Dodaj do ulubionych

Rozmowa o wyborach

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.05, 09:40
To rzecz straszna.... zamiast pieniędzy na potrzebne wyposarzenie osiedli,
infrastrukturę...będziemy inwigilowani! Czyja to wina? wyborców, ale i przede
wszystkim tych co chcieli zostać wybrani. O czym to świadczy? O tym, że nawet
jakb frekwencja była, to ci radni by tak samo rządzili jak się sami
zareklamowali...spieprzam z tej wiocy jak reszta młodych, silnych i
wykształconych ludzi co mogliby tutaj cos zdziałać i wspomóc...ale nie ma z
kim i nie ma dla kogo. To miasto umiera. Zostaną tylko emeryci, renciści i
biznesmeni co zarabiają na alkoholikach oraz lekarze i apteki.
Obserwuj wątek
    • Gość: cha-cha atlantyda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.05, 09:41
      To rzecz straszna.... zamiast pieniędzy na potrzebne wyposarzenie osiedli,
      infrastrukturę...będziemy inwigilowani! Czyja to wina? wyborców, ale i przede
      wszystkim tych co chcieli zostać wybrani. O czym to świadczy? O tym, że nawet
      jakb frekwencja była, to ci radni by tak samo rządzili jak się sami
      zareklamowali...spieprzam z tej wiochy jak reszta młodych, silnych i
      wykształconych ludzi co mogliby tutaj cos zdziałać i wspomóc...ale nie ma z
      kim i nie ma dla kogo. To miasto umiera. Zostaną tylko emeryci, renciści i
      biznesmeni co zarabiają na alkoholikach oraz lekarze i apteki.
    • alex.4 Re: Rozmowa o wyborach 16.03.05, 10:29
      Niedlugo jak Białystok przekroczy 300 tys osób bedzie podział na dzielnice.
      Samorząd to dobra szkoła dla demokracji. Dzielnicę jeśli bedą miały realne
      zadania, to wybory do nich będą się cieszyć większą frekwencją...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka