicze!!!
 • Celem polityków jest dorwanie się do koryta. Dlatego dają przywileje zorganizowanym grupom zawodowym za poparcie. Jak przegną w obietnicach i zacznie brakować pieniędzy na przywileje, to obrabują niezorganizowanych, bezbronnych podatników, jak teraz. Więc dlaczego teraz wierzyć PO? 1. Reforma emerytalna zakładała zniesienie przywilejów. Politycy nie znieśli - teraz szukają kasy dla uprzywilejowanych 2. PO i koalicja tolerują "emerytury" górnicze wywalczone pałą. Co będzie, jeśli znowu gór...
 • Nareszcie ktoś dźwągnął na temat powiększania naszych dochodów. Ciągłe pitolenie na temat dziury budżetowej i reformy finansów publicznych doprowadzi do klęski. Na razie receptą są puste słowa :" inwestycje w badania", "rozwojowa infrastruktura", "innowacyjność", "deregulacja". Czasu na dywagacje już nie ma Panie Michale. Nawet czas na decyzje już dawno minął. Ciekawy jestem , kto pierwszy przyzna, że ręka pozostała w nocniku.
 • Likwidacja przywilejów nastąpi .........już po jesiennych wyborach a najpóźniej w przyszłym roku po Euro 2012 aby nie robić smrodu w polityce ogólnego szczęścia i sukcesu. Dzisiaj wszystko wam obiecamy, utrzymanie przywilejów, podwyżki a nawet przyzwoite waloryzacje POD WARUNKIEM WYGRANIA WYBORÓW. Licznik Balcerowicza pokazuje 800 MILIARDÓW długu a służba zdrowia jest w agonii
 • POkrętni POdnosiciele POdatków POlują na POtrfele POlaków
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się