goniec3 30.03.02, 12:48 Jest pan OK panie Waldku. na poczatku odpowiadał pan bardzo sztywno, ale widac w końcu sie pan wyluzował. W wypowiedziach prasowych i telewizyjnych wyglada pan na straszna kosę. Przepraszam, ale to moje wrażenie kibica. Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Jest pan OK goniec3 napisał(a): > Jest pan OK panie Waldku. na poczatku odpowiadał pan bardzo sztywno, ale widac > w końcu sie pan wyluzował. W wypowiedziach prasowych i telewizyjnych wyglada > pan na straszna kosę. Przepraszam, ale to moje wrażenie kibica. Cieszę się, że ktoś uważa, że jestem OK. Moje wypowiedzi w mediach są najczęściej przed albo po zakończeniu spotkań. Oddają mój nastrój chwili. Nie wiem, co pan rozumie pod pojęciem kosy. Może mało się uśmiecham w telewizji, ale mało do tego jest okazji. Zgłoś