Dodaj do ulubionych

Andrzej Stelmach

03.04.02, 17:20
W poprzednim sezonie jednym z podstawowych rozgrywających kadry był Andrzej
Stelmach jednak w tym roku nie znalazł pan dla niego miejsca w reprezentacji.
Taką decyzję mogę zrozumieć gdyż Andrzej Stelmach bardzo długo nie grał, ale
trudno mi zrozumieć sposób, w jaki Pan i Andrzej Stelmach się porozumiewacie,
chodzi mi o Wasze dyskusje na łamach prasy (Przegląd Sportowy). Czy tej sprawy
nie można było załatwić inaczej? Proszę też ostatecznie wyjaśnić czy Andrzej
Stelmach w rozmowie z Panem powiedział, że chce grać w kadrze, ale tylko jeśli
będzie pierwszym rozgrywającym? Czy Andrzej Stelmach ma jeszcze szansę na grę w
kadrze w tym roku?
Obserwuj wątek

    • Nie mam w zwyczaju i zamiaru rozstrzygać takich spraw na łamach prasy, czy za
      pomocą innych mediów. Padło pytanie dotyczące Andrzeja, więc na nie
      odpowiedziałem. Sam Andrzej w wywiadzie radiowym po mistrzostwach Europy
      stwierdził, że widzi się w kadrze jako pierwszy. Obecnie dziwię się, że
      siatkarz, który nie grywa regularnie wypowiada się w sprawie kadry. By być
      kandydatem do gry w kadrze trzeba po pierwsze występować w klubie. W tym
      sezonie Andrzej nie ma już praktycznie szans na grę w reprezentacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka