Dodaj do ulubionych

Polska : Litwa

IP: *.csk.pl / *.csk.pl 05.10.02, 18:18
Byłam na tym dwumeczu i stwierdzam, że białostockie media zawiodły. Owszem w
Gazecie były zapowiedzi ale telewizja i radio wcale sie nie wykazały, nie
widziałam ogłoszeń na słupach. I nie ma się co dziwić tak słabej frekfencji
na meczu. Złą pogodą nie można tego tłumaczyć. Oby z tego powodu kolejne
krajowe imprezy nie omijały naszego miasta.
Obserwuj wątek
    • Gość: czarny Re: Polska : Litwa IP: *.bial.gazeta.pl 05.10.02, 18:25
      Białostockiej telewizji nie oglądam, to nie wiem. W radiu słyszałem tylko dziś
      rano jedną reklamę i dwie zapowiedzi w serwisie informacyjnym. Plakaty na
      słupach pokazały się dwa dni temu...
      Nie potrafię powiedzieć, dlaczego ludzie nie przychodzą na takie imprezy. Czy
      to bieda? Nie wiem. Bilet kosztował raptem 10 złotych (5 zł dla dziecka). Przez
      trzy godziny malowaliśmy twarze dzieciaków. Rozdawałem terz ulotki. Naliczyłem
      około 300 osób...
      To rzeczywiście problem. Duże imprezy zaczną nas omijać na dobre...
    • Gość: Marek Re: Polska : Litwa IP: *.osiedle.net.pl 06.10.02, 15:57
      Pytanie, dlaczego w 300-tysięcznym mieście nie udaje się spowodować aby na
      sympatyczną imprezę, przyszło 1000 osób, jest pytaniem które należy skierować
      głównie do socjologów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka