Gość: jdk
IP: 194.228.100.*
14.02.02, 15:32
Do wszystkich przeciwnikow tramwaju:
Co macie przeciwko niemu? Niech powstanie! Niech bedzie idea, ktora skupi wokol
siebie ludzi, niech bedzie symbolem inicjatywy lokalnej - czyms wymiernym, co
pozostanie dla potomnych!
Na pewno nie jest to ani latwe, ani tanie, ani pewnie bardzo realne w
najblizszej przyszlosci. Ale dlaczego nie myslec z wyprzedzeniem? Dlaczego nie
przygotowywac gruntu?
Kiedys byla na tym forum ciekawa dyskusja w tym temacie (moze ktos odgrzebie)?
Warto by wrocic do merytorycznych argumentow, przejrzec stare plany i dopasowac
je do aktualnej sytuacji miasta plus strategicznej wizji jego rozwoju.
I... moze kiedys my, a moze nasze dzieci przejada sie po naszym miescie
nowiutkim, lsniacym tramwajem. Kto jest za??