kaliszrychu
02.06.05, 00:15
Chcę was zapytać o wasze zdanie na temat prezesunia Astwy p. Łuniewskiego.
Sąd właśnie go skazał za podrabianie dokumentów i podszywanie się pod
mieszkańców osiedla Słoneczny Stok. Skazano go za bezczelne pisanie donosów
na konkurencję i podszywanie się przy tym pod mieszkańców. W dodatku robił to
swoją reką.
Ale może nie to jest najważniejsze, lecz to, że p. Łuniewski to
szanowany "byznesmen", zbieracz pucharów, dyplomów, statuetek i Ambasadorów
Biznesu. Gość dbający o swój image. Co teraz z jego reputacją byznesmena, gdy
wyląduje za kratami?????