Dodaj do ulubionych

Nie będzie Marszu Równości

25.11.05, 07:55
Taaaa, teraz parada organizowana jest z powodu reakcji władz Poznania, a
potem znowu będzie parada równości, bo władze Gdańska nie wydały pozwolenia i
tak w kółko, i w kółko...
Obserwuj wątek
    • koczisss Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 13:07
      Widzę, że dla koro chyba coś w główce się poprzestawiało, to chyba przez tą klęskę w wyborach:)))
      • fiat_lux Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 17:45
        koczis nie wolno kopac lezacego :)
    • Gość: Małgosia Panie Koro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 13:24
      Niech się Pan nie zasłania mniejszościami narodowymi i osobami
      niepełnosprawnymi! Ich w Poznaniu nie było!! Niech Pan ich w to nie miesza!! Tu
      chodzi o obrazę dobrych obyczajów, demoralizację i publiczne propagowanie
      homozwiązków.

      Niech mi Pan tu napisze, co mam powiedzieć dziecku jak zobaczy na Lipowej kogoś
      takiego:

      www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg

      Pozdrawiam,
      M.
      • Gość: pjecyk.alexowy Re: Panie Koro! IP: *.super-hosts.com 25.11.05, 13:41
        > www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg
        >


        alex? nieeee.... to nie możliwe....
      • bernard46 Re: Pani Malgosiu, obronczyni dobrych obyczajow... 25.11.05, 15:30
        to, co pani wypisuje, to zwykly...szowinizm...
        • fiat_lux_ormond Re: Pani Malgosiu, obronczyni dobrych obyczajow.. 25.11.05, 16:08
          bernard46 napisał:

          > to, co pani wypisuje, to zwykly...szowinizm...

          i faszyzm i antysemityzm i ksenofobia. A wogole to powinni pania zabrac do
          czobkow!!!
      • Gość: mocniak Re: Panie Koro! IP: 80.50.35.* 25.11.05, 15:52
        Gość portalu: Małgosia napisał(a):

        Co za idiota dał dostęp kobietom do internetu?! Cóż za obraza dobrych obyczajów,
        społeczna demoralizacja i publiczna popularyzacja praw kobiet!

        Won do garów i dzieciaki rodzić!

        --
        Mocniak
      • Gość: zorro Re: Panie Koro! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 28.11.05, 15:41
        Jak byś chodziła do szkoły to bys wiedziała co dziecku odpowiedzieć....to tak
        na marginesie. A pewna jestes ze dziecko by zapytało??? widzac dwóch chlopaków
        lub dwie dziewczyny trzymajace sie za reke? a moze twoje dziecko tez chodzi za
        reke z osoba tej samej płci.....boze jak ciemnota
    • Gość: E Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 13:41
      i bardzo dobrze, komu to potrzebne?... dwóch gejów jakich znam (para)
      powiedzieło mi, że nie uczestniczyli i nie zamierzają uczestniczyć w czymś
      podobnym. nie widzą konieczności obnoszenia się z własną seksualnością. są
      zwyczajnymi ludźmi i zwyczajnie żyją. nikt się nie wtrąca do ich spraw, a oni
      spraw innych.
    • Gość: Konserwa Wielce Szanowny Pan Red. Mendek znów blysnal polit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 15:00
      poprawnoscia. Brawo.
      Niejeden wloscianin chetnie bzyknal by po pijaku jakas wybranke ze swojej
      zywiny na srodku Lipowej w ramach walki z ksenofobia i ciemnota za pol litra.
      Proponuje wykorzystac przez zielonych. Zoofilia jest popularniejsza od
      pedalstwa.
      Zrzekam sie jednoczesnie niniejszym praw do pomyslu.
    • Gość: gość portalu znajdź 10 szczegołów IP: 195.177.197.* 25.11.05, 15:03
      różniących te zdjęcia

      serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35078,2591219.html?x=5
      www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg
    • Gość: Konserwa Bardzo przepraszam p. red. J M.za literowke IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 15:04
      sorry
    • Gość: Jasne Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.bsk.vectranet.pl / 194.246.108.* 25.11.05, 15:10
      Jaki jest cel manifestacji pt. "Parada równości" ?
      • Gość: Stryj Odpowiedź na Pana pytanie. IP: *.super-hosts.com 25.11.05, 15:37

        > Jaki jest cel manifestacji pt. "Parada równości" ?


        Propagowanie dewiacji seksualnych i czynienie z tego normy alternatywnej wobec
        tradycyjnego modelu rodziny, na którym od wieków opierają się społeczeństwa a
        także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczych oraz
        politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW dawniej
        UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy
        przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmieszyć
        PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa.

        A to wszystko pod przykrywką tzw. "wolności" oraz tzw. "demokracji" (którą w tym
        wypadku wszystkie lewackie szumowiny mylą z anarchią) na tej samej nomen omen
        zasadzie Kurskiego, która mówi, że "ciemny lud i tak to kupi".


        Tyle ode mnie.
        Pozdrawiam
        Stryj S.


        ps.
        Obok tych afer gospodarczych to wymieniłbym jeszcze fatalną kondycję ZUSu, o
        czym ktoś już chyba dzisiaj tutaj pisał. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to
        wszystko się ledwo kupy trzyma i żeby postało jeszcze troche dłużej to trzeba
        zaciągać kolejne kredyty...
        • Gość: mocniak Re: Odpowiedź na Pana pytanie. IP: 80.50.35.* 25.11.05, 15:54
          > także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczych oraz
          > politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW dawniej
          > UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy
          > przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmieszyć
          > PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa.

          Buehehehe, hehehehe hehehe.

          Na moją Żydo-Cyklo-Pedało-Masońską głowę to chyba powinieneś wreszcie wyłączyć
          to Radio Maryja :-)
          • Gość: komunik Re: Odpowiedź na Pana pytanie. IP: *.osiedle.net.pl 25.11.05, 16:22
            Mocniak!
            Sie tak nie smiej bo niedlugo jazda na rowerze bedzie zakazana- w koncu zawsze sa jakies 2 pedaly. A to juz podchodzi po paradowanie;)
          • fiat_lux Re: Odpowiedź na Pana pytanie. 25.11.05, 17:51
            Gość portalu: mocniak napisał(a):

            > > także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczyc
            > h oraz
            > > politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW d
            > awniej
            > > UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy
            > > przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmi
            > eszyć
            > > PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa.
            >
            > Buehehehe, hehehehe hehehe.
            >
            > Na moją Żydo-Cyklo-Pedało-Masońską głowę to chyba powinieneś wreszcie wyłączyć
            > to Radio Maryja :-)
            >

            post aws ma wlasnie takie zapedy. beda rzadzic panstwem w koalicji
            wiekszosciowej i caly czas narzekac ze komuchy podkladaja im nogi i nie moga
            dopelnic obietnic wyborczych. w opozycji biedni przesladowani a u koryta jeszcze
            gorzej. ludziom sie poprzewracalo w glowach i rzadaja zeby spelnili co obiecali.
            skandal!
    • Gość: Krzysiek Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.net.pl 25.11.05, 17:17
      Przestałem lubić Kora po tych tekstach.
    • fiat_lux Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 17:48
      koro a do jakiej dyskryminowanej grupy nalezysz?
      • Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 25.11.05, 20:49
        Koro należy do zielonych 2004. To wiele wyjaśnia.
    • alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 18:59
      To przykre że w Białymstoku ludzie nie potrafia się zebrać gdy w Polsce zaczyną
      być coraz w większym stopniu łamane prawa obywatelskie...
      • Gość: john Re: Nie będzie Marszu Równości IP: 5.5R* / *.ddc.dal.earthlink.net 25.11.05, 21:22
        to prawda. bialystok to zapyziale miasto - jak byly rozruchy z lat 80-tych to
        bialystok tez siedzial cicho. ale to chyba wynika z oddzialywanie wschodniej
        metalnosci - widac to po Bialorusinach ktorzy zyja wg zasady: "siedz cicho,
        dbaj o wlasna miche, a jakos tam bedzie".
        • nekroskop88 Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 21:24
          A może Białystok wie, że te obecne parady są idiotyczne?
          • alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 26.11.05, 16:04
            Dlaczego idiotyczne? Jesli władza zakazauje pokojowych demonstracji bo
            niezgadza się z poglądami jej organizatorów to jest to wykroczenie przeciwko
            prawom obywatelskim. Trzeba chuchać na zimne i przy każdej próbie występowania
            przeciwko demokracji wystepować...
            • Gość: olka Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 19:11
              To podmaluj się, przystrój w pióra, idź pod ratusz i demonstruj, jeśli ci tego
              tak brakuje. Normalni nie potrzebują.
              • Gość: Stefan Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 20:12
                To wszystko wina katolików. Oni nas zacofują w czasie!
            • Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 00:32
              Może ty Alex4 nie wiesz co to jest demokracja, bo na pewno nie są nią takie
              parady.
              • alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 27.11.05, 16:04
                Gość portalu: Z.P. napisał(a):

                > Może ty Alex4 nie wiesz co to jest demokracja, bo na pewno nie są nią takie
                > parady.

                alex: demokracja to rządy większości, które respektują prawa mniejszości. Nie
                ma demokracji bez mozliwości demonstrowania przez mniejszość (jeśni nie
                nawołuje do przemocy). Więc wiece równości są jak najbardziej demokratyczne a
                zakaz ich jak najbardziej nie jest demokratyczny
                • Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 16:09
                  To ty Alex4 teraz w definicjach robisz?
    • emsih Re: Nie będzie Marszu Równości 27.11.05, 13:53
      W Rzeszowie 150 osób.
    • Gość: T-800 Ale zacofanie!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 27.11.05, 15:31
      W tolreancyjnych krajach to są dopiero marsze!
      www.pixoftoronto.com/gallery/gaypride2005/tcc2
      graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=5&pict=GayParade_DancingLady_a.jpg
      graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=4
      graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=6&pict=GayParade05_TwoGuys.jpg
      • Gość: Z.P. Re: Ale zacofanie!!! IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 15:42
        No to niech już Koro organizuje te marsze.
        • Gość: T-800 Re: Ale zacofanie!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 27.11.05, 15:58
          www.pbase.com/craigsyd/image/26533230
          www.kdkprankcalls.com/galleries/pride/128.JPG
          k41.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30927216.P1010962.JPG
          k41.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30928246.P1010835.JPG
          k43.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30963782.P1020030.JPG
          mishuna.image.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30962270.P1020083.JPG
          mishilo.image.pbase.com/v3/72/109472/1/46297881.DSC_0305.jpg
          • alex.4 kłamstwa piecyka t-800 27.11.05, 16:06
            piecyk jak zawsze kłamie. Wiekszość prezentowanych przez niego zdjęć pochodzi z
            jednej bardzo specyficznej parady w Berlinie. Piecyk równie dobrze mógły jako
            wielkanocne zachowania katolików przedstawiać głównie zdjęcia Filipińczyków na
            krzyżach. To jest równie prawdziwe dla Polskich katolików........
            ale co mozna wymagać od kogoś pokroju piecyka gazowego....
            • Gość: Agent CX-85943 Jestem pod wrażeniem IP: 66.98.152.* 27.11.05, 23:52
              Witaj Alex!

              Nieźle załatwiłeś Piecyka. A co powiesz na te zdjęcia:

              tinyurl.com/9uzeu
              Znajdziesz tam m.in. "naturalizowanego inteligenta" F-niuka.
              • alex.4 Re: Jestem pod wrażeniem 28.11.05, 11:39
                Nowa Targowica? Znowu czepiają się biednego Rydzyka????? Pytanie za 1 grosz
                kogo nazwał agentem Moskwy J. Kaczyński????:):):)
                • Gość: agent RS-52533 Roberta Suskiego? IP: 66.98.148.* 28.11.05, 12:18
                  Obiecanego 1 grosza wpłać na fundusz ratowania demokratówpeel jeśli taki istnieje.

                  ps.
                  Ile wzięliście przed wyborami kredytu na baloniki?

                  bi.gazeta.pl/im/0/2877/z2877800G.jpg
            • Gość: T-800 Nie kłam, Alex.4! IP: 83.9.51.* 08.12.05, 22:18
              alex.4 napisał:

              > piecyk jak zawsze kłamie. Wiekszość prezentowanych przez niego zdjęć pochodzi
              z
              >
              > jednej bardzo specyficznej parady w Berlinie.

              Nie podlinkowałem ani jednego zdjęcia z Berlina.
              • Gość: Z.P. Re: Nie kłam, Alex.4! IP: *.elpos.net 08.12.05, 22:21

                A co Ty T-800 taki czerwony?
    • Gość: Konserwa Alex -zaciekly socjalista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 08:38
      Co bys powiedzial na marsz nazistowski -w ramach wolnosci demokratycznych
      oczywiscie?
      Albo moze marsz antyzydowski?
      • alex.4 Re: 28.11.05, 11:41
        wolność wypowiedzi dotyczy tych którzy nie głoszą nienawiści. Z stąd na marsze
        nienawiści nie mka miejsca. Ale jeśli MW urządzałaby marsz nie wiem, np. aby
        młode osoby dochowywały dziewictwa do slubu to by mi to nie przeszkadzało
        • Gość: Jasne Re: IP: *.bsk.vectranet.pl / 194.246.108.* 28.11.05, 15:32
          Alexie, tego się nie spodziewałem - jesteś nietolerancyjny !
      • fiat_lux Re: Alex -zaciekly socjalista 28.11.05, 15:43
        Gość portalu: Konserwa napisał(a):

        > Co bys powiedzial na marsz nazistowski -w ramach wolnosci demokratycznych
        > oczywiscie?
        > Albo moze marsz antyzydowski?

        pytanie nie do mnie ale mysle ze marsz nazistowski nie mogl by sie odbyc
        poniewaz bylby to marsz wspierania kryminalistow
        natomiast marsz antyzydowski bylby wyrazem wolnosci slowa, tylko czy mozna
        zarzucic wszystkim zydom jak leci ze sa zydami tak jak zarzuca sie pedalom ze sa
        pedalami?
        • Gość: Konserwa Re: Alex -zaciekly socjalista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 14:07
          Dlaczego kryminalisci nie moga glosic swych pogladow?
          Dlaczego nie mozna glosic, ze nie lubi sie Zydow?
          Wiec jednak socjalisci tez dziela ludzi na lepszych i gorszych.
          Trzeba wreszcie skaczyc z ta czerwona obluda o rownosci!
          Kazdy czlowiek jest inny!
          Kazdemu nalezy sie to na co zasluzyl i wara urzednikom od decydowania kto jest
          kim. Dlaczego ja musze tolerowac zboczenia, ktory sie obnosi ze swoja
          przypadloscia? Niech robia to inni zboczency.
          • alex.4 Re: 30.11.05, 13:20
            Nie mozna nawoływać do przemocy. I tym róznił się marsz równości od wystapień
            atysemitó czy marszu przestepców. To dosyć proste i chyba zrozumiałę dla
            każdego. Chyba że ktoś jest półgłówkiem???? :)
          • Gość: zorro Re: Alex -zaciekly socjalista IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 30.11.05, 21:42
            myslac tak prymitywnie jak Ty to Ty heteroseksualista jestes wg mnie zboczencem
            i takiego zboczenia nie mam zamiaru tolerowac, dam po ryju każdem patałachowi,
            który w mojej obecności bedzie trzymał dziewczyne za reke albo tfu nie
            daj ...ją pocałuje, mam swoje prawa !! i nie bede takiego zboczenia tolewał w
            swojej obecności!!
    • Gość: mmm Co za pech... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 14:13
      naprawdę można umrzeć z rozpaczy i braku wolności osobistych...
      • eithne_bstok Parada Równości 29.11.05, 14:34
        W Polsce jest tak, że wszystko co nie jest katolickie jest sektą.

        Każda stacja telewizyjna inna niż TV TRWAM i radio inne niż MARYJA są w uważane
        za niepolskie ( "żydowskie", "masońskie" itp.). Wrogiem nr I jest TVN i Gazeta
        oczywiście.

        Każda inna parta niż LPR i PiS to "elektorat pedałów".

        Podstawową dozwoloną orientacją seksualną jest heteroseksualizm. Bycie gejem,
        życie z facetem pod wspólnym dachem, to życie w ukryciu.

        To nic że heteroseksualni faceci lubią lesbijki. Nawet ci krzyczący głośno
        "Pedały do gazu" albo "Zrobimy z wami co Hitler z Żydami".

        W Polsce nie ma tolerancji. Nie ma też nietolerancji. Jest tylko nienawiśc,
        nieuzasadniona pogarda do wszystkiego co inne. Homofobia, ksenofobia i inne,
        niczym nie uzasadnione lęki.

        A Białystok? Lezy za blisko Białorusi to fakt. Tutaj tylko jeden hipermarket na
        10 lat się buduje, w obawie o osiedlowe warzywniaki...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka