Forum   pedagogika specjalna

pedagogika specjalna

(26 wyników)
 • Co myslicie o tym kierunku?Warto? Nie orientujecie sie moze jakie byly progi punktowe?
 • Witam! Chciałam zapytać "u źródła" czy będąc po licencjacie z pedagogiki specjalnej można zrobić studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i pracować w przedszkolu? A czy któraś z Pań orientuje się może jakie studia należy skończyć aby móc pracować w żłobku? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 • wiem ze nikt nie moze za mnie podjąc decyzji ale moze pomozecie mi w wyborze prezyszłości - chciałabym sie dowiedzieć czym dokładnie charakteryzuje się technologia zywoności, jaka jest potem praca i czy to kierunek przyszłościowy, podobnie z pedagogiką specjalną?Czy to ma przyszłość? I czy ewentualnie dałoby sie pogodzić studia obu tych kierunków w przyszłości? Czy są zbyt trudn?
 • Co można robić będąc mgr. pedagogiki specjalnej bez żadnej specjalizacji??? Czy gdzieś przyjmą mnie do pracy z takim wykształceniem? Zastanawiam się nad tymi studiami, ale nie jestem pewna czy tak ogólne wykształcenie daje jakieś kwalifikacje do pracy "w zawodzie".
 • Co robicie lub robić będziecie po pedagogice specjalnej lub jakiejś innej ?? Napiszcie coś o studiach na tym kierunku. Dzięki Michał
 • Nie dostalam sie:(
 • Witam! W dniu dzisiejszym zwątpiłam we wszystko na 140 osób na moim roku nie zdało ponad 70, w mojej grupie na ok. 30 osób zdało 5, trudno to nazwać nawet niesprawiedliwością na usta cisna się mocniejsze słowa. Czy jest jakies prawo które mówi o tym przy jakiej ilości niedostatecznych ocen można się starac o unieważnienie egzaminu, jak to ugryźć? argumentów jest wiele: 1.krótki czas w stosunku do ilości pytań 2. pytania niejasne, mało precyzyjne 3.na zerówce notabene ustnej wszysc...
 • How to say it in English??
 • Jak w temacie. Która uczelnia lepsza? Słyszałam, że na UMCS jest połączenie dwóch specjalizacji np "oligofrenopedagogika z pedagogiką z pedagogiką wczesnoszkolną" czy na AP też tak jest?
 • JA jestem na 139 miejscu tylko nie wiem, czy to lista rezerwowa czy cała lista. Miejsc jest 120. Miałam 68 punktów. Ktoś wie od ilu przyjmowano? Holly holly hope!
 • Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie.Złożylem na pedagigikę specjalną na którą było 340 mijesc.Wyniki już są ogłoszone.Okazało się że zabrakło mi 6,5 punkta i musiałoby zrezygnować 40 osób żebym się dostał. Mam więc takie pytanie czy powinienem się łudzić że mam jakąś szansę że ta lista przeusnie się o 40 mijesc.Wierzę że dużo osób skłądało tam jako na rezerwowy kierunek.Z góry dziękuję za Wasze opinie i pozdrawiam
 • Czy ktos studiuje na powyzszej uczelni lub moze juz jest po ukonczeniu chcialabym sie troche o niej dowiedziec od drugiego czlowieka nie to co w necie napisali jaka tam atmosfera ludzie psorzy jaki akademik blisko itp.bardzo prosze o jakie kolwiek informacje na ten temat. Pozdr.
 • Witam, Moje wyniki z matur : Język Polski podstawowy = 54% Język Angielski podstawowy = 68% Historia podstawowy = 52% WOS rozszerzony = 36% Czy warto z takimi wynikami składać na dzienne Prawo na UKSW , bo widziałem , że progi na Prawo na UKSW nie są zbyt wysoki , a słyszałem że w tym roku mają spaść progi. Jeśli nie , to może zaproponujecie mi jakieś inne kierunki na warszawskich uczelniach typu SGGW , UW , UKSW. Złożyłem na Grzegorzewską na socjologię i pedagogikę specj...
 • Witam Studiuję obecnie na drugim roku filologii polskiej. Od października chciałabym zmierzyć się z drugim kierunkiem - pedagogiką specjalną. Czy są tu osoby kształcące się na dwóch fakultetach? Jak wygląda sprawa rekrutacji? Czy muszą złożyć do dziekanatu podanie o możliwość rozpoczęcia drugiego kierunku? A może rekrutacja odbywa się zupełnie niezależnie? Czy ktoś orientuje się w tych zawiłościach? :)
 • Ile trzeba miec punktow zeby sie dostac i jaki kierunek polecacie na APS (najciekawsi wykładowcy)? Czy egzamin z rysunku jest trudny?
 • tak się zastanawiałam nad wyborem studiów(jestem tegoroczną maturzystką)i wpadła mi do głowy pedagogika,głownie dlatego ze mam zamiar zrobic kurs hipoterapi i taki kierunek byłby chyba najodpowiedniejszy. mam pytanie do osób studiujących to:jak wyglądają studia i czy jest to wg was dobry kierunek?chodzi mi przede wszystkim o pedagogike osób niepełnosprawnych. z gory dziekuje za kazdą odpowiedz:)
 • Obserwując poczynania kolegów i koleżanek z klasy i czytając wypowiedzi internautów nietrudno jest mi zauważyć, że większość uczniów klas maturalnych decyduje się na zdawanie przynajmniej jednego przedmiotu dodatkowego ( a więc takiego,który można zaliczać tylko na poziomie rozszerzonym) czasem dwóch, a nawet trzech...Tymczasem ja zastanawiam się nad zdawaniem następujących przedmiotów na egzaminie maturalnym: J.polski-poziom rozszerzony J.angielski-poziom podst. lub rozsz-czeka m...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?