Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Koszykarki Detroit Shock mistrzyniami WNBA

    IP: *.rosvle01.mi.comcast.net 17.09.03, 12:00
    Byłem wczoraj na tym meczu. Przepiekne widowisko. Trzeba tylko
    pozazdroscic Amerykanom jak bardzo potrafia dopingowac swoje
    druzyny. Shock byly najgorsze w lidze w tamtym sezonie. A
    teraz: MISTRZYNIE SWIATA!!!!
    BTW: GO PISTONS !
    Obserwuj wątek
      • Gość: Jolanta Jakubowska Re: Koszykarki Detroit Shock mistrzyniami WNBA IP: *.rosvle01.mi.comcast.net 17.09.03, 18:17

        Jestem teraz na wakacjach w Ditroit i bylam na meczu osobiscie,
        przyznam , ze niejestem fanka tego sportu , widowisko bylo
        niebywale. Atmosfera i kultura kibicow do pozazdroszczenia.
      • Gość: Wilt Re: Koszykarki Detroit Shock mistrzyniami WNBA IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 22.09.03, 13:11
        Chyba dziewczyny ze Sparks za bardzo zapatrzyły się w swoich męskich kolegów… ;-
        ) Oni nie obronili mistrzostwa, to i one nie, w dodatku tym samym szlakiem:
        kontuzje w sezonie, w rezultacie ciężka walka pod koniec, żeby uzyskać lepszy
        bilans, wyczerpanie sił widoczne przez całe playoffs i w końcu porażka w
        rywalizacji, którą przesądzić na ich korzyść mógł jeden szczęśliwy rzut,
        jakiego zabrakło…
        Ale to znaczy, że Coop nie ma się czym martwić: w przyszłym sezonie Lakers
        odzyskają tytuł, to i Sparks za nimi podążą. :-)

        Szacunek dla Laimbeera, który budzi mieszane uczucia, ale po raz kolejny
        udowadnia, że inteligencji i wiedzy koszykarskiej mu nie brak.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka