Gość: Ewa
IP: *.csk.pl / *.csk.pl
05.10.02, 18:18
Byłam na tym dwumeczu i stwierdzam, że białostockie media zawiodły. Owszem w
Gazecie były zapowiedzi ale telewizja i radio wcale sie nie wykazały, nie
widziałam ogłoszeń na słupach. I nie ma się co dziwić tak słabej frekfencji
na meczu. Złą pogodą nie można tego tłumaczyć. Oby z tego powodu kolejne
krajowe imprezy nie omijały naszego miasta.