Forum   lasów państwowych

lasów państwowych

(6 wyników)
  • W „rozmowach niedokończonych” TV Trwam wybrano do rozmowy o lasach dwóch takich nawiedzonych o zawodzie dyrektor z PiS i oni bez pardonu atakowali PO w nadziei, że w nagrodę dostaną wcześniej wraz z AWS utracone stanowiska. Prowadzący ksiądz wykazał zdziwienie o dzwoni poseł z PO, a ma podobny pogląd na status lasów. Panowie Kaczmarek i Polmaski optowali nad utrzymaniem lasów, kopalń, wydobycia ropy, gazu w rękach państwa, czyli ich rękach z poparciem Ojca dyrektora. ...
  • To sie nazywa walka z korupcja?!!! PIS tworzy "prawo" otwierajace pole do naduzyc i korupcji. Moze to specjalnie dla tworzonego przez siebiu urzedu anty-korupcyjnego bo bez takiego wsparcia ten urzad (gwozdz programu "genialnego wodzusia") nie mialby co robic!
  • "były liczne skargi napływające do UOKiK od przedsiębiorców zajmujących się przetwórstwem drewna. " Jakie skargi? O co chodzi, bo to nie jest news tylko telegram - tak krótki.
  • No to pamiętajmy o tej deklaracji pana premiera... Stanisław Remuszko www.remuszko.pl
  • Zapraszam do lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego - zobaczcie jak leśnicy "dbają" o las. Wycinka za wycinką, liczy się tylko kasa. Dla zamydlenia oczu ludzikom robi się społeczne sadzenie, a obok szaleją traktory wywożąc drewno. A to niby grzybiarze niszczą lasy?
  • To naprawdę wzruszające, gdy organizacja reprezentująca m.in. oszustów, którzy postarali się o nielegalny dostęp do systemu aukcyjnego w celu zmanipulowania przetargów, składa doniesienie do organów ściagnia (Lasy zrobiły to dużo wcześniej, ale o tym Gazeta Wybiórcza przecież nie napisze wyraźnie). To zupełnie tak samo, jak w przypadku złodzieja, który oskarżyłby ofiarę swojej kradzieży o to, że nie zabezpieczyła się przed nim. Nie dziwię się, że polscy tzw. przedsiębiorcy przegrywają konkure...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się