Forum   tryskający energią

tryskający energią

(9 wyników)
  • wyborcza.biz/biznes/1,100896,7644760,Enion_tryska_energia.html Jak zniechęcić do ubiegania się o rekompensatę za brak prądu? Enion opracował szczegółową instrukcję, co robić, by klienci krążyli od Annasza do Kajfasza. ========= Mam nadzieję, że się nie wymigają.
  • No to jest granda nieprawdopodobna, nie dość że odszkodowania są zerowe to jeszcze takie jaja. Mam nadzieję że mieszkańcy wybiorą spośród siebie paru prawników i nauczą tych biurokratów ile kosztują rzeczywiste odszkodowania.
  • wyborcza.pl/1,75248,7644760,Enion_tryska_energia.html
  • Jak wam to działa na napęd psychoruchowy? chęc do działania ? Cipramil wg mnie jest do niczego i chciałam omówić z lekarzem zamianę.. wcześniej doradzając się - zasięgając opinii innych: czy tryskacie energią po tym? czy czujecie się jak na speedzie? Czy oddziaływuje pozytywnie na napęd psychoruchowy? Żadnych moklobemidów nie chcę brac, ale w literaturze wyczytałam, że na napęd działa własnie fluoksetyna...
  • www.polityka.pl/slaba-plec/Lead33,1137,280803,18/
  • Ekstra było, no mówię Wam! ;)))) Ubaw po pachy! Cośmy sie nakulali to nasze! I poznałem całą masę zasad rządzacych tym sportem! Np.: -Odwrotnie niż w sklepie z obuwiem - dobrze jest mieć nietypowy rozmiar stopy. Wtedy znajdą się te specjalistyczne butki do kręgli w wyporzyczalni. -Specjalne butki dobre som, chociaż z drugiej strony człowiek całkiem fajnie wygląda wywijając nagle orła na tych ich panelach z powodu swoich wyślizganych niesportowych butków. -Połowa sukcesu to ...
  • Podaję za Onetem - 120 letni Jordańczyk, Abu Muhammad, szuka żony! Warunki dla kandydatek: poniżej 40 lat, sympatyczna domatorka o oczach płonących miłością. Abu Muhammed wygląda o połowę młodziej, niż jest w istocie, prezentuje się jak dziarski 60 latek, bez siwych włosów, prawie bez zmarszczdk, o tryskających energią, zielonych oczach. Płodny. Ma 14 dzieci i około 100 wnuków.
  • dzień wypadnie okres!? przeciez nie przewidzę, że akurat będzie to w ten konkretny dzień? chyba wezmę cykl przed tabletki anty...coż, poświęcę się.. co myślicie??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się