Gość: sethh
IP: *.t17.ds.pwr.wroc.pl
13.02.03, 17:37
Jesli znudzial sie Panu szarzyzna Polskiej pilki i nie potrafi Pan dostrzec
zadnych pozytywnych stron meczu z Chorwacja moze czas zakonczyc pisanie
sprawozdan pomeczowych i zapisac sie do SAMOOBRONY albo blizej skumac sie z
J.Tomaszewskim....