Dodaj do ulubionych

Jaga&Wisła

IP: 195.116.219.* 06.02.02, 14:43
Serdeczne pozdrowienia dla właścicieli i bywalców knajpy Romar, z którymi
biesiadowaliśmy w ww. lokalu przy okazji podróży do Rygi na mecz ze Skonto w
lipcu'2001 !!
Obserwuj wątek
    • karola88 Re: Jaga&Wisła 15.02.02, 13:33
      no i nikt sie nie odezwal...
      • Gość: oKA Re: Jaga&Wisła IP: *.17.79.204.lifespan.org 15.02.02, 21:23
        NIKT SIE NIE ODEZWAL, BO WSZYSCY TAK DALI OGNIA, ZE NIKT TEGO NIE PAMIETA!
        OKA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka