Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Jak zachować się w Zakopcu ?

    IP: 155.158.201.* 12.01.02, 10:46
    Można robić dym, ale czy ma to sens ?
    Gwizdami damy tylko argumenty Niemcom, że Polacy to prymitywy. Będą z tego
    bardzo zadowoleni i pokazywać to na okrągło.
    Robienie zadymy, atakowanie Niemców z jakimś "sprzetem" jest jeszcze głupsze,
    bo nigdy nie będziemy oglądać skoków na żywo ( od razu nas uwalą ).
    Co robić ?
    Obserwuj wątek
      • campo Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 12.01.02, 11:03
        Jak sie zachować?

        Tak jak podczas meczów reprezentacji polski w siatkówce i piłce noznej!
        Bić brawo wszystkim naszym rywalom, obojętne czy to Fin, Niemiec, Francuz,
        Szwajcar, czy Norweg.
        Natomiast gdy bedą skakać nasi skoczkowie trybuny powinny WRZEĆ jak nigdzie
        indziej na świecie!
        To chyba byłaby najlepsza reklama naszych kibiców i całego narciarstwa
        polskiego.

        Pzdr.
        • Gość: Pudelek Do wszystkich debili! IP: 10.59.210.* 16.01.02, 17:13
          Teraz będzie widać, czy w Polsce mamy tylko oszołomów z okrzykiem "Niemiec nasz
          wróg", czy też naprawdę prawdziwych kibiców. Nietety, nie mam złudzeń, bo
          polscy kibice-debile już nie raz ośmieszyli nas na świecie. Naprawdę, tak
          chorych psychicznie ludzi jak w Polsce, nie ma nigdzie na świecie!
          • Gość: harcerka Re: Do wszystkich debili! IP: 213.173.209.* 16.01.02, 18:50
            Debilką nie jestem, ale z ciekawości przeczytałam.
            W Polsce są jeszcze noramalni kibice- mimo, że jest ich coraz mniej. Ja na
            przykład zawsze gdy oglądam skoki w telewizji trzymam kciuki za:
            - Małysza i resztę Polaków
            - Schmitta, Hocke
            - Ammana, Freiholtza, Kuettela
            - Goldbergera, Loitzla
            moje kolezanki za innych. Oby tak było w Zakopanem.
            Czuwaj!
      • Gość: Dzidek Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 12.01.02, 11:11
        No jak co robić. Oglądać i tyle. Ewentualnie cieszyć się z naszego sukcesu
        (czyt.Małysza). Po jakiejkolwiek zadymie bedzie tylko jeden wielki wstyd.
        • Gość: acton Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.devs.futuro.pl 12.01.02, 13:50
          Jadę do Zakopca z pewnymi obawami. Będzie obciach za kibiców czy nie? Chcę byc
          dumny z tych zawodów. Nie ważne czy wygra Małysz. Ważne jak zaprezentuje się
          Zakopane. Niech Adam skacze jak umie najlepiej. Jeśli przegra, to umiejmy
          docenić klasę rywala.
          • Gość: Kan Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 157.25.84.* 14.01.02, 10:59
            "Nie ważne czy wygra Małysz."

            To po co tam jedziesz ? Jeśli dla Ciebie jest to nieważne to nie jesteś
            prawdziwym polskim kibicem skoków.
            Czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że wręcz otwarcie kibicujesz ekipie
            niemieckiej ( tak zawzięcie bronisz opini Hannawalda, że chyba jesteś jego
            adwokatem ).

            • alexbln Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 14.01.02, 11:04
              Gość portalu: Kan napisał(a):

              > "Nie ważne czy wygra Małysz."
              >
              > To po co tam jedziesz ? Jeśli dla Ciebie jest to nieważne to nie jesteś
              > prawdziwym polskim kibicem skoków.
              > Czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że wręcz otwarcie kibicujesz ekipie
              > niemieckiej ( tak zawzięcie bronisz opini Hannawalda, że chyba jesteś jego
              > adwokatem ).

              A CO CI DO TEGO; KTO KOMU KIBICUJE?

              >

            • Gość: acton Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.jedwab.net.pl 14.01.02, 19:42
              Gość portalu: Kan napisał(a):

              > "Nie ważne czy wygra Małysz."
              >
              > To po co tam jedziesz ? Jeśli dla Ciebie jest to nieważne to nie jesteś
              > prawdziwym polskim kibicem skoków.
              > Czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że wręcz otwarcie kibicujesz ekipie
              > niemieckiej ( tak zawzięcie bronisz opini Hannawalda, że chyba jesteś jego
              > adwokatem ).
              >
              Kibicuję Małyszowi i innym z naszej ekipy. Zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko
              wygrać Adamowi. Najwięcej radości sprawi mi wygrana Małysza. Brawa jednak bić
              będę za każdy dobry skok oddany przez jakichkolwiek zawodników. Nie jestem
              fanatykiem, ale kibicem, który docenia piękne skoki. Niech wygra najlepszy! na
              tym polega sport.

            • monwid Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 15.01.02, 21:11
              Widac,ze jestes typowym polskim kibicem. Sport interesuje cie dopuki doputy
              wygrywaja nasi. Gratluje
              • Gość: Kan Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 157.25.84.* 16.01.02, 09:20
                Takie jest życie.
            • Gość: jadzik Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 15:48
              sorry, ale chyba nie rozumiem pytania... skoro sie jedzie na zawody to po to,
              zeby popatrzec na widowisko i pokibicowac... a jesli nawet naszym skoczkom sie
              uda sie niczego "wyskakac" to pozostaje nam pokazac klase i zachowac sie jak
              przystalo - bic brawo najlepszemu... do wszystkich, ktorzy udaja sie do zakopca
              - nie dajcie plamy i kibicujcie kulturalnie! pozdrawiam!!!
      • Gość: Izka Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.chello.pl 12.01.02, 13:57
        Nie rozumiem tej dyskusji...Przepraszam , a cZym polscy kibice różnią się od
        kibiców innych nacji? Potrzeba nam " specjalnego poradnika kibica?
        Może podpalmy Wielka Krokiew, a na pewno bedzie o nas glosno.
        Tylko czy po takim " wystepie" Polska dostanie jeszcze kiedyś jakąś imprezę
        światowej rangi?
        Pozdrawiam
        • Gość: kaszania Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 15:01
          Mistrzostwa świata w paleniu głupa.
      • Gość: aero Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.01.02, 16:46
        Malysz moglby zrobic dosc ciekawy, ale troche niebezpieczny numer. Otoz
        zapowiedziec przed samym startem, ze jesli kibice beda gwizdac podczas skokow
        Niemcow to on nie przystapi do drugiego skoku. I wtedy wyszloby czy te durnie
        co chcieli gwizdac naprawde kibicowali Malyszowi czy po prostu sa tylko i
        wylacznie idiotami. Ja np. bym sie na niego nie obrazil gdyby naprawde nie
        skoczyl w drugiej serii i symbolicznie pkazal, ze ma w dupie pseudokibicow.
        O tyle jednak niebezpieczne jest to rozwiazanie, ze kibice niemieccy mogliby
        sie zorientowac i gwizdac na swoich hehehe.
      • Gość: Marcin Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.01.02, 16:54
        Gość portalu: Tomek napisał(a):

        > Można robić dym, ale czy ma to sens ?
        > Gwizdami damy tylko argumenty Niemcom, że Polacy to prymitywy. Będą z tego
        > bardzo zadowoleni i pokazywać to na okrągło.
        > Robienie zadymy, atakowanie Niemców z jakimś "sprzetem" jest jeszcze głupsze,
        > bo nigdy nie będziemy oglądać skoków na żywo ( od razu nas uwalą ).
        > Co robić ?

        Przekonałeś mnie. Sam miałem zamiar zadźgać conajmniej z dwóch Niemiaszków, a
        Hannawalda jebnąć motylkiem jak mój kumpiel z celi Misiek zrobił z Dino Baggio,
        ale.., zmieniłem zdanie! To nie ma sensu, no i uwalą nas od razu! Jak na to
        wpadłeś, że to forum czytają sami kibice-hooligani? Jesteś geniuszem
        • Gość: Cyfra Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip.t-dialin.net 12.01.02, 17:00
          Wlasnie przed chwila Hannawald na pytanie dziennikarza RTL o Zakopane smial
          sie ze kibice Adama beda gwizdac,ale ze mu to nie przeszkadza wrecz odwrotnie.
          • Gość: Mordulec Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip.t-dialin.net 12.01.02, 18:39
            Gość portalu: Cyfra napisał(a):

            > Wlasnie przed chwila Hannawald na pytanie dziennikarza RTL o Zakopane smial
            > sie ze kibice Adama beda gwizdac,ale ze mu to nie przeszkadza wrecz odwrotnie.

            Zgadza sie, dodam tylko, ze - wedlug mnie - Hannawald nie "smial sie" tylko
            raczej usmiechnal zaklopotany, mowil, ze zna skocznie w Zakopanym i uwaza ja za
            bardzo dobra. Powiedzial, ze jesli kibice nie beda "fair" i beda gwizdac to mu
            tym moze pomoga bo go "wydmuchaja" wyzej w gore.

            Mysle, ze facet zachowal sie zupelnie fair po tym co juz raz tam przezyl i czego
            pewnie znow sie spodziewa.

            • Gość: Cyfra Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip.t-dialin.net 14.01.02, 19:20
              Gość portalu: Mordulec napisał(a):

              > Gość portalu: Cyfra napisał(a):
              >
              > > Wlasnie przed chwila Hannawald na pytanie dziennikarza RTL o Zakopane smia
              > l
              > > sie ze kibice Adama beda gwizdac,ale ze mu to nie przeszkadza wrecz odwrot
              > nie.
              >
              > Zgadza sie, dodam tylko, ze - wedlug mnie - Hannawald nie "smial sie" tylko
              > raczej usmiechnal zaklopotany, mowil, ze zna skocznie w Zakopanym i uwaza ja za
              >
              > bardzo dobra. Powiedzial, ze jesli kibice nie beda "fair" i beda gwizdac to mu
              > tym moze pomoga bo go "wydmuchaja" wyzej w gore.
              >
              > Mysle, ze facet zachowal sie zupelnie fair po tym co juz raz tam przezyl i czeg
              > o
              > pewnie znow sie spodziewa.
              >

              Masz racje z tym usmiechem,bo jeszcze ktos by sobie pomyslal ze sie wysmiewal.
      • Gość: Zenek Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.goleniow.sdi.tpnet.pl 12.01.02, 17:30
        Wybieram sie do Zakopanego i mam nadzieje ze nikt nie bedzie sie zachowywal jak
        palant.Jak beda skakac Niemcy czy inni za ktorymi nie przepadamy to badzmy
        cicho, a jak nasi to ma byc taki doping, ze caly swiat bedzie nas podziwial.
      • Gość: Michał Czy kibole potrafią myśleć ? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 12.01.02, 17:44
        Obawiam się, że kibole szaleją teraz na "wirtualnej" i nic do nich nie
        dociera.Czytałem tamtejsze posty. To straszne , co niektórzy piszą o Małyszu.
        Oni będą gwizdać na Adama, jeżeli mu nie wyjdzie.

        Przecież dla takich półgłówków sport jest tylko PRETEKSTEM DLA ZADYMY !
        Każdy może być wrogiem, także wczorajszy idol.

        Z kompromitacji w Zakopcu ubaw będą mieli wszyscy ci, którzy nie lubią nas w
        Europie. Sami możemy strzelić sobie strasznego samobója !
        • Gość: niuniek Re: Czy kibole potrafią myśleć ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 14:41
          No pewnie, że potrafią - żeby celnie w ryj zaj...ć to trzeba myśleć, chodzi o
          wyrobienie automatyzmu ciała - to są lata treningu mentalnego - wizualizacja,
          ćwiczenia w tunelu aerodynamicznym, siłownia, fryzjer, matka co wydzierga
          szalik na drucikach, terapia brain gym - żeby zapamiętać słowa piosenek
          (np. "Małysza Adama pier... dziś Jokohama" lub "Łukaza Kruczka pi... Zatoka
          Pucka").
        • Gość: gc Re: Czy kibole potrafią myśleć ? IP: *.noname.net.icm.edu.pl 16.01.02, 12:20
          Michał, sama nie wyraziłabym lepiej swoich myśli na ten temat. Zwłaszcza
          tego "wczorajszego idola". Pozdrawiam.
      • Gość: lalka Pokazac klase... IP: *.dip.t-dialin.net 12.01.02, 18:26
        tzn. nie zamykac samochodow (a nawet zostawic kluczyki w stacyjce). Zabrac rowery i zostawic je niezabezpieczone na bagaznikach. Kupione
        wczesniej w Krakowie zakupy zostawiac pod drzwiami (wszystko jedno czyimi). Raz sie zyje. Zagubionych na Zakopiance w korku Niemcow
        pocieszac czystym Hohdeutschem. Jesli beda wywalac zdziwieni oczy, plynnie przejsc na ich rodzimy dialekt. Koniecznie wypisac na buziach mlodych
        panienek -Kochamy cie Sven. Postawic Mordulcowi czwarte piwo +frankfurterki (moze byc na moj rachunek).
        I jesli uda Wam sie przedrzec przez kordon ochroniarzy, wyszeptac zwyciezcy Svenowi- "Hanni, du biszt der szonszter Szpringer aller Czeiten"

        Z tym zwyciezca to byl tylko zart!!
      • Gość: frugo Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.01.02, 23:20
        Normalnie, przeciez to tylko sport.W tym miejscu apel do służb porządkowych ,
        żeby wyeliminowali element pijaństwa,żeby nie doszło do jakiegoś zdarzenia ,
        poza tym NIE WIERZE żeby większość zachowała sie na poziomie, przecież to nie
        klasowa publika Winbledonu, tylko zwyki ludzie tam zjada się tzn. to co mamy za
        oknem czyli .... wiemy co . Sam germańców nie cierpie ale umiem docenic klase
        sportową i apeluje o przynajmniej obojetniość wobec Svena. Samo Zakopane nie
        zadecyduje czy Adam zwali Puchar czy nie dajmu mu czas na oddech.Nie namawiam
        do klaskania Svenowi - bo antypatyczny z niego gość można go olać milczeniem
        P.S. Czy ktos sie orientuje jakie mamy zaplecze zawodnicze w skokach? Czy
        Tajner ma do dyspozycji tyklo tych 5 "gwiazdorów", czy jak podejrzewam - jak to
        u nas, mają układ i sie wożą na zawody nie dopuszczając młodych wilczków, mam
        nadzieje że takich mamy!
        Pozdr.
        • Gość: chomik Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 17.01.02, 11:48
          No to frugo.
      • Gość: kibicsko "Pakt o nieagresji w ciszy" IP: *.comarch.pl 14.01.02, 11:50
        proponuje nastepujace rozwiazanie:
        - zadnych gwizdow wyzwisk itp. itd.
        - doping dla wiekszosci skoczkow (czyt. wszystkich oprocz pyszalkowatego
        Hanniego) - 'pozytywny' o natezeniu wg uznania
        - niesamowita wrzawa dla naszych
        - TOTALNA CISZA (!!!) dla wybitnie nielubianych skoczkow (czyt. pyszalkowatego
        Hanniego)
        I co Wy na to? Pozdrawiam i goraco namawiam!
        • Gość: Michał Klaskać Hannawaldowi ! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.01.02, 18:30
          Co do Hannawalda, to klaskanie zamiast gwizdów , może być dla niego szokiem.
          Myślę, że jest przygotowany na gwizdy, na oklaski nie.
          Może wtedy zbaranieć do szczętu.
          Sporo dziennikarzy przyjedzie nie na skoki, tylko po to, żeby szukać sensacji i
          każdy dym będzie im na rękę.
          Będą to rozdmuchiwać. Będzie to świetny argument dla tych, którzy nie lubią
          Polaków.


        • Gość: harcerka Re: IP: 213.173.209.* 16.01.02, 18:44
          I żadnych świństw!!! A tym nielubianym też doping, tylko trochę mniejszy.
          Czuwaj i dzięki za wsparcie- bo ci, co tu piszą są nastawieni w większości
          na "nie"!
      • kubasa Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 14.01.02, 19:51
        Wiecie jaki będzie kontrast : totalna cisza przy Hannawaldzie-zaraz potem
        najgłośniejszy na skoczniach światowych ryk przy Małyszu. Martwienie się na
        zapas jest trochę beznadziejne.
        pozdr.
        • Gość: radziwił Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.phils.uj.edu.pl 15.01.02, 10:36
          kubasa napisał(a):

          > Wiecie jaki będzie kontrast : totalna cisza przy Hannawaldzie-zaraz potem
          > najgłośniejszy na skoczniach światowych ryk przy Małyszu. Martwienie się na
          > zapas jest trochę beznadziejne.
          > pozdr.

          żeby tylko nie było kontrastu miedzy "najgłośniejszym na skoczniach swiatowych
          rykiem" a grobową ciszą która zapadnie po skoku Adama, jeśli będzie on krótszy od
          Hannawalda - a niestety dużo na to wskazuje (choć oczywiście nie można wykluczyć
          niespodzianki). na ewentualne uwagi co do ostatniego słowa odpowiadam: tak,
          zwycięstwo Małysza nad Hannawaldem będzie niespodzianką (choć nie jest
          niemożliwe). ktoś powie: Małysz skacze u siebie, ale przypomnijmy sobie poprzedni
          sezon - Małysz w czasie swojej największej eksplozji (a myślę że można do mniej
          porównać obecną dyspozycję Hannawalda) wygrywał wszędzie i nie było tak że na
          skocznich niemieckich pokonywali go Niemcy, na fińskich Finowie itd. Wlasna
          skocznia jest atutem, ale bez przesady.

          a jak się zachować. sądzę że bić brawo wszystkim, wprost proporcjonalnie do
          długości skoku. oczywiście jak ktoś kogoś nie lubi - nie ma musu, nie musi
          klaskać, ale niech przynajmniej nie gwiżdże - a choćby dlatego, że a) na Małysza
          nie gwiżdżą gdzie indziej, b)sam Adam sobie tego nie życzy (a bylo nie bylo to
          wlaśnie on tak daleko skacze, a nie żaden z kibiców). Oczywiście przy skokach
          Polaków ogromny aplauz. Jeśli będą nieudane - też nie panikować.

          do zobaczenia w Z.
      • ant. Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 14.01.02, 22:23
        Grzecznie kibicować Małyszowi, klaskać za skok
        Schmitta, i troszkę pogwizdać na Hannawalda.
        • Gość: Tom Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 213.77.14.* 15.01.02, 14:35
          Adamowi bardzo przydałby się podmuch wiatru z przodu - wniosek - należy
          sztucznie wywołać ten podmuch. Pytanie JAK??? dmuchawy? wachlarze? dmuchanie w
          kierunku skoczni?
          • Gość: joshka Jak zrobić podmuch IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 14:45
            Można zrobić zbiorowy podmuch pupką.
            • Gość: Tom Re: Jak zrobić podmuch IP: 213.77.14.* 16.01.02, 07:45
              Gość portalu: joshka napisał(a):

              > Można zrobić zbiorowy podmuch pupką.

