Dodaj do ulubionych

Alternatywna trasa 23

IP: *.radom.vectranet.pl 16.02.11, 11:36
Hej. Czy nie uważacie że trasę autobusu 23 możnabyłoby pociągnąć z Zenonowa przez Mazowszany do os. Południe. Dzięki temu mieszkańcy Radomia zyskali by polączenie autobusowe południowej i północnej części miasta bez wieżdzania w wiecznie zakorkowane centrum. Po za tym dzieci spod Radomia zyskaly by autobus do radomskich gimnazjów (Południe, Prędocinek) oraz szkół średnich. Nie wspominając o bezpośrdnim połączeniu os. Poludnie ze szpitalem wojewódzkim.
Obserwuj wątek
  • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 16.02.11, 15:05
   Zastanów się nad tym co ty piszesz jak to niby mam rozumieć że 23 to może lata że nie stoi w korkach?.Ps z mazowszan to i tak macie sporo autobusów na dojazd do OŚ Południe np: Jarząbek(Wierzbica- Radom) bardzo często nawet 2 autobusy na jeden kurs rano , drugi przewoźnik Transport samochodowy Beata Chełmińska (Wierzbica -Radom ) i trzeci również autobus Beaty Chełmińskiej Rożki -Kowala -Radom ) a może i PKS ma jakiś kursik i co ty jeszcze więcej chcesz jaka dzielnica na krańcach ma tyle połączeń . Czy Mazowszany to dzielnica Radomia ? znudziła ci się już jazda autobusami a może chodzisz z buta lub wymienione autobusy nie zabierają bez biletu może? wiesz ile kosztuje bilet na 23 jednorazowy a ile płacisz u tych innych przewoźników napisz ? a może byś chciał tak z pod domu prywatny autobusik ?

  • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 16.02.11, 15:06
   Zastanów się nad tym co ty piszesz jak to niby mam rozumieć że 23 to może lata że nie stoi w korkach?.Ps z mazowszan to i tak macie sporo autobusów na dojazd do OŚ Południe np: Jarząbek(Wierzbica- Radom) bardzo często nawet 2 autobusy na jeden kurs rano , drugi przewoźnik Transport samochodowy Beata Chełmińska (Wierzbica -Radom ) i trzeci również autobus Beaty Chełmińskiej Rożki -Kowala -Radom ) a może i PKS ma jakiś kursik i co ty jeszcze więcej chcesz jaka dzielnica na krańcach ma tyle połączeń .

   • Gość: Lilka Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 17.02.11, 12:20
    Akurat mieszkam na malczewie, a pracuje na poludniu. Żeby dojechać do pracy muszę stracić godzinę, bo z 23 muszę się przesiąść w drugi autobus, który jedzie na południe. Latem chodzę na piechotę, ale zimą, albo z drugiej zmiany muszę kursować autobusami.
    • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 18.02.11, 18:40
     A jednak a może tak byś chciała aby może zamiast 23 przez Zenonów Mazowszany na południe pojechało 25 trasa obecna PRĘDOCINEK -OŚ POŁUDNIE dla ciebie pewnie rewelacja bez stania w korkach po jazda poza granicami miasta może byś tak chciała aby trasę tego autobusu poprowadzić po co przez Zenonów Mazowszany jest krótsza droga można przez Sołtyków albo GODÓW tak śmigają osobowe na południe samochody droga nowa .A i dodam więcej nic taką trasą nie jeździ ze środków komunikacji zbiorowej koniec ma na Godowie linia 6 a dalej pustka nawet zajazd w Trablicach koło figurki zrobiony może taka trasą puścić autobus Tobie by pasował nie sadzisz ? inni też by się ucieszyli zapewne jak dziś nic nie mają tylko muszą z buta iść 1-1.5 km .Do przyjemności nie należy jak piszesz ? Tylko autobus jest dla ludzi a nie dla wybranych . A tak nawiasem mówiąc zapytaj tych co jeżdżą ta trasą co pisze ile czasem trzeba odstać na przejeździe kolejowym i pomyśl co byś sądziła jak byś oczekiwała na autobus i raz by był o czasie a drugim razem by się spóźnił 15 min albo i więcej min takie rozwiązanie by ci pasowało ale nie zimową porą jak piszesz ale pisz petycje to może ktoś da prywatny autobus tobie życzę powodzenia .
     • Gość: Lilka Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 19.02.11, 13:44
      Jeszcze przed remontem tysiąca, pokonanie trasy 25 zajmowało 40 minut - teraz ponad godzinę, mimo że poludnie i Prędocinek to niemal sąsiadujące osiedla. I zarówno ja jak i moi znajomi chcieliby albo skorygowania trasy 23 albo 25. A gdybyś kiedyś jechal samochodem, a nie palcem po mapie to byś wiedzial że nie ma bezpośreniej drogi z Godowa na Południe.


