madohora 09.01.08, 08:57 zamknięty Na grzbiet włosienica Popiołem posypać lica jesyn dzień poważne czoło a potem zaś wesoło? Link Obserwuj wątek
kefirowa Re: Popielec 09.01.08, 15:00 zamknięty Madohorze włosienicę? Ja jej psot już nie zliczę A od wczoraj mi już bredzi że sobie w góry jedzie Link
balzack Re: Popielec 18.01.08, 16:52 zamknięty madohora napisała: > Na grzbiet włosienica > Popiołem posypać lica > jesyn dzień poważne czoło > a potem zaś wesoło? Madohora z włosienicom? Mie sie śmieje zaroz lico Pora godzin niy wytrzymo Tak piyń minut ino, ino Link
madohora Re: Popielec 04.02.08, 14:04 zamknięty Środa bydzie Popielcowo i karnawał momy z gowy Potrza pościć aż do świąt Mie sie nudzi, ida stąd... Link
broneknotgeld Re: Popielec 05.02.08, 19:04 zamknięty Popielec Dziyń to richtig niywesoły Czy zasypiom mie popiołym? Za rym przidzie pokutować Potym tako "grzyszyć" z nowa. Link
madohora Re: Popielec 06.02.08, 16:51 zamknięty Dziś Popielec, smutne święto Już z poiołu odcisnięte piętno Koniec zabawy teraz już post No i do świąt droga wprost. Link
broneknotgeld Re: Popielec 06.02.08, 22:36 zamknięty Jako pokutować mom? Fraszki przeca tukej dom Zowdy tako rymym grzesza I sie przeca tym fest ciesza. Link