amam 22.03.02, 21:06 Czy ma pan wrażenei, że i pan i zespół osiągnęliście szczyt, któy trudno będzie powtórzyć. Czy w jakiś sposób delektuje się pan obecnymi sukcesami, obecnym dobrym dla was czasem. Niech pan bierze z tych chwi jak najwięcej. Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Sam szczyt amam napisał(a): > Czy ma pan wrażenei, że i pan i zespół osiągnęliście szczyt, któy trudno będzie > > powtórzyć. Czy w jakiś sposób delektuje się pan obecnymi sukcesami, obecnym > dobrym dla was czasem. Niech pan bierze z tych chwi jak najwięcej. Mam taki charakter, że każdy mecz jest dla mnie wyzwaniem, czy to Liga Mistrzów czy liga polska. Gdy przegrywam to się wściekam, moi zawodnicy reagują podobnie. Mogliśmy zajść w Lidze Mistrzów o oczko wyżej. Jednak sam awans do Final Four i styl w jakim go osiągnęliśmy jest naszym sukcesem. Nadal się rozwijamy, co roku jesteśmy wyżej. Na pewno czwarte miejsce jest moim największym sukcesem trenerskim jeśli chodzi o pracę w klubie. Stawiam to wyżej nawet niż mistrzostwo Polski. Jesteśmy wysoko, ale chcemy być jeszcze wyżej. Potrzebne są jednak wzmocnienia. W każdym zespole gra kilku silnych obcokrajowców, my zagraliśmy właściwie w polskim składzie. To ważne odnotowania. Zgłoś