      Czasem warto porzucić kompa i wyjść na miasto.
      • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.11, 17:31
       Dobrze mówisz ale lepiej czytaj co napisał gość wcześniej uważniej .Mieszkasz jak piszesz na Malczewie mam propozycje masz rowerek pewnie i gdzie go trzymać jak nie to trzeba sobie sprawić . Wsiadasz na rowerek i spacerowym tempem pozwiedzaj okolice bo widzę że coś nie bardzo znasz z Godowa w kierunku Trablic nowa droga jest rowerzyści i nie tylko korzystają z nie piesi również -dalej za końcowym linii nr 6 lina na pętle w lewo a droga dalej prosto zakręt w prawo zakręt w lewo urozmaicenie a i z górki jest i pod kiedyś właśnie jak MPK obsługiwało ostatnio linię E przebiegała z pod dworca PKP -Ustronie -Godów -Trablice i dalej już nie będę się rozpisywał .Poznaj troszkę okolice w sposób sobie wygodny a nie przed komputerem jak piszesz .Namów odpowiednie osoby aby finansowały przebieg linii miejskich poza granice miasta niech finansują bo nikt nie będzie finansował czegoś co znajduje się nie na jego obszarze dla wygody nielicznych .Czy nie lepiej jechać w ciepłym autobusie jeszcze bez tłoku a nie narzekać inni nie maja autobusu choć są mieszkańcami tego miasta i sami i dzieci muszą do szkoły czy pracy do sklepu niekiedy chodzić 2 km a i może więcej do przystanku autobusowego .To chyba więcej nie ma od ciebie na Połunie a nie narzekać coś kiedyś się skończy bliżej już niż dalej do końca remontu .A tak już poza jak myślisz jak wybudują już obwodnice południową to z Oś Prędocinek ma Oś Południe będzie taka droga która będzie tobie odpowiadać i będą kursować tą trasą autobusy? .Będzie przebiegała przez Malczew czyż nie?
       • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.11, 17:43
        ozwalająA jak pisałaś wcześniej przez Mazowszany pewnie miałaś na myśli Hutę Mazowszańską Górną aby tą trasą przebiegała linia więc ci podpowiem aby autobus kursował potrzebna jest odpowiednia szerokość drogi .Dla okolicznych mieszkańców jest ta droga odpowiednia ale autobusów już nie za mała szerokość .A przez Godów czy Sołtyków Trablice parametry pozwalają na kursowanie autobusów .Chciał bym powiedzieć ci więcej od skrzyżowania w Trablicach w kierunku Mazowszan w kierunku Sołtykowa przebiega nowy chodnik czy na Godowie jest taki pozwiedzaj okolice nie tylko swoją
        .
       • Gość: Lilka Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.opera-mini.net 20.02.11, 18:04
        Jeżeli w końcu zbudują obwodnicę (ostatnio czytalam że wypadła z najbiżyszych planów) to mam nadzieję ze puszczą tą trasą przynajmniej jeden autobus. Ja zawszę chodzę ścieżka wydeptaną przez innych mieszkanców do godowa, a potem wzdłóż działek , a potem podjeżdzam dwa przystanki 1,14, 12 albo 25.
        • Gość: gość Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 21.02.11, 19:21
         Piszesz że linia 25 pokonuje trasę w 1 godzinę kiedyś było to 40 min a teraz zobacz na stronie mzdik i nie pisz nieprawdy .Os Prędocinek - Oś Południe lina 25 rozkładowo ma pokonać w 36 min i pewnie pokonuje w zbliżonym czasie bo gdyby pokonywało w godzinę jak piszesz kursował by non stop i wcale nie odjeżdżał by zgodnie z rozkładem a tak pewnie nie jest .
         • Gość: ja z górki Re: Alternatywna trasa 23 IP: *.radom.vectranet.pl 24.02.11, 18:07
          25 nigdy nie przyjechało , ani nie odjechalo punktualnie z koncowego południe - wiem bo chodzilem do garów
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka