Gość: alex.4
IP: 217.153.197.*
30.06.04, 11:32
jestem tego pewny...ci pseudonarodowcy i siejacy z nienawisci ciemni katolicy
są do tego zdolni, mówię wam...
to u nich szerzy się pedofilia ale są hipokrytami więc wrabiają tak
porządnych ludzi jak Andrzej S., podkładają im fałszywe zdjęcia a ich
kryptofasztsowscy zwolennicy w mediach rozdmuchują sprawę!
czas skończyć z państwem wyznaniowym!