vulcano6 30.08.10, 11:26 Poznam:)Miłą , ładną ,inteligentną , zadbaną Kobietkę:):)Jak nie spełniasz tych kilku cech to nie pisz...po co marnować Nasz czas:):):):) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj