Forum   darzący zaufaniem

darzący zaufaniem

(4 wyniki)
  • Wiem, że zdecydowanie łatwiej jest wymienić tych których darzycie, bo wtedy można napisać żadnego i po sprawie. Niemniej utwórzmy w tym miejscu naszą krótką listę. Mój typ – [b]R. Bugaj [/b]człowiek zdawałoby się rozsądny, ale często jest tak, że to co nam się wydaje jest wynikiem aberracji.
  • Zbigniew Bujak Jarosław Gowin Marek Jurek Bartosz Arłukowicz Kornel Morawiecki Jarosław Kaczyński Zyta Gilowska To moja lista zrobiona na szybko.
  • poza rodziną. Tak wynika z Diagnozy Społecznej 2007, której jednym z autorów był prof. Janusz Czapinski. 5 miliardów rocznie ładujemy na kościół katolicki, który rozpuchł się do monstrualnych rozmiarów, karmiąc nas swoją bezcenną podobno moralnością. Latami wsłuchiwaliśmy się w nauki, tak się to podobno nazywa, papieża Polaka i taki wynik? A może właśnie dlatego?
  • Nie bede zawistny i pogratuluje Bronkowi. Sondaze wykazuja, ze sposrod politykow cieszy sie najwiekszym zaufaniem Polakow. Bardzo ciekawe, ze Jarka darzy zaufaniem az 44 procent. Jesli w tak trudnym dla siebie politycznym momencie, gdy jest zewszad krytykowany, potrafil ugrac te 44 procent - to co bedzie, jak nadejda lepsze dla niego czasy? Spodobalo mi sie, w jaki sposob GW zilustrowala wyniki sondazu. Na zdjeciu Bronek calujacy niemowlaka. To moze byc piekna metafora: kochajacy wodz ma w...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się