10.03.11, 13:55
Ludzie, nie idźcie do pracy na wykończeniówki do Roberta Oniszczuka (zięć kałakolczyka) to jeden wielki oszust, który obiacuje, że zarejestruje i tego nie robi a na dodatek kasy nie płaci... Uwazajcie!!!
Obserwuj wątek
    • public-enemy125 Re: Oszust!!! 10.03.11, 18:12
      Ha nadawałby się na polityka lub wójta. Ten to też dużo obiecuje....
    • Gość: primax Re: Oszust!!! IP: *.146.138.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.11.22, 17:10
      Podzielam opinie innych klientów firmy Multi Trade z Białego Stoku.
      Jednym słowem jest to niekwestionowany OSZUST !!!!
      W moim przypadku wyglądało to tak.
      Kupiłem od tego oszusta sejf domowy za kwotę 239,00 zł., który później znalazłem na stronie Leroy Merlin w cenie 68,00 zł. Szok!
      Po zakupie i dostawie sejfu zamontowałem go w ścianie, włożyłem do niego swoje kosztowności, a następnego dnia już nie było możliwości na jego otwarcie. Natychmiast zadzwoniłem do sprzedawcy, który zaproponował mi abym wyciągną z niego drzwiczki, a on wyśle mi nowe.
      Sęk w tym, że nie ma możliwości aby wyciągnąć drzwiczki z zamkniętego sejfu.
      Więc nie było innego wyjścia jak jedynie przeciąć go fleksem.
      Po kilku próbach kontaktu, oszust powiedział abym zgłosił reklamację, podał mi adres e-mail mtaj.sklep@gmail.com
      Czekałem 2 tygodnie, napisałem do niego SMS-a z pytaniem co z moją reklamacją na co otrzymałem odpowiedź "Slawa ukrainie".
      Poszukuje innych oszukanych w celu złożenia zbiorowego zawiadomienia prokuratury o ciągłym popełnianiu przestępstwa w celu osiągniecia korzyści majątkowej, jak również zgłoszenie tego procederu do Urzędu ochrony Konsumentów.
      Proszę o kontakt na e-mail: primaxx@interia.eu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka