Gość: luka78_Detroit
IP: *.rosvle01.mi.comcast.net
17.09.03, 12:00
Byłem wczoraj na tym meczu. Przepiekne widowisko. Trzeba tylko
pozazdroscic Amerykanom jak bardzo potrafia dopingowac swoje
druzyny. Shock byly najgorsze w lidze w tamtym sezonie. A
teraz: MISTRZYNIE SWIATA!!!!
BTW: GO PISTONS !