Dodaj do ulubionych

xp nie startuje

IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 15.01.08, 19:36
Po włączeniu kompa pojawia się komunikat"nie można uruchomić systemu windows z powodu błędu w oprogramowaniu.zgłoś ten problem jako:załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu.zgłos ten problem do pomocy technicznej". W jaki sposob mam dojsc do trybu awaryjnego?
Zaczęło się od tego że po włączeniu kompa dostałem komunikat o uszkodzeniu pliku hal.dll.
Zamiast postąpić zgodnie z support.microsoft.com/kb/330184/pl wymyśliłem sobie że przełoże dysk do innego
kompa,ściągne z netu tenże plik, i podmienie go w Windows/system 32 na nowy.
Po przełożeniu dysku i odpaleniu nie miałem już problemu z hal.dll tylko:nie można uruchomić systemu windows z powodu błędu w oprogramowaniu.zgłoś ten problem jako:załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu.zgłos ten problem do pomocy technicznej

I pytanie brzmi czy moge to jakoś naprawic na innym kompie bez startowania z płytki instalacyjniej?
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: xp nie startuje 16.01.08, 00:55
      Wgrales nieodpowiednia wersje pliku hal.dll. Przywroc plik z katalogu
      C:\Windows\ServicePackFiles\i386 i powinno pojsc.
      • Gość: adas Re: xp nie startuje IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 16.01.08, 16:01
        hmm...pewnie by i poszło ale niestety wyglada na to, ze nie mam tego katalogu:/ Moze jest jakis inny sposób?
    • konrad.w6 Re: xp nie startuje 16.01.08, 18:57
      Przeinstaluj system i po sprawie. Po jednym pliku to możesz wymieniać do us*****
      śmierci. Ja będą dalej problemy, to masz prawdopodobnie padniętą jedną kość pamięci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka