Dodaj do ulubionych

Jest pan OK

30.03.02, 12:48
Jest pan OK panie Waldku. na poczatku odpowiadał pan bardzo sztywno, ale widac
w końcu sie pan wyluzował. W wypowiedziach prasowych i telewizyjnych wyglada
pan na straszna kosę. Przepraszam, ale to moje wrażenie kibica.
Obserwuj wątek
    • goniec3 napisał(a):

      > Jest pan OK panie Waldku. na poczatku odpowiadał pan bardzo sztywno, ale widac
      > w końcu sie pan wyluzował. W wypowiedziach prasowych i telewizyjnych wyglada
      > pan na straszna kosę. Przepraszam, ale to moje wrażenie kibica.

      Cieszę się, że ktoś uważa, że jestem OK. Moje wypowiedzi w mediach są najczęściej
      przed albo po zakończeniu spotkań. Oddają mój nastrój chwili. Nie wiem, co pan
      rozumie pod pojęciem kosy. Może mało się uśmiecham w telewizji, ale mało do tego
      jest okazji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka