Forum   komentarz

komentarz

(321 wyników)
 • Właśnie odnotowałem, że pod tekstami redakcji lokalnych wyłączyliście dyskusje na forum, a włączyliście komentarze. Ilość wypowiedzi związanych z tekstami już spadła, a o dłuższe dyskusje będzie ciężko, bo stare teksty szybko znikają gdzieś hen, na liście. Jest jakaś szansa na powrót do przeszłości?
 • Chcąc dodać komentarz pod artykułami loguje się i wtedy przestają się owe komentarze wyświetlać. Z pomoc_at_agora.pl po 5 dniach i dwukrotnym pytaniu o moje IP dowiedziałem się, że mój login został odblokowany. Niestety, dalej to samo. Miał ktoś taki problem? Ciekawi mnie czy to błąd czy blokada intencjonalna :D Jeśli jest jakieś inne forum zajmujące się komentarzami pod artykułami to po ochrzanieniu mnie za offtopa wskażcie adres :)
 • Dlaczego w RSS komentarzy mam ich tylko 3? Podobnie z dostępem do komentarzy w edycji bloga - tylko 3 ostatnie komcie. Co się z nimi stało i czy wrócą?
 • Zastanawiam się, czy one po jakimś czasie wygasają, czy tylko baza się Wam chrzani, że dziś przy komentarzach jest ze dwa razy mniej ocen niż było wczoraj wieczorem? W szczególności są takie, przy których wczoraj dałem plus, dziś są same minusy, a system twardo powtarza (słusznie poniekąd), że "już oceniałeś".
 • Chciałbym nieśmiało zapytać (bo zaglądają tutaj przecież admini) - czy dzieje się coś w sprawie zapowiadanej niegdyś zmiany w bloxowym (koszmarnym, nie oszukujmy się) systemie komciowania? I jak ewentualna zmiana będzie wyglądać czy będzie to poprawa obecnego systemu czy np. implementacja Disqusa/wtyczek facebookowych?
 • Dlaczego od kilku dni znikają moje komentarze ? . Cenzura ? Nie po ,,linii jedynie słusznej '' ? Już chyba sześć zniknęło w ciągu 4 dni
 • Dlaczego klikając w link "Dodaj komentarz" wyrzuca mnie do domyślnej strony blox.pl aby dodać koment? To jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale dlaczego by obejrzeć komentarze również wyrzuca do domyślnej strony a nie do wpisu pod którym są zawarte komentarze? Irytujące to trochę, niespójne nawet. Gdy kliknie się na tytuł wpisu to przechodzi do wpisu wraz z komentarzami, a gdy kliknie się wcześniej na same komentarze wyrzuca do strony domyślnej. Jest na to jakaś rada?
 • Jezu jak mi to działa już na nerwy! Dlaczego nie mogę dodawać postów? Wyświetla się kretyński komunikat "Zapomniałeś o wpisaniu komentarza :) " a ja wcale nie zapomniałam! Komentarz jest wpisany!!! Jak mam udowadniać że nie jestem wielbłądem? Zetknął się już ktoś z czymś takim? Doprowadza mnie to już do furii!
 • Ponieważ temat ten ostatnio poruszany był w 2006 roku, pozwalam sobie go wznowić w związku z problemem spamerów i spamerskich komentarzy, mimo że zasadniczo zgadzam się z argumentami sprzed sześciu lat, że niemożność edycji uczy odpowiedzialności za to, co się pisze. (Inna sprawa, że czasem zrobi się głupi błąd i poprawiać go trzeba w kolejnym komentarzu, co generuje niepotrzebny ruch). Niedawno pod jednym wpisem pojawił mi się niby miły komentarz: "Widzę, że znalazłam coś dla siebie, uwie...
 • dlaczego w ustawieniach komentarzy wyświetlają się komentarze tylko z ostatnich 30 dni a brak funkcji "wyświetl wszystkie"? Czy można to zmienić?
 • Chyba od niedawna to jest ? Pewnie to jaki bonus-odszczep ostatnich powiadomień :)) Pytanie czy na długo i czy na poważnie ? :)) Oj... Chyba nie w tę drogę zmierzacie. PS Dlaczego przechodząc z komentarzy z gazety.pl na forum logowanie się utrzymuje ?
 • Dlaczego moderacja nie reaguje na powtarzające się OD LAT rasistowskie komentarze kombinerek? Figurski & Wojewódzki mogą mieć problemy, a takie cielę nie? Przykład jego radosnej twórczości: "Lasia znowu nie myslisz. Podzielilem facetow na 3 grupy: - Polak - gosc z Zachodu - ciapek Podkreslilem takze, ze tacy Brytole to dobra partia dla Polki, ktora z gory stoi na nizszej pozycji. Tutaj chodzi o ciapkow, ktorzy bzykaja rodaczki na potege i chec sprobowania z kolorowym. Taka men...
 • Po kliknięciu w "Pokaż wszystkie komentarze" system sam ustawia mi opcje ostatnich 30 komentarzy i takie też pokazuje. :/
 • Dziwną - najdelikatniej mówiąc - nieuprzejmą praktykę stosują moderatorzy wobec wysoko punktowanych komentarzy w forum podartykułowym. Cały dzień te wpisy funkcjonują i nikomu nie przeszkadzają, aż przychodzi czarna, popołudniowa godzina i od góry ścina się ich kilka. Zwykle w takim momencie wysyłam pytanie mniej więcej następującej treści: „Czy mogliby Państwo podać przyczyny usunięcia mojego wpisu dotyczącego ......? Był dość dobrze punktowany, delikatnie złośliwy i w żadnym ra...
 • W profilach jest informacja, kto zostawił ile komentarzy i ile postów. Do tej pory myślałem, że to jedno i to samo, a okazuje się, że byłem w błędzie. Czy mogę zatem prosić o wyjasnienie różnicy?
 • Chciałam się zapytać dlaczego po zalogowaniu się i wejściu w zakłdkę "komentarze" nie widać żadnego.
 • Od wczoraj komentarze ukazują się w wersji wielokrotnej - jeden np.10, nawet 20 razy! i nie przychodzą powiadomienia o nich na pocztę, też od dwóch dni. Co się dzieje?
 • Dla zainteresowanych, bo wiem, ze większość z Państwa komentuje nasze artykuły. Wprowadziliśmy trochę zmian. - lekko zmienia się sortowanie - przy każdym wpisie jest teraz możliwość wygenerowania linku do konkretnej wypowiedzi - pod każdym wpisem pojawia się opcja: "odpowiedz", która skutkuje dodaniem komentarza ze znacznikiem @ i loginem usera, któremu odpowiadacie - możliwość wyróżniania przez redakcję wybranych komentarzy. Mam nadzieję, że się Wam spodoba, bo część zmian jest po...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się