Dodaj do ulubionych

Bizony Leppera:)

12.10.05, 13:40
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2963436.html
Obserwuj wątek
    • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 15:39
      To już wiadomo dlaczego pod puszczą glosują na Leppera....Krewni po bydle,
      znaczy sie - po żubrach:)
      • marudzisko Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 16:00
        Bizon im mordy lizał...
        • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 16:33
          tym razem młody Lepper łamał prawo. Jaki ojciec taki syn...
          • czabanow Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:00
            Tylko jak to mozliwe, ze udalo mu sie wwiezc te zwierzeta do Polski? Czy sluzby
            graniczne nie obowiazuja jakies wytyczne w tym przypadku. Kto go wposcil?
            • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:00
              no własnie:)
            • Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 17:06
              Cimoszewicz podżyrował. ;-)
              • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:09
                a t-800 pomagał przewozić i załatwiał pozwolenia:)
                • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:48
                  Piecyk, ty jak zwykle nie na temat.
                  • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:51
                    cóż ale jak dosyć często o Cimoszewiczu. Czyzby to była miłość...
                    nieszczęśliwa.... bo piecyk został odrzucony przez Cimoszewicza...:)
                    • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:24
                      Cos w tym jest. Mężczyźni odrzuceni przez mężczyzn są bardziej mściwi niż
                      kobiety.
                      • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:26
                        A piecyk ma wybitną obsesję.... na miejscu Cimoszewicza należało by się bać
                        kiedy zjawi się u niego piecyk z szaleńśtwem w oczach i nożem w zębach:)

                      • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:27
                        Zastanawia mnie co innego. Dlaczego Lepper, potępiający w czambuł wszystko co
                        pachnie Unią lub Ameryką, wybrał bizony, a nie, np. białe niedźwiedzie...
                        • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:29
                          Lepper jest wielkim farmerem który posiada duzy majątek. A farmerzy są w USA a
                          nie Rosji...:)
                          • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:38
                            Zgoda, ale anty-amerykanski farmer powinien raczej robic w białych
                            niedźwiedziach, nie w bizonach. Byłby bardziej autentyczny. A przy tym, po
                            dojsciu do władzy, mógłby zsyłac politycznych przeciwników na "białe
                            niedźwiedzie". Czyli - na własną farmę.
                            • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:22
                              może mięso bizona jest smaczniejsze niż białęgo niedźwiedzia? A może chodowla
                              bizona jest łątwiejsza? Zwierzęta bezpieczniejsze...
                              • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 13:43
                                Jako były bokser mogłby sprobowac z kangurami. Doskonały sparringpartner.
                                • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 17:44
                                  a jak potem pokazałbyu się w telewizji z poobijanymi oczami:)
                  • Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 19:01
                    lordbyron napisał:

                    > Piecyk, ty jak zwykle nie na temat.

                    Eee tam, żubr to taki polski bizon. Nawet jest kombajn bizon! ;-)
                    • lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:08
                      Teraz rozumiem logikę piecyka. Cimoszewicz ma zubry, a Lepper bizony. Pozostaje
                      mu zasadzic puszczę. Albo przegonić z lasu Cimoszewicza.
                      • Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.05, 19:20
                        Żubr i bizon - dwa bratanki.
                        • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:23
                          żubr i bizon to nie jest to samo. To dwa rózne gatunki. Znowu piecyk wychodzi
                          na ignoranta
                          • czabanow Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 20:20
                            Polak a Wegier to tez nie to samo, a jednak dwa bratanki ;-)
                            • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 20:20
                              stereotypy to nie jest rzeczywista wiedza:)
                            • Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 20:34
                              www.zubry.com/kazdy/kazdy.html
                              • alex.4 Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 12:10
                                piecyk czyli znowu wyszłeś na idiotę bo bizon i zubr to dwa rózne gatunki. A
                                bizon to nazwa gatunkowa (rodzaj to bison). Mam nadzieję, że ta uwaga oświeci
                                się:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka