Forum   komentarz

komentarz

(321 wyników)
 • Właśnie odnotowałem, że pod tekstami redakcji lokalnych wyłączyliście dyskusje na forum, a włączyliście komentarze. Ilość wypowiedzi związanych z tekstami już spadła, a o dłuższe dyskusje będzie ciężko, bo stare teksty szybko znikają gdzieś hen, na liście. Jest jakaś szansa na powrót do przeszłości?
 • Chcąc dodać komentarz pod artykułami loguje się i wtedy przestają się owe komentarze wyświetlać. Z pomoc_at_agora.pl po 5 dniach i dwukrotnym pytaniu o moje IP dowiedziałem się, że mój login został odblokowany. Niestety, dalej to samo. Miał ktoś taki problem? Ciekawi mnie czy to błąd czy blokada intencjonalna :D Jeśli jest jakieś inne forum zajmujące się komentarzami pod artykułami to po ochrzanieniu mnie za offtopa wskażcie adres :)
 • Dlaczego w RSS komentarzy mam ich tylko 3? Podobnie z dostępem do komentarzy w edycji bloga - tylko 3 ostatnie komcie. Co się z nimi stało i czy wrócą?
 • Zastanawiam się, czy one po jakimś czasie wygasają, czy tylko baza się Wam chrzani, że dziś przy komentarzach jest ze dwa razy mniej ocen niż było wczoraj wieczorem? W szczególności są takie, przy których wczoraj dałem plus, dziś są same minusy, a system twardo powtarza (słusznie poniekąd), że "już oceniałeś".
 • Chciałbym nieśmiało zapytać (bo zaglądają tutaj przecież admini) - czy dzieje się coś w sprawie zapowiadanej niegdyś zmiany w bloxowym (koszmarnym, nie oszukujmy się) systemie komciowania? I jak ewentualna zmiana będzie wyglądać czy będzie to poprawa obecnego systemu czy np. implementacja Disqusa/wtyczek facebookowych?
 • Dlaczego od kilku dni znikają moje komentarze ? . Cenzura ? Nie po ,,linii jedynie słusznej '' ? Już chyba sześć zniknęło w ciągu 4 dni
 • Dlaczego klikając w link "Dodaj komentarz" wyrzuca mnie do domyślnej strony blox.pl aby dodać koment? To jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale dlaczego by obejrzeć komentarze również wyrzuca do domyślnej strony a nie do wpisu pod którym są zawarte komentarze? Irytujące to trochę, niespójne nawet. Gdy kliknie się na tytuł wpisu to przechodzi do wpisu wraz z komentarzami, a gdy kliknie się wcześniej na same komentarze wyrzuca do strony domyślnej. Jest na to jakaś rada?
 • Jezu jak mi to działa już na nerwy! Dlaczego nie mogę dodawać postów? Wyświetla się kretyński komunikat "Zapomniałeś o wpisaniu komentarza :) " a ja wcale nie zapomniałam! Komentarz jest wpisany!!! Jak mam udowadniać że nie jestem wielbłądem? Zetknął się już ktoś z czymś takim? Doprowadza mnie to już do furii!
 • Ponieważ temat ten ostatnio poruszany był w 2006 roku, pozwalam sobie go wznowić w związku z problemem spamerów i spamerskich komentarzy, mimo że zasadniczo zgadzam się z argumentami sprzed sześciu lat, że niemożność edycji uczy odpowiedzialności za to, co się pisze. (Inna sprawa, że czasem zrobi się głupi błąd i poprawiać go trzeba w kolejnym komentarzu, co generuje niepotrzebny ruch). Niedawno pod jednym wpisem pojawił mi się niby miły komentarz: "Widzę, że znalazłam coś dla siebie, uwie...
 • dlaczego w ustawieniach komentarzy wyświetlają się komentarze tylko z ostatnich 30 dni a brak funkcji "wyświetl wszystkie"? Czy można to zmienić?
 • Od wczoraj nie mogę wpisać komentarza pod swoim zdjęciem. co ciekawe, pod innymi zdjęciami mogę. Ktoś kiedyś tu pisał, że można sobie taką możliwość samemu niechcąco zablokować, ale nie umiem tego znaleźć. Podpowie ktoś?
 • Chyba od niedawna to jest ? Pewnie to jaki bonus-odszczep ostatnich powiadomień :)) Pytanie czy na długo i czy na poważnie ? :)) Oj... Chyba nie w tę drogę zmierzacie. PS Dlaczego przechodząc z komentarzy z gazety.pl na forum logowanie się utrzymuje ?
 • Dlaczego moderacja nie reaguje na powtarzające się OD LAT rasistowskie komentarze kombinerek? Figurski & Wojewódzki mogą mieć problemy, a takie cielę nie? Przykład jego radosnej twórczości: "Lasia znowu nie myslisz. Podzielilem facetow na 3 grupy: - Polak - gosc z Zachodu - ciapek Podkreslilem takze, ze tacy Brytole to dobra partia dla Polki, ktora z gory stoi na nizszej pozycji. Tutaj chodzi o ciapkow, ktorzy bzykaja rodaczki na potege i chec sprobowania z kolorowym. Taka men...
 • ... pod zdjęciem? Tak z ciekawości pytam, bo rozebrać tego nijak nie mogę :( Przy jednym ze zdjęć, policzyłam na sztuki łącznie z moimi komentarzami, wychodzi mi 35. Bez moich - 21. W rankingu "najczęściej komentowane" przezentowanym np. na FF W-wa pod myszką (w "dymku" na żółtym tle) pojawia się w tej chwili 18. Koło południa było 22, a wieczorem 19 na zmianę z 21. Jest na to może jakieś wyjaśnienie? Bo już się pogubiłam...
 • Po kliknięciu w "Pokaż wszystkie komentarze" system sam ustawia mi opcje ostatnich 30 komentarzy i takie też pokazuje. :/
 • Dziwną - najdelikatniej mówiąc - nieuprzejmą praktykę stosują moderatorzy wobec wysoko punktowanych komentarzy w forum podartykułowym. Cały dzień te wpisy funkcjonują i nikomu nie przeszkadzają, aż przychodzi czarna, popołudniowa godzina i od góry ścina się ich kilka. Zwykle w takim momencie wysyłam pytanie mniej więcej następującej treści: „Czy mogliby Państwo podać przyczyny usunięcia mojego wpisu dotyczącego ......? Był dość dobrze punktowany, delikatnie złośliwy i w żadnym ra...
 • W profilach jest informacja, kto zostawił ile komentarzy i ile postów. Do tej pory myślałem, że to jedno i to samo, a okazuje się, że byłem w błędzie. Czy mogę zatem prosić o wyjasnienie różnicy?
 • Chciałam się zapytać dlaczego po zalogowaniu się i wejściu w zakłdkę "komentarze" nie widać żadnego.
 • Jako że nie mogę podbić wątku, to go zdubluję: forum.gazeta.pl/forum/w,299,131240602,131240602,logowanie_forum_komentarze_na_gazeta_pl.html Z punktu widzenia użytkownika to jest TEN SAM serwis i bardzo irracjonalne jest rozdzielanie logowania. Mnie osobiście zniechęca do sprawy, szczególnie w połączeniu z permanentnym wologowywaniem po paru minutach bezczynności... Domyślam się, że integracja nie jest na zawołanie, ale powinno się do niej dążyć.
 • Od wczoraj komentarze ukazują się w wersji wielokrotnej - jeden np.10, nawet 20 razy! i nie przychodzą powiadomienia o nich na pocztę, też od dwóch dni. Co się dzieje?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się