Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Punkty graczy Amiki

    IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 30.10.03, 10:51
    Chciałbym wiedzieć, dlaczego graczom Amiki nie policzono punktów za lidera
    po 9 kolejce. W Gazecie Wyborczej ukazała się błędna tabela gdzie liderem
    była Wisła mając tą samą ilość punktów, jednak Amica wczesnie wygrała z
    Wisłą, co ustawiło ją w pozycji lidera.W każdym innym źródle tabela była
    prawidłowa czyli z Amicą na czele.Czekam na korektę punktacji.
    Obserwuj wątek
      • Gość: dunio1 Re: Punkty graczy Amiki IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 30.10.03, 20:29
        Mistrzu - z której choinki się urwałeś. Sprawa jest już dawno wyjaśniona
        (poczytaj wcześniejsze posty). Osobiście też mi to cholernie nie psuje, ale w
        tej kwestii nic się nie da zrobić- i nie pomogą żadne reklamacje. W tym
        przypadku redakcja podejmuje ostateczną decyzję(ma takie prawo)-chociaż jest
        niekonsekwentna w swoich działaniach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka