nekroskop88 25.11.05, 07:55 Taaaa, teraz parada organizowana jest z powodu reakcji władz Poznania, a potem znowu będzie parada równości, bo władze Gdańska nie wydały pozwolenia i tak w kółko, i w kółko... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koczisss Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 13:07 Widzę, że dla koro chyba coś w główce się poprzestawiało, to chyba przez tą klęskę w wyborach:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fiat_lux Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 17:45 koczis nie wolno kopac lezacego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małgosia Panie Koro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 13:24 Niech się Pan nie zasłania mniejszościami narodowymi i osobami niepełnosprawnymi! Ich w Poznaniu nie było!! Niech Pan ich w to nie miesza!! Tu chodzi o obrazę dobrych obyczajów, demoralizację i publiczne propagowanie homozwiązków. Niech mi Pan tu napisze, co mam powiedzieć dziecku jak zobaczy na Lipowej kogoś takiego: www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg Pozdrawiam, M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pjecyk.alexowy Re: Panie Koro! IP: *.super-hosts.com 25.11.05, 13:41 > www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg > alex? nieeee.... to nie możliwe.... Odpowiedz Link Zgłoś
bernard46 Re: Pani Malgosiu, obronczyni dobrych obyczajow... 25.11.05, 15:30 to, co pani wypisuje, to zwykly...szowinizm... Odpowiedz Link Zgłoś
fiat_lux_ormond Re: Pani Malgosiu, obronczyni dobrych obyczajow.. 25.11.05, 16:08 bernard46 napisał: > to, co pani wypisuje, to zwykly...szowinizm... i faszyzm i antysemityzm i ksenofobia. A wogole to powinni pania zabrac do czobkow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mocniak Re: Panie Koro! IP: 80.50.35.* 25.11.05, 15:52 Gość portalu: Małgosia napisał(a): Co za idiota dał dostęp kobietom do internetu?! Cóż za obraza dobrych obyczajów, społeczna demoralizacja i publiczna popularyzacja praw kobiet! Won do garów i dzieciaki rodzić! -- Mocniak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro Re: Panie Koro! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 28.11.05, 15:41 Jak byś chodziła do szkoły to bys wiedziała co dziecku odpowiedzieć....to tak na marginesie. A pewna jestes ze dziecko by zapytało??? widzac dwóch chlopaków lub dwie dziewczyny trzymajace sie za reke? a moze twoje dziecko tez chodzi za reke z osoba tej samej płci.....boze jak ciemnota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 13:41 i bardzo dobrze, komu to potrzebne?... dwóch gejów jakich znam (para) powiedzieło mi, że nie uczestniczyli i nie zamierzają uczestniczyć w czymś podobnym. nie widzą konieczności obnoszenia się z własną seksualnością. są zwyczajnymi ludźmi i zwyczajnie żyją. nikt się nie wtrąca do ich spraw, a oni spraw innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konserwa Wielce Szanowny Pan Red. Mendek znów blysnal polit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 15:00 poprawnoscia. Brawo. Niejeden wloscianin chetnie bzyknal by po pijaku jakas wybranke ze swojej zywiny na srodku Lipowej w ramach walki z ksenofobia i ciemnota za pol litra. Proponuje wykorzystac przez zielonych. Zoofilia jest popularniejsza od pedalstwa. Zrzekam sie jednoczesnie niniejszym praw do pomyslu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu znajdź 10 szczegołów IP: 195.177.197.* 25.11.05, 15:03 różniących te zdjęcia serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35078,2591219.html?x=5 www.shooter.net/pride.2005.gallery/image/pride.2005.337.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konserwa Bardzo przepraszam p. red. J M.za literowke IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 15:04 sorry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasne Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.bsk.vectranet.pl / 194.246.108.* 25.11.05, 15:10 Jaki jest cel manifestacji pt. "Parada równości" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stryj Odpowiedź na Pana pytanie. IP: *.super-hosts.com 25.11.05, 15:37 > Jaki jest cel manifestacji pt. "Parada równości" ? Propagowanie dewiacji seksualnych i czynienie z tego normy alternatywnej wobec tradycyjnego modelu rodziny, na którym od wieków opierają się społeczeństwa a także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczych oraz politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW dawniej UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmieszyć PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa. A to wszystko pod przykrywką tzw. "wolności" oraz tzw. "demokracji" (którą w tym wypadku wszystkie lewackie szumowiny mylą z anarchią) na tej samej nomen omen zasadzie Kurskiego, która mówi, że "ciemny lud i tak to kupi". Tyle ode mnie. Pozdrawiam Stryj S. ps. Obok tych afer gospodarczych to wymieniłbym jeszcze fatalną kondycję ZUSu, o czym ktoś już chyba dzisiaj tutaj pisał. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to wszystko się ledwo kupy trzyma i żeby postało jeszcze troche dłużej to trzeba zaciągać kolejne kredyty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mocniak Re: Odpowiedź na Pana pytanie. IP: 80.50.35.* 25.11.05, 15:54 > także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczych oraz > politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW dawniej > UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy > przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmieszyć > PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa. Buehehehe, hehehehe hehehe. Na moją Żydo-Cyklo-Pedało-Masońską głowę to chyba powinieneś wreszcie wyłączyć to Radio Maryja :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komunik Re: Odpowiedź na Pana pytanie. IP: *.osiedle.net.pl 25.11.05, 16:22 Mocniak! Sie tak nie smiej bo niedlugo jazda na rowerze bedzie zakazana- w koncu zawsze sa jakies 2 pedaly. A to juz podchodzi po paradowanie;) Odpowiedz Link Zgłoś
fiat_lux Re: Odpowiedź na Pana pytanie. 25.11.05, 17:51 Gość portalu: mocniak napisał(a): > > także odwrócenie uwagi społeczeństwa od niewyjaśnionych afer gospodarczyc > h oraz > > politycznych w kraju. Przyzwolenie na to daje tzw. salon (PO dawniej UW d > awniej > > UD dawniej KLD oraz SLD dawniej SDRP dawniej PZPR), który przy pomocy > > przychylnych sobie mediów (m.in. TVP, TVN, GW, TOKFM, Polityka) chce ośmi > eszyć > > PiS i zniechęcić do niego większą część społeczeństwa. > > Buehehehe, hehehehe hehehe. > > Na moją Żydo-Cyklo-Pedało-Masońską głowę to chyba powinieneś wreszcie wyłączyć > to Radio Maryja :-) > post aws ma wlasnie takie zapedy. beda rzadzic panstwem w koalicji wiekszosciowej i caly czas narzekac ze komuchy podkladaja im nogi i nie moga dopelnic obietnic wyborczych. w opozycji biedni przesladowani a u koryta jeszcze gorzej. ludziom sie poprzewracalo w glowach i rzadaja zeby spelnili co obiecali. skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.net.pl 25.11.05, 17:17 Przestałem lubić Kora po tych tekstach. Odpowiedz Link Zgłoś
fiat_lux Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 17:48 koro a do jakiej dyskryminowanej grupy nalezysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 25.11.05, 20:49 Koro należy do zielonych 2004. To wiele wyjaśnia. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 18:59 To przykre że w Białymstoku ludzie nie potrafia się zebrać gdy w Polsce zaczyną być coraz w większym stopniu łamane prawa obywatelskie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: john Re: Nie będzie Marszu Równości IP: 5.5R* / *.ddc.dal.earthlink.net 25.11.05, 21:22 to prawda. bialystok to zapyziale miasto - jak byly rozruchy z lat 80-tych to bialystok tez siedzial cicho. ale to chyba wynika z oddzialywanie wschodniej metalnosci - widac to po Bialorusinach ktorzy zyja wg zasady: "siedz cicho, dbaj o wlasna miche, a jakos tam bedzie". Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Nie będzie Marszu Równości 25.11.05, 21:24 A może Białystok wie, że te obecne parady są idiotyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 26.11.05, 16:04 Dlaczego idiotyczne? Jesli władza zakazauje pokojowych demonstracji bo niezgadza się z poglądami jej organizatorów to jest to wykroczenie przeciwko prawom obywatelskim. Trzeba chuchać na zimne i przy każdej próbie występowania przeciwko demokracji wystepować... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 19:11 To podmaluj się, przystrój w pióra, idź pod ratusz i demonstruj, jeśli ci tego tak brakuje. Normalni nie potrzebują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 20:12 To wszystko wina katolików. Oni nas zacofują w czasie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 00:32 Może ty Alex4 nie wiesz co to jest demokracja, bo na pewno nie są nią takie parady. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Nie będzie Marszu Równości 27.11.05, 16:04 Gość portalu: Z.P. napisał(a): > Może ty Alex4 nie wiesz co to jest demokracja, bo na pewno nie są nią takie > parady. alex: demokracja to rządy większości, które respektują prawa mniejszości. Nie ma demokracji bez mozliwości demonstrowania przez mniejszość (jeśni nie nawołuje do przemocy). Więc wiece równości są jak najbardziej demokratyczne a zakaz ich jak najbardziej nie jest demokratyczny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z.P. Re: Nie będzie Marszu Równości IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 16:09 To ty Alex4 teraz w definicjach robisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Ale zacofanie!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 27.11.05, 15:31 W tolreancyjnych krajach to są dopiero marsze! www.pixoftoronto.com/gallery/gaypride2005/tcc2 graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=5&pict=GayParade_DancingLady_a.jpg graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=4 graizer.net/cgi-bin/tpl.pl?cat=SF_Parade&page=6&pict=GayParade05_TwoGuys.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z.P. Re: Ale zacofanie!!! IP: *.elpos.net / *.elpos.net 27.11.05, 15:42 No to niech już Koro organizuje te marsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Ale zacofanie!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 27.11.05, 15:58 www.pbase.com/craigsyd/image/26533230 www.kdkprankcalls.com/galleries/pride/128.JPG k41.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30927216.P1010962.JPG k41.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30928246.P1010835.JPG k43.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30963782.P1020030.JPG mishuna.image.pbase.com/u48/fgrsgcr/upload/30962270.P1020083.JPG mishilo.image.pbase.com/v3/72/109472/1/46297881.DSC_0305.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 kłamstwa piecyka t-800 27.11.05, 16:06 piecyk jak zawsze kłamie. Wiekszość prezentowanych przez niego zdjęć pochodzi z jednej bardzo specyficznej parady w Berlinie. Piecyk równie dobrze mógły jako wielkanocne zachowania katolików przedstawiać głównie zdjęcia Filipińczyków na krzyżach. To jest równie prawdziwe dla Polskich katolików........ ale co mozna wymagać od kogoś pokroju piecyka gazowego.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agent CX-85943 Jestem pod wrażeniem IP: 66.98.152.* 27.11.05, 23:52 Witaj Alex! Nieźle załatwiłeś Piecyka. A co powiesz na te zdjęcia: tinyurl.com/9uzeu Znajdziesz tam m.in. "naturalizowanego inteligenta" F-niuka. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Jestem pod wrażeniem 28.11.05, 11:39 Nowa Targowica? Znowu czepiają się biednego Rydzyka????? Pytanie za 1 grosz kogo nazwał agentem Moskwy J. Kaczyński????:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agent RS-52533 Roberta Suskiego? IP: 66.98.148.* 28.11.05, 12:18 Obiecanego 1 grosza wpłać na fundusz ratowania demokratówpeel jeśli taki istnieje. ps. Ile wzięliście przed wyborami kredytu na baloniki? bi.gazeta.pl/im/0/2877/z2877800G.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Nie kłam, Alex.4! IP: 83.9.51.