Gość: Zaycoo IP: 195.116.219.* 06.02.02, 14:43 Serdeczne pozdrowienia dla właścicieli i bywalców knajpy Romar, z którymi biesiadowaliśmy w ww. lokalu przy okazji podróży do Rygi na mecz ze Skonto w lipcu'2001 !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oKA Re: Jaga&Wisła IP: *.17.79.204.lifespan.org 15.02.02, 21:23 NIKT SIE NIE ODEZWAL, BO WSZYSCY TAK DALI OGNIA, ZE NIKT TEGO NIE PAMIETA! OKA Odpowiedz Link Zgłoś