Dodaj do ulubionych

Sam szczyt

22.03.02, 21:06
Czy ma pan wrażenei, że i pan i zespół osiągnęliście szczyt, któy trudno będzie
powtórzyć. Czy w jakiś sposób delektuje się pan obecnymi sukcesami, obecnym
dobrym dla was czasem. Niech pan bierze z tych chwi jak najwięcej.
Obserwuj wątek
    • amam napisał(a):

      > Czy ma pan wrażenei, że i pan i zespół osiągnęliście szczyt, któy trudno będzie
      >
      > powtórzyć. Czy w jakiś sposób delektuje się pan obecnymi sukcesami, obecnym
      > dobrym dla was czasem. Niech pan bierze z tych chwi jak najwięcej.

      Mam taki charakter, że każdy mecz jest dla mnie wyzwaniem, czy to Liga Mistrzów
      czy liga polska. Gdy przegrywam to się wściekam, moi zawodnicy reagują podobnie.
      Mogliśmy zajść w Lidze Mistrzów o oczko wyżej. Jednak sam awans do Final Four i
      styl w jakim go osiągnęliśmy jest naszym sukcesem. Nadal się rozwijamy, co roku
      jesteśmy wyżej. Na pewno czwarte miejsce jest moim największym sukcesem
      trenerskim jeśli chodzi o pracę w klubie. Stawiam to wyżej nawet niż mistrzostwo
      Polski. Jesteśmy wysoko, ale chcemy być jeszcze wyżej. Potrzebne są jednak
      wzmocnienia. W każdym zespole gra kilku silnych obcokrajowców, my zagraliśmy
      właściwie w polskim składzie. To ważne odnotowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka