Forum   dvd-r

dvd-r

(9 wyników)
 • Nie mogę odtwarzać filmu na płycie dvd+r dl na komputerze, gdyż co 5 minut się zacina. Pomaga dopiero "przeskoczenie" do następnego rozdziału. Jednak i w taki sposób nie da się oglądać filmu bez przerw i pomija się pewne fragmenty. Czy brakuje kodeków czy przyczyna tkwi w czymś innym ?
 • Czy mozna cos zrobic zeby nagrywarka DVD+R/RW nagrywala tez plyty DVD-R/rw??? Nie za bardzo sie na tym wszystkim znam, dlatego prosze o pomoc i wyrozumialosc. Pozdrawiam Majka
 • Witajcie. zripowałem płytę dvd na hdd za pomocą dvddecryptera. ripowana płyta miała rozmiar 4,7GB. kiedy chcę ją zgrać z hdd na czystą płytę dvd otrzymuję info, że dysk docelowy jest za mały (?). hmmmm.... pomożecie?
 • - Czym się różnią te płyty? - Można odtwarzać filmy na obu rodzajach zarówno we w miarę nowym dvd i w kompie [u]sprzed 7 lat[/u]? - Które płyty lepiej kupić do zapasowego kopiowania plików? Znalazłam różne wyjaśnienia w internecie, ale zbyt techniczne :( Mógłby ktoś wytłumaczyć po ludzku? Z góry dziękuję
 • Chce se kupic nagryware dvd, ajak sie okazuje to nie jest takie proste, poprzednio wtopiłem z liteonem 1673s, który szybko odsprzedałem bo miał tragicznie niską prędkość odczytu dvd+r wynoszącą 3-8x. Producenci poza lg nie podają prędk odczytu +r i +rw podając tylko prędk odczytu dvd-rom(tłoczonej) Nawet serwisant plextora stwierdził że nie mają nagrywarek czytających 16x I tu moje pytanie: Jakie nagrywarki (jakie modele) są w stanie odczytać +r z prędk 6-16x???
 • Polećcie mi jakąś dobrą nagrywarkę która potrafi CZYTAĆ płytki dvd+/-r z prędkością 16x (Bo większość nagrywarek tylko nagrywa 16X ale już czyta 3-8x) To jest totalnie bez sensu że prędkość zapisu jest wyższa niż odczyt! Zapisujesz raz, a czytasz wiele razy, a poza tym im szybciej zapiszesz tym gorsze nagranie... Dlaczego producenci ciągle ścigają się w prędkościach zapisu, a nic nie robią w sprawie odczytu? Więc jaka nagrywara czyta +r z 16x?????
 • jaka jest między nimi różnica? chodzi o płytki
 • mam jeszcze male pytanie, czy oplaca sie kupowac nagrywarke dvd-r czy moze dvd+r , nie wiem co jest popularniejsze jaki standart, bo te dvd +- rom sa strasznie drogie/ czy standardowy odtwarzacz dvd oddtwarza zarowno dvd-r i dvd+r ?
 • DWD + R(10)

  mam nagrywarke dvd +/- r kupilam plyty dvd + r i wywala mi je z napedu, sa niezapisywalne. dlaczego?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?