30.08.10, 11:26
Poznam:)Miłą , ładną ,inteligentną , zadbaną Kobietkę:):)Jak nie spełniasz
tych kilku cech to nie pisz...po co marnować Nasz czas:):):):)
Obserwuj wątek
    • wwredny Re: Poznam 30.08.10, 12:10
      Glupawe nie moga byc? Takie dobrze swawolą.
      • vulcano6 Re: Poznam 30.08.10, 12:15
        Już Głupawą miałem:)wystarczy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka