Gość: szczygi
IP: 212.182.32.*
19.11.01, 18:41
Mam wielka prośbę. Jeżeli ktoś zna programik do robienia partycji bez
formatowania dysku to proszę o info ( firma pomarex nie ma w zwyczaju robić
partycji na 40Gb dyskach, zwłaszcza wtedy gdy sie ją o to tylko trzy razy
poprosi). Dzięki z góry