              Może zastosować chwyt Szkotów z "Bravehearta" - pokazanie gołej pupy w momencie
              skoku szwaba - blask tysięcy pup porazi go!!!

      • Gość: Tadek Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 14.01.02, 22:27
        Gość portalu: Tomek napisał(a):

        > Można robić dym, ale czy ma to sens ?
        > Gwizdami damy tylko argumenty Niemcom, że Polacy to prymitywy.

        To prawda, w Harachowie było sporo prymitywów z Polski. Nie potrafią docenić
        wysiłku sportowca. Warczą na obcego jak pies na widok kota. Nie czuję więzi z
        takimi "rodakami". Bliższy jest mi Niemiec, który potrafił docenić rewelacyjne
        wyniki Małysza.
      • Gość: erzet Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 193.109.123.* 15.01.02, 11:14
        A czy ktoryś z szanownych przedmówców miał przyjemność
        być kiedyś na Pucharze Światra w skokach? Czy widzieli
        to czego kamery nie pokazują - na przykład otwartej
        niechęci kibiców niemieckich do austriackich i wzajemne
        pyskówki podczas konkursów? Chyba daliście sobie wmówić
        - drodzy Państwo - że od Niemców jestęmy gorsi a Polacy
        to stado świń!!
      • Gość: kristoferson14 Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 15.01.02, 12:43
        Masz rację Campo.
        Najlepiej będzie jeżeli przekrzyczymy wszystkich kibiców innych krajów.
        W zeszłym roku w Harrahovie polscy kibice gwizdali na SCHMITTA i co to dało?
        Nic.
        Tylko to że PZN(Polski związek narciarski)musiał się tłumaczyć więc najlepiej
        będzie jeżeli Będziemy wszyscy kibicować naszym a kiedy Sven i inni zawodnicy
        będą skakać to po prostu trzrba chwilę odpocząć(SIEDZIEĆ CICHO)
        Trzymam KCIUKI ZA MAŁYSZA!
        MAM NADZIEJ ŻE W DRUGIM KONKURSIE WYGRA
      • Gość: kukocz Nie ważne IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 13:32
        Nie ważne - jak zachować się w Zakopcu - ważne - zabrać dużo taniego wina
        kochani, i szaliki, szaliki, szaliki - biało czerwono zielone. A - cha i nie
        pić wódki przed - skocznia jest trochę pod górę od centrum - bracie - wypijesz -
        nie dojdziesz, a potem będzie po prostu wstyd. Wino można - bo poprawia
        krążenie. I jeszcze jedno - starajcie się nie obrzygać nam Zakopca kochani - bo
        górale wam jaja ciupagami poobcinają i też będzie wstyd.
        Małysz górą Skupień rurą a Hannavald furą (audi).
        • Gość: stefan Re: Nie ważne IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 13:36
          O piwie zapomniałeś !!!!
        • Gość: juhas Olisadebe IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 13:44
          Olego wpuścić na skocznię i napoić go herbatą z prądem - jak skoczy to do korei
          doleci, a my wtedy bravo i meksykańska fala po stadionie i race i papiery
          toaletowe i butelką w sędziego i nożem w zawodnika obcej drużyny - może w
          któregoś z rusków, żeby się niemcy nie obrazili i zabić k.. legionistów. A to
          polska właśnie
          • Gość: kukocz Re: Olisadebe IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 13:51
            A potem na miasto - bracia kochani - podpalić góralom kilka szałasów. Niech to
            BBC lub inne CNN w hot news pokazuje. I przy tym pełna kultura - kobiet
            kamieniami nie bijem. A potem to już z górki - weźmiem pałki i zapałki
            podpalimy stadion w Salt Lake City i Olimpiada się nie odbędzie. A potem
            klintona czy innego busza w jasyr weźmiem. Zarobimy parę złoty na okupie,
            wrócimy do kraju i Adasiowi torbę cukierków kupimy. Niech ma chłopak, bo taki
            zabiedzony jakiś - jeść mu nie dają.
            • Gość: joozef Re: Olisadebe IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 13:55
              Więcej, więcej - kupcie mu kremówkę, to będzie taki jak Papież.
              • Gość: ouberiba Re: Olisadebe IP: *.pp.com.pl 15.01.02, 15:24
                To już jest bełkot
      • Gość: Cze Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 14:20
        komu dżinu, komu dymu - a niech uwalają, ja już od dawna jestem uwalony w trupa
      • Gość: tajmahal Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.pp.com.pl 15.01.02, 15:18
        Dyskusja na ten temat jest właściwie niepotrzebna. Czy nie wiadomo, jak się zachowywać na imprezie
        sportowej? Problem dotyczy młotów. Młot też wie, jak się zachować - nie sądzę jednak, by ta dyskusja cokolwiek
        zmieniła w jego mentalności. Młot i tak nie skorzysta "pozytywnie" z dyskusji, nawet gdy weźmie w niej udział.
        Natomiast pogróżki przez internet pod adresem niemieckich skoczków to jest całkiem odrębna sprawa. Akurat nie
        sądzę, żeby to młoty wysyłały takie teksty. To wysyła ktoś, komu całkiem świadomie zależy na "podesraniu"
        imprezy w Zakopanem. Proponuję, by również nasi internauci skorzystali z tej metody
        i przy najbliższym konkursie skoków w Niemczech powysyłali trochę "ćwiczebnych" pogróżek pod adresem
        naszych skoczków. Wtedy będzie 1:1 w tym kretyńskim meczu

        • Gość: kukocz Ta dyskusja zrobiona jest dla pieniędzy IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.01.02, 16:07
          A może koniec tej dyskusji - zrobionej tylko dla pieniędzy?
          • Gość: Michał Re: Ta dyskusja zrobiona jest dla pieniędzy IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.02, 16:50
            Ta dyskusja nie jest zrobiona dla pieniędzy.
            Obawiam się, że to skutek kompletnej histerii "małyszomanią" zwanej.
            Większość wypowiadających nie chce, aby "bydło" kibolami zwane, narobiło wstydu
            na cały świat !!!
      • Gość: rado Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.02, 19:53
        Gość portalu: rado

        >trzeba gwizdac na gebelsów i koniec !

      • Gość: Wojtel Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 192.168.2.* 16.01.02, 09:42
        Co robic? Po pierwsze sam sie zastanow o czym piszesz? Juz samo rozwazanie
        dymow czy jak to tam nazywasz stawia Cie na rowni z debilami ze stadionow. Moze
        mam dosyc radykalne poglady ale cala ta holote ze stadionow, hal sportowych itd
        wyslalbym do pracy w kopalniach (za darmo).
        • Gość: rado Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 10:11
          człowieku jak jedziesz poklaskać hanawaldowi to zrezygnój bo możesz dostać od
          kogoś w ten pusty łeb !
          • Gość: Wojtal Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 192.168.2.* 16.01.02, 10:37
            No coz. Wlasnie o tobie pisalem w poprzednim poscie (fragment o debilach i
            holocie ze standionow). Oczywiscie, ze bede kibicowal Hannawaldowi, podobnie
            jak Ahonenowi, Malyszowi i Messerschmitowi. I co mi teraz zrobisz? Porysujesz
            mi ze zlosci samochod gwodziem czy uderzysz w nos. Powodzenia i wracaj do
            piaskownicy.
            • Gość: harcerka Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 213.173.209.* 19.01.02, 23:28
              POPIERAM! Też kibicuję nie tylko Adasiowi i Polakom! O tym, komu jeszcze
              pisałam już wcześniej, tylko inni mają pretensje , że w takim razie komu
              kibicuję. SPORTOWCOM, DOBRYM SPORTOWCOM!
              Czuwaj!
        • Gość: celo Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 172.17.40.* 16.01.02, 10:31
          to co czytam (poza niektórymi wypowiedziami oszołomów z "szalikowa") utwierdza
          mnie w przekonaniu, że Polak już powoli normalnieje i zaczyna pasować do
          wizerunku obywatela cywilizowanego świata, a nie europejskiego "zadupia".
          Niestety zawsze znajdzie się kilku, którzy szukają sposobu wyrażenia swoich
          emocji na poziomie bohaterów "Planeta Małp".

