Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Redakcjo - błąd w IV kolejce

    02.09.03, 10:15
    witam,
    dlaczego Zieńczuk Marek zdobył -3punkty - grał cał w meczu, jego drużyna
    wygrała
    a otrzymał tylko żółtą kartkę
    moim zdaniem powinien otrzymać z 2pkt
    więc wygląda mi to na błąd
    radek

    Obserwuj wątek
      • mirekl3 Re: Redakcjo - błąd w IV kolejce 02.09.03, 10:22
        .. a niewykorzystany rzut karny ?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka