Dodaj do ulubionych

Narkotyki w centrums

IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 15.09.05, 13:25
a po co ich bedą lapać. niech sami sie zgloszą. i tak nie spotka ich zadna
kara. ta cala walka z przestępczoscią to kpina. policja jak zlapie kilku
handlarzy, to wezwie dziennikarzy, Ci poglaszczą mundurowych w okolicy
orzełków, a potem prokuratorzy i tak bandziorów wypuszczą. policjanci maja
swoje statystyki, społeczenstwo zadowolone, bo nie musi utrzymywać zbirów na
swój koszt w "anclach", lekarze zadowoleni bo teraz to spoleczenstwo placi im
za leczenie uzaleznionej od prochów dzieciarni, itd itd... i tak sie ten caly
cyrk kreci.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka