Gość: Art
IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl
30.10.03, 10:51
Chciałbym wiedzieć, dlaczego graczom Amiki nie policzono punktów za lidera
po 9 kolejce. W Gazecie Wyborczej ukazała się błędna tabela gdzie liderem
była Wisła mając tą samą ilość punktów, jednak Amica wczesnie wygrała z
Wisłą, co ustawiło ją w pozycji lidera.W każdym innym źródle tabela była
prawidłowa czyli z Amicą na czele.Czekam na korektę punktacji.