Gość: Tomek
IP: 155.158.201.*
12.01.02, 10:46
Można robić dym, ale czy ma to sens ?
Gwizdami damy tylko argumenty Niemcom, że Polacy to prymitywy. Będą z tego
bardzo zadowoleni i pokazywać to na okrągło.
Robienie zadymy, atakowanie Niemców z jakimś "sprzetem" jest jeszcze głupsze,
bo nigdy nie będziemy oglądać skoków na żywo ( od razu nas uwalą ).
Co robić ?