Dodaj do ulubionych

TYPY na weekend

IP: 195.47.201.* 27.08.07, 15:34
Wiele przeczytałem wypowiedzi na forum. Doszedłem do wniosku ze
powinnismy sobie pomagać zeby wygrywać.Mam taką propozycję każdy kto
ma doswiadczenie w typowaniu i jest w tym naprawde dobry moze pomóc
w następujacy sposób. Chodzi o to ze jedna osoba po wnikliwej
analizie poda dwa typy o kursie nie mniejszym niz 1,70. Potem z
podanych propozycji stworzymy kupon i spróbujemy go wdrożyć w
życie . Kazdy preciez jest lepszy w typowaniu ligi polskiej drugi
francuskiej itd. Mam nadzieje ze coś pozytywnego z tego wyjdzie i
cos uda sie WYGRAC!!! POZDRAWIAM (piter grałem to co proponowałeś i
dołożyłem F1 troche szczęscia zabrakło może sie uda następnym razem)
Obserwuj wątek
      • Gość: gemciu83 Re: TYPY na weekend IP: *.piotrkow.pilicka.pl 27.08.07, 17:43
        pomysł dobry z chęcią w niego wejdę, a co do analizy spotkań LM i P.UEFA to te
        spotkania które podałem w wątku pitera "Liga Mistrzów", podałem tam 2 kupony z
        których pewniejszy jest kupon 1 ponieważ są na nim drużyny które muszą zagrać w
        LM bo to ich obowiązek:) jednym z spotkań o mniejszej randze jest spotkanie
        Rosenborg-Tampere United, ale biorąc klasy zespołów i poziom lig krajowych
        rewanż z gradem goli dla gości będzie pożegnaniem.

• Gość: gemciu83 Re: TYPY na weekend IP: *.piotrkow.pilicka.pl 27.08.07, 17:47
        Może zróbmy oddzielne wątki na forum głównym tak by wiadomo było co gdzie
        wpisywać czyli może np: stworzyć temat Liga Mistrzów i Puchar UEFA w jednym
        temacie albo osobno i wtedy tam można by było podawać tylko typy z tych zdarzeń.
        Oddzielnie można by stworzyć np Temat Liga Polska i podawać typy spotkań dla 1 i
        2 ligi.

Nie wiem czy to dobry pomysł ale możecie się na jego temat wypowiedzieć:)
              • Gość: piter Re: TYPY na weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 07:20
                na wstepie zaproponuje aby obstawic dwa mecze
                hamburger - bayern 2
                Cagliari - Juventus 2
                kurs 3,27

hamburger - bayern - obronca HSV Vincent Kompany bedzie pauzowal za czerwona
                kartke, a to dosc duze oslabienie dla gospodarzy bo ten obronca bardzo sie
                wyroznial, a jesli obrona hamburgera jest oslabiona to w bayernie sa osoby ktore
                potrafia to wykorzystac (przypominam ze bayern w 3 meczach zdobyl 10 bramek nie
                traca ani jednej)

cagliari - juventus - bardzo lubie Juventus dlatego zawsze na nich bede stawial
                , ale obiektywnie patrzac to co pokazal w 1 kolejce to prawdziwa klasa.cagliari
                co prawda wygralo pierwsze spotkanie z rownnie slaba druzyna co wygralo Juve,
                ale mysle ze tu nie odeprze atakow Trezeguet:)poza tym Juve bedzie chcialo
                postraszyc ponownie wysoko wygrywajac a do tego sa spragnieni gry i zwyciestw w
                Serie A:)

• bimbi Re: TYPY na weekend 29.08.07, 13:45
                      Ja natomiast ze swojej strony chciałbym wam zaproponować taki oto typek
                      na dzień jutrzejszy :

TPS Turku - Inter Turku FC X 3,1

Krótko o meczu jest to spotkanie sąsiadów w tabeli którzy lubią sobie zremisować
                      w meczach między sobą (ostatnie 3 mecze zakonczyly sie podziałem punktów) to byl
                      1 argument drugi to tzw. prawo serii -> TPS nie zremisowało od 13 spotkań.
                        • Gość: piter Re: TYPY na weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 22:37
                          napisze wam jeszcze co ciekawego widze na weekend:

newcastle - wigan 2 (4,7) kurs przerazajaco wielki, dlatego zacheca mnie do gry
                          bo wcale nie jest wykluczone ze wigan wygra:)mi sie wydaje ze jest to dosc
                          prawdopodobne chociazby dlatego ze newcastle stracilo w ostatnim meczu 2
                          obroncow, a to zdaje mi sie spowoduje wielkie oslabienie w tej formacji.wigan
                          powinno to wykorzystac.ten mecz na pewno zagram i nawet jesli nie wejdzie to nie
                          bede zly,bardziej bylbym zly gdybym nie zagral a wigan by wygralo:)