          Zakopane może pokazać, jacy w większości jesteśmy - kibole czy kibice.
          Osobiście będę kibicował Adamowi i "naszym", ale zaakceptuję również zwycięstwo
          innego, lepszego w tym dniu skoczka - na tym w końcu polega rywalizacja
          sportowa.
          Kibol tego nie rozumie, bo prawdopodobnie nigdy w życiu nie wypocił litra potu
          na bieżni, boisku, pływalni (też się można w wodzie spocić!!!) czy też na
          skoczni. Nie liczę potu wypoconego na trybunach, czy ulicy podczas zadymy.
      • Gość: Toja Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 10.17.1.* / *.router.trzebnica.net 16.01.02, 10:31
        Szwabom trzeba pokazać co o nich myślimy i nic tu nie pomoże bronienie
        ich .Niemcy to naród , który na każdym kroku w stosunku do Polaków chce
        udowodnić soja wyższość.Nawet prośby A.Małysza będa nie na miejscu gdyż ludzie
        maja w pamięci- z autopsji-podardliwy stosunek szwabów do nas.Co do A.Małysza
        to może o tym nie wie, jak w studiu stacji RTL-u po zawodach w Bischoshofen
        cała grupa skoczków niemieckich z Hanawaldem w towarzystwie trenerów
        ironicznie, podardliwie się roześmiała gdy ze studia połaczono się z Małyszem ,
        który po niemiecku składał gratulacje Hanawaldowi.To dlaczego Adam ich broni.
        • Gość: rado Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 14:40
          Dzięki Toja ,bo już myślałem że nikt nie wie w jaki sposób wyrażają się o nas
          niemcy.Może dopiero gdy ich potraktóją z pogardą przejżą na te zaćmione
          gały ! A teraz do was DUPKI wyróbcie sobie niemieckie paszporty i
          spieprzajcie za Odre - tam będzie wam jak w niebie ! Chce mi się żygać na
          takich Polaków.
          • Gość: Wojtal Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 192.168.2.* 16.01.02, 14:52
            Jezeli kryterium bycia Polakiem ustalimy jako umiejetnosc pisania w ojczystym
            jezyku to bardzo mi przykro ale nie zdales! Proponuje abys sam wystapil o jakis
            paszport i wyjechal!
          • Gość: Co2 Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.02, 15:40
            Gość portalu: rado napisał(a):

            > Dzięki Toja ,bo już myślałem że nikt nie wie w jaki sposób wyrażają się o nas
            > niemcy.Może dopiero gdy ich potraktóją z pogardą przejżą na te zaćmione
            > gały ! A teraz do was DUPKI wyróbcie sobie niemieckie paszporty i
            > spieprzajcie za Odre - tam będzie wam jak w niebie ! Chce mi się żygać na
            > takich Polaków.

            Juz dawno bym to zrobila, ty Palancie
            ale to nie takie latwe.
            • Gość: rado Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 17:47







              Ty głupia cipo mogę Ci to załatwić -jest bardzo dużo srających pod siebie
              esesmanów ,ktoś musi im wymywać dupy ! Wchodzisz kretynko ?



























































              • Gość: Co2 Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.01.02, 17:30
                Gość portalu: rado napisał(a):

                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                > Ty głupia cipo mogę Ci to załatwić -jest bardzo dużo srających pod siebie
                > esesmanów ,ktoś musi im wymywać dupy ! Wchodzisz kretynko ?
                >
                >

                Dziekuje za komplement,jesli juz skonczony
                Idioto,to Pani Cipo...

                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >
                >

      • Gość: harcerka SPORTOWO! IP: 213.173.209.* 16.01.02, 18:40
        Dobrzy ludzie, pomyślcie! Niemcy są bardzo w porządku i czego wy od nich
        chcecie? Kibicujcie wszystkim tak jak chcielibyście żeby wam kibicowano, żeby
        kibicowano Adamowi Małyszowi! Nie róbcie zadymy, inni skoczkowie są naprawdę
        fajni i dobrzy- A. Małysz ma racje, apelując o sportowe zachowanie. Niemcy na
        zawodach w Niemczech mieli polskie flagi. Bądźcie prawdziwymi kibicami, nie
        kibolami.
        Czuwaj A. Małyszu i inni skoczkowie!
      • Gość: Goska Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 212.222.64.* 17.01.02, 08:21
        Sama mieszkam w Niemczech i dobrze wiem jak wszyscy mieszkancy tego kraju tylko
        na to czekaja, zeby Polacy "dali czadu". Beda mieli tylko potwierdzenie tego,
        ze Polacy to prymitywy i nie warto z nimi utrzymywac kontaktow. Ludzie do czego
        to dochodzi, zeby sportowcy z innych krajow (nie tylko z Niemiec) bali sie
        przyjazdzac na zawody sportowe do Polski? Chyba wypadaloby cos zmienic?
        • Gość: wwi Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.02, 13:05

          Gość portalu: Goska napisał(a):

          > Sama mieszkam w Niemczech i dobrze wiem jak wszyscy mieszkancy tego kraju tylko
          >
          > na to czekaja, zeby Polacy "dali czadu". Beda mieli tylko potwierdzenie tego,
          > ze Polacy to prymitywy i nie warto z nimi utrzymywac kontaktow. Ludzie do czego
          >
          > to dochodzi, zeby sportowcy z innych krajow (nie tylko z Niemiec) bali sie
          > przyjazdzac na zawody sportowe do Polski? Chyba wypadaloby cos zmienic?