* 08.12.05, 22:18 alex.4 napisał: > piecyk jak zawsze kłamie. Wiekszość prezentowanych przez niego zdjęć pochodzi z > > jednej bardzo specyficznej parady w Berlinie. Nie podlinkowałem ani jednego zdjęcia z Berlina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z.P. Re: Nie kłam, Alex.4! IP: *.elpos.net 08.12.05, 22:21 A co Ty T-800 taki czerwony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konserwa Alex -zaciekly socjalista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 08:38 Co bys powiedzial na marsz nazistowski -w ramach wolnosci demokratycznych oczywiscie? Albo moze marsz antyzydowski? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: 28.11.05, 11:41 wolność wypowiedzi dotyczy tych którzy nie głoszą nienawiści. Z stąd na marsze nienawiści nie mka miejsca. Ale jeśli MW urządzałaby marsz nie wiem, np. aby młode osoby dochowywały dziewictwa do slubu to by mi to nie przeszkadzało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasne Re: IP: *.bsk.vectranet.pl / 194.246.108.* 28.11.05, 15:32 Alexie, tego się nie spodziewałem - jesteś nietolerancyjny ! Odpowiedz Link Zgłoś
fiat_lux Re: Alex -zaciekly socjalista 28.11.05, 15:43 Gość portalu: Konserwa napisał(a): > Co bys powiedzial na marsz nazistowski -w ramach wolnosci demokratycznych > oczywiscie? > Albo moze marsz antyzydowski? pytanie nie do mnie ale mysle ze marsz nazistowski nie mogl by sie odbyc poniewaz bylby to marsz wspierania kryminalistow natomiast marsz antyzydowski bylby wyrazem wolnosci slowa, tylko czy mozna zarzucic wszystkim zydom jak leci ze sa zydami tak jak zarzuca sie pedalom ze sa pedalami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konserwa Re: Alex -zaciekly socjalista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 14:07 Dlaczego kryminalisci nie moga glosic swych pogladow? Dlaczego nie mozna glosic, ze nie lubi sie Zydow? Wiec jednak socjalisci tez dziela ludzi na lepszych i gorszych. Trzeba wreszcie skaczyc z ta czerwona obluda o rownosci! Kazdy czlowiek jest inny! Kazdemu nalezy sie to na co zasluzyl i wara urzednikom od decydowania kto jest kim. Dlaczego ja musze tolerowac zboczenia, ktory sie obnosi ze swoja przypadloscia? Niech robia to inni zboczency. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: 30.11.05, 13:20 Nie mozna nawoływać do przemocy. I tym róznił się marsz równości od wystapień atysemitó czy marszu przestepców. To dosyć proste i chyba zrozumiałę dla każdego. Chyba że ktoś jest półgłówkiem???? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro Re: Alex -zaciekly socjalista IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 30.11.05, 21:42 myslac tak prymitywnie jak Ty to Ty heteroseksualista jestes wg mnie zboczencem i takiego zboczenia nie mam zamiaru tolerowac, dam po ryju każdem patałachowi, który w mojej obecności bedzie trzymał dziewczyne za reke albo tfu nie daj ...ją pocałuje, mam swoje prawa !! i nie bede takiego zboczenia tolewał w swojej obecności!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Co za pech... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 14:13 naprawdę można umrzeć z rozpaczy i braku wolności osobistych... Odpowiedz Link Zgłoś
eithne_bstok Parada Równości 29.11.05, 14:34 W Polsce jest tak, że wszystko co nie jest katolickie jest sektą. Każda stacja telewizyjna inna niż TV TRWAM i radio inne niż MARYJA są w uważane za niepolskie ( "żydowskie", "masońskie" itp.). Wrogiem nr I jest TVN i Gazeta oczywiście. Każda inna parta niż LPR i PiS to "elektorat pedałów". Podstawową dozwoloną orientacją seksualną jest heteroseksualizm. Bycie gejem, życie z facetem pod wspólnym dachem, to życie w ukryciu. To nic że heteroseksualni faceci lubią lesbijki. Nawet ci krzyczący głośno "Pedały do gazu" albo "Zrobimy z wami co Hitler z Żydami". W Polsce nie ma tolerancji. Nie ma też nietolerancji. Jest tylko nienawiśc, nieuzasadniona pogarda do wszystkiego co inne. Homofobia, ksenofobia i inne, niczym nie uzasadnione lęki. A Białystok? Lezy za blisko Białorusi to fakt. Tutaj tylko jeden hipermarket na 10 lat się buduje, w obawie o osiedlowe warzywniaki... Odpowiedz Link Zgłoś