Almeria - Valencia 1 (3,65)pomyslicie hmmm...stawia na beniaminka w spotkaniu z
                          wielka Valencia...ale ja staram nie kierowac sie stereotypami, tylko faktami, a
                          oto one- Almeria rozjechala wrecz Deportivo na ich terenie 0:3 !!to cos musi
                          oznaczac. a Valencia?Valencia zarobila 2 czerwone kartki wiec bedzie mocno
                          oslabiona a poza tym w srode czyli dzis gra mecz w El.LM wiec zawodnicy beda
                          zmeczeni, poza tym jak narazie remisuje ze slabiutkim Elfsborg 1:1 :/ mysle ze
                          Valencia dostanie srogie baty, moze uda im sie wywalczyc remis z Almeria:)

Karlsruher - Stuttgart 2 (2,1)- to raczej moje przeczucie i mysle dodatkowo ze
                          to bedzie mecz Stuttgartu na przelamanie slabej gry

Torino - Reggina 1 (1,9) tu moge powiedziec tylko ze takie male przeczucie ale
                          raczej nie polecam grac tego, tylko dla wariatow i ryzykantow-ja sprobuje, to
                          tylko pieniadze,a jakie emocje i adrenalinka:)
                          • Gość: Hubert Re: TYPY na weekend IP: 195.47.201.* 30.08.07, 14:03
                            To na chwile obecną mamy takie typy:
                            hamburger - bayern 2
                            Cagliari - Juventus 2
                            kurs 3,27
                            Vitesse - Nijmegen 1 (2,1)
                            TPS Turku - Inter Turku FC X 3,1
                            newcastle - wigan 2 (4,7)
                            Almeria - Valencia 1 (3,65)
                            Karlsruher - Stuttgart 2 (2,1)-

Co daje łaczny kurs ogolny 766.9!!!! Ryzykowne typy ale moze sie
                            sprawdza Pozdrawiam
                                              • Gość: gemciu83 Re: TYPY na weekend IP: *.piotrkow.pilicka.pl 02.09.07, 08:45
                                                Typy na 2 września tj.niedziela:)
                                                Hamburger-Bayern München:2 1,85
                                                Karlsruher-Stuttgart:2 2,05 *
                                                Belchatow-Odra:1 1,45
                                                Groclin-ŁKS:1 1,55
                                                Roma-Siena:1 1,20 *
                                                Almeria-Valencia:2 2,10
                                                Barcelona-Athletic Bilbao:1 1,20
                                                Atletico Madrid-Mallorca:1 1,70 *
                                                Sporting Lissabon-Belenenses Lissabon:1 1,30
                                                Uniao Leiria-FC Porto:2 1,55
                                                Ajax-Groningen:1 1,25
                                                Arsenal-Portsmouth:1 1,50
                                                Aston Villa-Chelsea:2 1,65 *
                                                Kurs łączny 273,16
                                                Tam gdzie * to można się zastanowić czy zaryzykować i obstawiać.

• Gość: gemciu83 Re: TYPY na weekend IP: *.piotrkow.pilicka.pl 02.09.07, 11:17
                                                    Arsenal gra u siebie i myślę , że skoro Liverpool i Man Utd wczoraj wygrali to
                                                    Arsenal za wszelką cenę będzie chciał wygrać to spotkanie by dotrzymać kroku w
                                                    walce o mistrzostwo.

Co do Valencii nie możecie się sugerować pierwszym spotkaniem z Villarreal
                                                    przegranym 0-3 należy pamiętać że grali oni w 10, a Almeria wygrywając z
                                                    Deportivo La Couruna 0-3 nie jest niczym szczególnym gdyż Deportivo nie jest
                                                    zespołem o klasie takiej jak Valencia i zlekceważyło beniaminka i dlatego sądzę
                                                    że Valencia wiedząc o tym że musi uważać na Almerie oraz szukać punktów
                                                    straconych w pierwszym spotkaniu wygra ten mecz spokojnie
                                                  • Gość: piter Re: TYPY na weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.07, 11:29
                                                    Ty takze musisz pamietac ze Valencia stracila 2 podstawowych graczy wiec sila
                                                    Valencii jest o wiele mniejsza, a trzeba tez szczerze powiedziec ze sila
                                                    Valencii w tym sezonie i tak jest raczej marna.najwyzej o co moze powalczyc
                                                    Valencia to 5-7 miejsc w lidze nie wierze zeby byli wyzej.po prostu sa slabi, to
                                                    juz nie jest ten zespol co kiedys.almeria natomiast podbudowana ostatnia wygrana
                                                    teraz grajac u siebie bedzie chciala pokazac swoim kibicom z to nie
                                                    przypadek.poza tym nie wazne z kim sie gra, jesli sie wygrywa na wyjezdzie 3:0
                                                    to nigdy nie jest przypadek.nie wazne jak slabe jest deportivo, u sibie nie
                                                    powinno przegrac 3:0 ze slabym przeciwnikiem.oznacza to tylko tyle ze almeria
                                                    wcale nie jest taka zla...zycie zweryfikuje czy valencia bardziej od almerii
                                                    bedzie chciala pokazac swoja klase.byc moze tak, ale ja jestem zwolennikiem
                                                    niespodzianek niz oklepanych wygranych zawsze tych samych druzyn. zreszta Ci co
                                                    obserwuja pilke dluzej to powinni wiedziec jak wiele jest niespodzianek w pilce
                                                    z takimi markami jak barcelona, milan czy MU:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka