agnieszkasal 12.03.05, 09:13 Suknia biała, z małym podpinanym trenem, rozmiar 38/170. Kosztowała 2550, oddam za 500. Dołożę welon, buty. Zainteresowanym wyślę zdjecia na e-mail. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alex Re: Farage Paris tanio IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 12.03.05, 12:03 Poprosze o zdjecia Twojej sukni na maila: aleali@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patka Re: Farage Paris tanio IP: 195.47.201.* 14.03.05, 08:53 Ja też proszę o zdjątka na adresik szara1979@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czumbalalajka Re: Farage Paris tanio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 09:15 bardzo proszę o zdjęcia na adres iska66@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Farage Paris tanio IP: *.bochnia.pl / *.bochnia.pl 15.03.05, 23:30 Proszę o zdjęcie na adres sobieszczyka@yahoo.de Odpowiedz Link Zgłoś