norra
03.04.02, 17:20
W poprzednim sezonie jednym z podstawowych rozgrywających kadry był Andrzej
Stelmach jednak w tym roku nie znalazł pan dla niego miejsca w reprezentacji.
Taką decyzję mogę zrozumieć gdyż Andrzej Stelmach bardzo długo nie grał, ale
trudno mi zrozumieć sposób, w jaki Pan i Andrzej Stelmach się porozumiewacie,
chodzi mi o Wasze dyskusje na łamach prasy (Przegląd Sportowy). Czy tej sprawy
nie można było załatwić inaczej? Proszę też ostatecznie wyjaśnić czy Andrzej
Stelmach w rozmowie z Panem powiedział, że chce grać w kadrze, ale tylko jeśli
będzie pierwszym rozgrywającym? Czy Andrzej Stelmach ma jeszcze szansę na grę w
kadrze w tym roku?