Gość: adas
IP: *.85-237-171.tkchopin.pl
15.01.08, 19:36
Po włączeniu kompa pojawia się komunikat"nie można uruchomić systemu windows z powodu błędu w oprogramowaniu.zgłoś ten problem jako:załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu.zgłos ten problem do pomocy technicznej". W jaki sposob mam dojsc do trybu awaryjnego?
Zaczęło się od tego że po włączeniu kompa dostałem komunikat o uszkodzeniu pliku hal.dll.
Zamiast postąpić zgodnie z support.microsoft.com/kb/330184/pl wymyśliłem sobie że przełoże dysk do innego
kompa,ściągne z netu tenże plik, i podmienie go w Windows/system 32 na nowy.
Po przełożeniu dysku i odpaleniu nie miałem już problemu z hal.dll tylko:nie można uruchomić systemu windows z powodu błędu w oprogramowaniu.zgłoś ten problem jako:załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu.zgłos ten problem do pomocy technicznej
I pytanie brzmi czy moge to jakoś naprawic na innym kompie bez startowania z płytki instalacyjniej?