Dodaj do ulubionych

Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!!

02.06.05, 00:15
Chcę was zapytać o wasze zdanie na temat prezesunia Astwy p. Łuniewskiego.
Sąd właśnie go skazał za podrabianie dokumentów i podszywanie się pod
mieszkańców osiedla Słoneczny Stok. Skazano go za bezczelne pisanie donosów
na konkurencję i podszywanie się przy tym pod mieszkańców. W dodatku robił to
swoją reką.
Ale może nie to jest najważniejsze, lecz to, że p. Łuniewski to
szanowany "byznesmen", zbieracz pucharów, dyplomów, statuetek i Ambasadorów
Biznesu. Gość dbający o swój image. Co teraz z jego reputacją byznesmena, gdy
wyląduje za kratami?????
Obserwuj wątek
    • Gość: Lopez Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 02.06.05, 09:18
      To przeciez Polska norma, ze kryminalista kieruje firma i to jeszcze taka co
      dostaje nagrody fair play.
      • Gość: T-800 Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 02.06.05, 09:22
        Albo odbierają nagrody "przyznane" przez "czytelników".
      • Gość: Tkac Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 10:27
        Gość portalu: Lopez napisał(a):

        > To przeciez Polska norma, ze kryminalista kieruje firma i to jeszcze taka co
        > dostaje nagrody fair play.

        W Białorusi to nie do pomyślenia.
    • Gość: WIOSKOWY Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 22:56
      Czego czepiata się wioskowego , som większe łachudry od niego , co ani flachy ,
      ani piwa nie postawio ! Hej !
      • Gość: Tkac Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 23:04
        A z jakiej Ty wioski pochodzisz, jeśli można wiedzieć?
    • Gość: WIOSKOWY Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.05, 23:42
      Ja z puscy z bimbrowej doliny , gdzie chłopy golom gozałke łod samiućkiego
      ranka , ino zajaśni a my jus nagolone ! Hej !
    • Gość: jaś żenada totalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 11:26
      troche z Astwą wspólpracuję i powiem tylko że Prezes najmuje agencję co dba o
      jego wizerunek:) nieźle zadbali co:)

      poczytajcie o nagrodach:




      Dyplom oraz statuetka "LIDER POLSKIEJ EKOLOGII" zostały przyznane
      firmie "ASTWA" za nowoczesne, oryginalne oraz o wysokim efekcie ekologicznym i
      ekonomicznym "Systemowe podejście do zarządzania i gospodarowania odpadami w
      firmie usługowej". Uhonorowany został wysiłek i całokształt działań
      prowadzonych w celu poprawy stanu środowiska naturalnego oraz podniesienia
      poziomu wiedzy i kultury ekologicznej społeczeństwa.





      W Ogólnopolskim Konkursie Promocyjnym na Najlepsze w Polsce firmy, produkty i
      usługi firma "ASTWA" otrzymała tytuł LIDER RYNKU 2002 w kategorii "FIRMA".





      W uznaniu zasług i osiągnięć gospodarczych Polskie Stowarzyszenie Morskie-
      Gospodarcze im. E. Kwiatkowskiego nadało przedsiębiorstwu tytuł HETMANA
      GOSPODARKI.







      Biorąc udział w Programie Gospodarczo-Konsumenckim BIAŁA LISTA "ASTWA" po
      pozytywnej trzyetapowej weryfikacji uzyskała tytuł SOLIDNA FIRMA 2002 za
      terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw
      konsumenta







      Firma "ASTWA" otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez
      Stowarzyszenie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce o tytuł DOBROCZYŃCA ROKU
      2002 w kategorii ekologia; patronat honorowy nad Konkursem objął Prezydent RP
      Aleksander Kwaśniewski.







      Europejski standard usług został potwierdzony przyznaniem MEDALU EUROPEJSKIEGO
      DLA USŁUG II, IV i VI EDYCJI w konkursie organizowanym przez Urząd Komitetu
      Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club.







      W Konkursie Promocyjnym na Najlepsze w Polsce i w Europie firmy, produkty i
      usługi firma "ASTWA" otrzymała tytuł LIDER RYNKU 2003 oraz EURO LEADER 2003 w
      kategorii FIRMA.

















      "Polisa bezpieczeństwa" Business Centre Club zapewnia firmie i jej
      przedstawicielom pomoc i ochronę w prowadzeniu działalności gospodarczej,
      prowadzenie wszelkich możliwych działań interwencyjnych oraz innych mających na
      celu zapewnienie dobrego imienia firmy.








      PRAWA OCHRONNE - Współwłaściciel i Prezes Firmy mgr Stanisław Łuniewski jest
      autorem nowatorskich opracowań konstrukcji kontenera zamkniętego do gromadzenia
      odpadów (Prawo ochronne Nr 56420) oraz pojemnika specjalnego, zwłaszcza na
      makulaturę (Prawo ochronne Nr 56557), których wzory chronione są patentami.










      Nasza firma stara się także aktywnie uczesniczyć w różnorodnych inicjatywach
      mających na celu nieść pomoc innym











      • kaliszrychu Re: super agencja 03.06.05, 23:38
        NIezłe, niezłe. A co to za agencja tak o prezesa dba???? Wie ktoś????? Ale coś
        się nie postarali, że nie potrafili wyciszyć w gazetach sprawy w sądzie. Może
        kasiorki za swoją pracę nie dostaną. A może sprawa w sądzie była specjalnie
        przez tę agencję wymyślona, żeby jeszcze bardziej prezes Astwy był znany????
        • skuter99 Re: super agencja 04.06.05, 00:57
          Witam muse zgłosić że jest to Firma o Wielkim Sercu jestem organizatorem
          Akcji "Łatwiejszy Start". Pan Prezes nawet się nie zastanawiał i Dał to co
          możliwe dla tej Akcji Jestem Bardzo Wdzięczny Za Każdą pomoc Ludziom
          potrzebującym. Z Poważaniem Grzesiek Skieterski
        • skuter99 Re: super agencja 04.06.05, 01:04
          Witam jeszcze raz Grzesiek Skieterski proszę o odpowiedź ile firm w Białymstoku
          może zasługiwać na miano Dobroczyńcy roku. Nie jest tego Wiele uwieżcie Mi
          Organizuję Akcje Charyutatywne od paru lat i muszę przyznać że na Astwę można
          liczyc.
          Pozdrawiam Grzesiek Skieterski
          skieterski@interia.pl
          • Gość: dodi co ma piernik... IP: *.elpos.net 05.06.05, 20:19
            Prezes kryminalista i fałszez nawet jak daje na akcje charytatywne to dalej
            jest: Prezesem Fałszerzem co daje na aukcje charytatywne... Panie Grzegorzu czy
            się mylę ?
          • Gość: Jarząbek A to jeszcze raz ja: JARZĄBEK ! IP: 63.200.164.* 05.06.05, 22:26
            ŁUBU - DUBU, ŁUBU - DUBU,
            NIECH ŻYCJE NAM
            PREZES NASZEGO KLUB
            NIEEEEEEECH ŻYJE NAM !!!

            p.s.
            Takiej wazeliny jak w wykonaniu Skieterskiego, dawno juz me oczy nie widzialy...
        • Gość: dodi Re: super agencja IP: *.elpos.net 05.06.05, 20:20
          To Pani A. MAliszewska :) dba o wizerunek skazanego Pana Ł. Prezesa :)
          pozdrawiamy ludzi dobrej roboty :)
          • kaliszrychu Re: super agencja 05.06.05, 21:56
            Nie znam tej Pani, ale widać, że jej dobrze idzie. O prezesie wszędzie piszą.
            A co do tej dobroczynności - to, że daje na biedne dzieci nie zmienia faktu, że
            jest kryminałem. Pani Kwaśniewska też pomaga biednym dzieciom - za pieniądze
            Słowika, Massy i KIełbasy.
            • Gość: 4WD też nie znam ale neta mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 09:14
              nieznam, ale neta mam - jak wpiszesz astwa to masz:



              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa/20040303.html

              Białystok, dn. 2004.03.03 Oświadczenie PU-A ASTWA Oświadczenie PU-A ASTWA w
              związku z sytuacja dotyczącą zimowego utrzymania dróg w Białymstoku: W związku
              z pojawiającymi ...
              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa/20040303.html Znajdź podobne »

              Rozwiń strony ukryte dla tej witryny (1)
              Zwiń strony ukryte dla tej witryny (1)


              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa.html

              Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne "ASTWA" Społka z o.o. w Białymstoku
              istnieje od 1992 roku. W skład Zarządu Spółki wchodzą: Stanisław Łuniewski
              (Prezes) oraz Tadeusz Łuniewski i ...
              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa.html Znajdź podobne »

              Przedsiiorstwo Usugowo-Asenizacyjne "ASTWA" Spa z o.o.
              www.astwa.pl/_rus/index.htm Znajdź podobne »

              Rozwiń strony ukryte dla tej witryny (1)
              Zwiń strony ukryte dla tej witryny (1)


              Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne "ASTWA" Spółka z o.o.
              www.astwa.pl/_eng/index.htm Znajdź podobne »

              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa/20031214.html

              Białystok, dn. 20031214 Złota Statuetka "Fair Play" dla Astwy PU-A Astwa jako
              jedyna firma z Podlasia uhonorowana została Złotą Statuetką w konkursie
              Przedsiębiorstwo Fair Play. ...
              www.firstcommunications.pl/prasa/astwa/20031214.html Znajdź podobne »


              Studio Lato Radia Białystok - Białystok 1.09.2002

              BIAŁYSTOK 1 września 2002 r DZIEŃ SERCA STUDIO LATO w Białymstoku miejsce:
              Amfiteatr Miejski patronat: Prezydent Białegostoku Ramowy scenariusz imprezy:
              15 ...
              www.radio.bialystok.pl/studiolato/2002/bialystok.html Znajdź podobne »
    • Gość: DIXI Własnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 16:03
      od lipca z mojego domku ju z Astwa nie bedzie śmieci wywozić:)
      sio nie lubie ....
    • Gość: EDEK Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 09:49
      proponuje nową usługe :
      utylizacja nagród prezesa!
    • Gość: Jasio Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 15:18
      Taki to nasz białostocki bysness:)
      • kaliszrychu Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! 14.06.05, 21:12
        no byznes pożal się Boże
        • Gość: jasio Re: Prezes Astwy - z pucharkami za kraty!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 11:08
          ale nagród od metra - facio kryształ
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka