Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: Fobos:* / 192.168.1.* 25.11.02, 19:14
    "Za zajęcie pierwszego miejsca w każdym z VII Pucharów WIrtualnego Pucharu
    Świata zegarki Casio z nowej serii Phys:"

    VII??? Przecież konkursów jest wiiieeeeele więcej!

    Poza tym Trondheim jeszcze należy do Norwegii, a nie do Niemiec
    Obserwuj wątek
      • Gość: Evita Re: VII??? IP: *.przemysl.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.02, 20:13
        Kuti! Czy przeczytałeś regulamin i zasady?
        Konkursów jest więcej, ale są podzielone na 7 etapów przez Redakcję.

        To kto będzie lepszy?

        Evita
        • Gość: kuti Re: VII??? IP: Fobos:* / 192.168.1.* 25.11.02, 21:04
          Evita, już dziś zapraszam do FORligi (ligi prywatnej dla stałych bywalców
          forum), więcej info >Forum>ligi prywatne.



          Doczytałem potem regulamin i zauważyłem podzielenie konkursów na specjalne
          etapy, ale nie chciało mi się pisać odp do tego wątku.
      • Gość: jarek55 Re: VII??? IP: 80.48.32.* 26.11.02, 00:01
        hehe... Kuti juz na poczatek wprowadzil troche zamieszania...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka