ministry 02.09.03, 10:15 witam, dlaczego Zieńczuk Marek zdobył -3punkty - grał cał w meczu, jego drużyna wygrała a otrzymał tylko żółtą kartkę moim zdaniem powinien otrzymać z 2pkt więc wygląda mi to na błąd radek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mirekl3 Re: Redakcjo - błąd w IV kolejce 02.09.03, 10:22 .. a niewykorzystany rzut karny ? Odpowiedz Link Zgłoś