          Niewiele da sie zmienic. Musimy przywyknac do tego, ze Europa konczy sie na Odrze i Nysie, a dalej na wschod jest juz kontynent azjatycki. W koncu nasz dumny narod wywodzi sie podobno od plemienia Wandalow i pewnie wlasnie tak jak przodkowie zachowa sie w Zakopanem.
          Mam szczera nadzieje, ze sie myle.
          • Gość: Cyfra Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.dip.t-dialin.net 17.01.02, 13:34
            Gość portalu: wwi napisał(a):

            >
            > W koncu nasz dumny
            > narod wywodzi sie podobno od plemienia Wandalow i pewnie wlasnie tak jak przodk
            > owie zachowa sie w Zakopanem.
            > Mam szczera nadzieje, ze sie myle.

            O jakim narodzie piszesz?
            • alexbln Re: Jak zachować się w Zakopcu ? 17.01.02, 16:24
              Bez przesady. Niewielka grupa prymitywow
              jaka istnieje na forum to nie od razu powod
              do stwierdzenia,ze cos tam sie konczy
              na Odrze.
        • Gość: barry Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.pp.com.pl 17.01.02, 17:03
          Goska - mieszkasz w Niemczech i chyba wiesz, że niemieccy kibole niczym nie różnią sie od polskich.
          No, może tym, że na międzynarodowych imprezach zabijają obcokrajowców (jak to było w czasie
          piłkarskich mistrzostw świata we Francji? W Strasbourgu, ściślej mówiąc?) , a nie prowadzą wojen
          między sobą. Wydaje mi się, że pod względem zachowania kiboli Polska i Niemcy akurat tak
          bardzo się nie różnią. Natomiast niemieccy dziennikarze i trenerzy potrafią zrobic znacznie lepszy
          użytek niż nasi z tego, że oto jest okazja aby przedstawić w jak najgorszym świetle inną nację (przecież
          jeszcze nie odbyły sie te zawody, a juz bełkocze sie o pogróżkach ze strony polskich kibiców).
          • Gość: Goska Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: 212.222.64.* 18.01.02, 09:57
            Barry,dobrze wiem o czym mowisz. Wiem do czego zdolni sa Niemcy i wcale nie
            staje po ich stronie. Wczoraj mialam na mysli takze inne panstwa. Przeciez te
            zawody nie beda wyswietlane tylko w Niemczech...
            No ale miejmy nadzieje, ze nie zawiode sie na moich rodakach.
        • Gość: rado Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.02, 22:14
          Nie chce mi się z Tobą gadać !Za kilka godzin jadę do Zakopca i mam nadzieję że
          nie spotkam na swej drodze jakiegoś volksdeutscha .
          • Gość: road Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.server.ntl.com 17.01.02, 23:04
            A ja mam nadzieje, ze spotkasz jakiegos ochroniarza ktory jezeli nie pomoze Ci przejrzec na oczy to
            przynajmniej Ci je podbije sfrustrowany gowniarzu
            • Gość: Anna Re: Jak zachować się w Zakopcu ? IP: *.pq.ca.prserv.net 19.01.02, 16:36
              Mysle, ze czeka was fantastyczna impreza w Zakopanem, pelna emocji i
              entuzjazmu! I to wlasnie miedzynarodowy wymiar nada jej niezwykly charakter.
              Niemiec, Polak, Rosjanin, Norweg...kazdy ma w sobie cos innego co w zasadzie
              kreuje swoista ciekawosc i zafascynowanie a nie wrogosc (w kazdym razie we
              mnie). Osobiscie uwielbiam sport, sama namietnie go uprawiam i podziwiam
              mistrzow, bo wiem jak wiele pracy ich to kosztuje. W moim rozumieniu, arena
              sportowa charakteryzuje sie czysta konskurencja pomiedzy zawodnikami wysokiej
              klasy. To oni sa najwazniejsi, bo bez nich nie mielibysmy zadnego
              przedstawienia. Rola dobrego kibica jest gorace poparcie dla swoich idoli i
              uhonorowanie tych, ktorzy nimi nie sa, ale maja znakomite kwalifikacje. Agresja
              i zawisc nie jest wyrazana przez dobrego kibica sportowego. Zazdrosc,
              kompleksy, etc. zzeraja od srodka i najwiecej szkody wyrzadzja wlascicielowi, a
              nie "temu drugiemu, ktoremu chce sie pokazac". Jezeli Adam nie wygra (a gorace
              wierze, ze wygra), bedzie to tylko jego odpowiedzialnoscia, a nie Hannavalda!
              Poza tym, gdybym sie znalazla w Zakopcu, zalezaloby mi na jak najlepszej
              zabawie nieograniczonej do jednego typu narodowosci, sposobu myslenia, czy
              miejsca zamieszkania, ale pelnej otwartosci na innych gosci, bo wlasnie w taki
              sposob czulabym sie bobrym kibicem. Dobrej zabawy !!!
      • Gość: kinia spoko IP: *.dzialoszyn.sdi.tpnet.pl 18.01.02, 13:49
        ludzie nie róbny zadnej zadymy bo to głupie.zachowajmy się kulturalnie i
        dopingujmy wszystkich zawodników.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka