Forum   biuro

biuro

(116 wyników)
 • A co z pracownikami korporacji tam, gdzie te korporacje [b]mają[/b] biura? Przecież korporacja wciąż oszczędza na wielkości biura, jeżeli nie wszyscy zatrudnieni będą mieć swoje biurka. Poza tym oczywiste są korzyści pracowników uwalnianych od hierarchicznej opresji, biurowej rutyny, konieczności tracenia połowy życia w dojazdach etc. Dla niech najlepsza będzie telepraca. Innymi słowy - trybikom wolność, ale luzakom smycz? Taka jest teraz linia Partii?
 • a to ciekawe... a mialem wybrac sie na wakacje z tego biura... www.mrt.pl/eportal/index.php?file=Sections&op=article&artid=125 Nie ma to jak jak nauka i technika... Pierwsze zdjęcia z największego na świecie teleskopu światła widzialnego.
 • Jeśli chodzi o uczciwe biura, to polecam . Nie należę do najłatwiejszych klientów i zdaję sobie z tego sprawę, a tam nie dość, że nie było nieuczciwego grania umową, to jeszcze moje wszelkie widzi-mi-się można było po ludzku załatwić. Nie wiem, może to norma, ale wnosząc po tekście - chyba nie. Może ktoś poleci inne solidne biura?
 • Heh tyle tylko że taka forma wykonywania pracy jest korzystna w zdecydowanym stopni bardziej dla pracodawcy. Pracując zdalnie z domu to pracownik ponosi wszelkie koszty z tym związane (elektryczność, woda, śmieci etc). Do tego dochodzi jeszcze "zużycie" sprzętów domowych, które przez te ~9 godzin poza domem nie są przez pracownika wykorzystywane. Wielu "świeżaków" podskakuje do góry na możliwość pracy w domu, szkoda że nie uświadamia sobie tego, ze de facto oni na tym tracą a pracodawca...
 • Wrócą i od razu będą większe korki w Warszawie.....
 • Jak długo będą naiwni ludzie i będą wpłacać takim bankom pieniądze, tak często będą powstawać nowi oszuści i to przeważnie zagraniczni ,żeby łupić naiwnych Polaczków. Wcale minieżal tych wycyckanych z pieniędzy. Bo normalnie pracujacy ludzie maja na koncie grosze. Na takie lokaty po 200 tys. chyba tylko z oszustwa i łapówek.
 • chciałabym otworzyc biuro kredytowe, mam lokal , od dawna prowadze juz działalnosc konkretnie handel a terz marzą mi sie usługi finansowe, ale nie za bardzo wiem od czego zacząć, czy ktos moze mi pomóc???
 • wniosek: pojedzie "turysta" pobawi się tydzień, wyda kupę forsy a po trzech tygodniach dojdzie do wniosku ze impreza była do du_py i każe sobie zwrócić forsę
 • chetnie przyjme sie do roboty w tym biurze ...........
 • Czy ktos probowa lub mam zamiar otworzyc biuro podrozy , z tego co widze to popyt jest i bedzie rosl,dodatkowo po wizycie w kilku biurach szybko sie zorientowalem ze poziom uslug jest wyjatkowo niski w porownaniu z przecietnym biurem na zachodzie czy w usa.Mam pytanie czy sa jakies miejsca gdzie mozna sie dowiedziec jakie marze sa ile sie liczy klienta, gdzie sie rejestruje itp Robert
 • Witam szukam wspólnika z lokalem w Warszawie do prowadzenia biura pisania podań oraz jednocześnie rozliczania podatków rocznych (PIT y). Mam doświadczenie w administracji centralnej i urzedzie skarbowym. Uwaga, jako osoba bezrobotna mogę wnieśc wkład kapitałowy z pożyczki urzędu pracy (komputer, program LEX itp.)
 • a ja że urodziłęm i wychowałem sie w polsce, płacę tu ogromny PIT,VAT, akcyze ... za biuro musze płacić... i płacę też na PAIZ..
 • Biura (11)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?