Dodaj do ulubionych

Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 14.11.03, 15:26
CZy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak obecna przebudowa wpłynie na
polepszenie ruchu na tym skrzyzowaniu ? JA jakoś nie dopatrzyłem się żadnego
usprawnienia. Może ktoś z was uważa że jednak pieniądze zostały dobrze
wydane?
Obserwuj wątek
    • Gość: kierowca Re: Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej IP: *.ioip.com 15.11.03, 10:28
      Gość portalu: grzean napisał(a):

> CZy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak obecna przebudowa wpłynie na
      > polepszenie ruchu na tym skrzyzowaniu ? JA jakoś nie dopatrzyłem się żadnego
      > usprawnienia. Może ktoś z was uważa że jednak pieniądze zostały dobrze
      > wydane?

Giściu "grzean", chyba byłeś strasznie nagrzany pisząc te głupoty. Nie dostrzegasz np. korzyści ze zlikwidowania na terenie miasta, na drodze krajowej nr 7 jednego skrzyżowania, które było około 100m od drugiego. Nie, nie ma co dalej psać, jeżeli już wytrzeźwiałeś to i tak kapujesz o co chodzi.
    • rodzic_1 Re: Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej 15.11.03, 10:47
      Korzyść- poza ewidentną polegającą na poprawie nawierzchni ulicy Kieleckiej,
      gdzie biegły poprzeczne garby na asfalcie - jest duża. Wie to każdy, kto często
      pokonuje skrzyżowanie Okulickiego-Kielecka. Sąsiedztwo dwóch skrzyżowań ze
      światłami na przestrzeni 50m dawało się we znaki. (No, nie ma róży bez kolców.
      Mieszkańcy sąsiadującego ze skrzyżowaniem osiedla domków nie będą mogli jeździć
      do miasta prosto w Okulickiego, tylko objazdem przez Aleję Róż(?) )
      Dziwi mnie natomiast agresja, z jaką na sformułowane przez Ciebie pytanie
      odpowiedzieli Kierowca i Obserwator. Panowie, trochę umiaru w tonie odpowiedzi
      dobrze zrobi i Wam, i temu forum.
      Pozdrawiam.

• Gość: wieczór Re: Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.03, 20:08
        Jestem mieszkańcem pobliskiego osiedla i zna,m sytuację na pewno lepiej niz wy,
        bo jestem tam co tydzień. Skrzyżowanie lepsze. Nawierzchnia lepsza. Ale po co
        to zwężanie na końcu remontowanego odcinka. Który inteligentny inżynier
        wymyslił zwężenie, które trzeba będzie potem zlikwidować, by przekształcić
        droge w dwupasmową??? Taka operacja będzie kosztować polskich podatników jakieś
        40 tysięcy złotych spokojnie. Taka sama sytuacja jest przy stacji paliw JET.
        Jest jescze jeden mankament. Za mało pasów do skrętu w prawo w nowy odcinek
        Przytyckiej. Będą sie tem trobił korki i to duże. I co bardzo ciekawe, dziś
        niedziela - dzień świąteczny i odpoczynklu, nasi kochani drogowcy robią!!!
        NIEMOŻLIWE!!! Szkoda, że nie wpadli na to we wrześniu, gdy dzień był długi było
        ciepło i sucho. TO NIE, teraz w listopadzie, gdy terminy gonią to im w
        niedziele trzeba robić. PO PROSTU politowanie nad polskim systemem budowania i
        planowania dróg.
    • jdk Re: Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej 13.11.04, 21:28
      Ja nie widze wielkich usprawnien, wprost przeciwnie: korki tworza sie niemal
      codziennie na Okulickiego przed skretem w Kielecka, korek jest tez przed
      swiatlami na Kieleckiej w strone Warszawy.

Zobaczymy jak oddanie poszerzonej Czarnieckiego wplynie na sytuacje.
      • Gość: zwykły kierowca Re: Przebudowa Okulickiego i Przytyckiej IP: 67.111.137.* 14.11.04, 09:32
        Jak nie widzisz wielkich usprawnień to znaczy, że masz klapki na oczach. Zwykły kierowca jak ja tylko z odrobiną trzeźwego podejścia może stwierdzić, że ta przebudowa dała bardzo dużo i była niezbędna.
        Wystarczy także minimum logiki aby być pewnym, że po skończeniu robót na Czarnieckiego wszystko będzie szło jak trzeba gdy ruch będzie się odbywał w dwu kierunkach dwoma jezdniami i będą wyjazdy i wjazdy szczególnie z ul. Wenera (teraz ich nie ma!).
        Wiesz, tak twierdzić jak ty to raczej wstyd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka