Gość: cha-cha
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
15.03.05, 09:40
To rzecz straszna.... zamiast pieniędzy na potrzebne wyposarzenie osiedli,
infrastrukturę...będziemy inwigilowani! Czyja to wina? wyborców, ale i przede
wszystkim tych co chcieli zostać wybrani. O czym to świadczy? O tym, że nawet
jakb frekwencja była, to ci radni by tak samo rządzili jak się sami
zareklamowali...spieprzam z tej wiocy jak reszta młodych, silnych i
wykształconych ludzi co mogliby tutaj cos zdziałać i wspomóc...ale nie ma z
kim i nie ma dla kogo. To miasto umiera. Zostaną tylko emeryci, renciści i
biznesmeni co zarabiają na alkoholikach oraz lekarze i apteki.