Gość: leszcz IP: *.bsk.vectranet.pl 07.12.05, 23:43 Leszcze!!! kto jest za niech sie wpisuje, moze to pomoże:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sebcioo Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:05 Bedzie zaje... sylwek. Oby tylko nie az taki jak np juwenalia byly. Miasto wojewodzkie, 300 tys ludzi, a nie ma ani jednego co by jakas impreze mogl zorganizowac. Rece opadaja przy probie komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
kalasanty76 Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:15 SZAJS, czyli tow. Sylwestrowa Zabawa Akurat Jest Super informuje, że nie ważne kto tam zagra, ważne, żeby było fajne party!!! Po weselech i innych sylwestrach grają discopolowe bandy a mimo to ludzie się dobrze bawią! pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:25 jak znam zycie to gwiazda bedzie p. prezydent T. a koncertem jego kolejne przemowienie wydukane dzieki kartce z tekstem. chi, chi. bawcie sie dobrze Bialostocczanie, moze to ostatni sylwester z tymi wladzami. co i oby, amen :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Sylwester miejski IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 08.12.05, 11:39 zakopawer to ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: speedy Re: Sylwester miejski IP: *.osiedle.net.pl 08.12.05, 13:18 TYLKO PIASECZNY !!! Był już kilka razy, ale zawsze na poziomie. Na żywo, bez fałszów + improwizacja. Za takie coś można zapłacić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paczesniak Re: Sylwester miejski IP: *.stnet.pl 08.12.05, 23:04 co za miasto?\ same wiesniaki...leszcze, zakopower, piasek.... co to kur....a jest? buraki jedne....35tys...haha kupa kasy jak dla burakow! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kalasanty76 Re: Sylwester miejski 09.12.05, 08:17 fajny nick, taki ... adekwatny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micha Re: Sylwester jak zwykle wiejski,tylko się uchlac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 09:26 jak trzeba rozdać czarnym działeczki to się szasta kasą miejską , ale żeby raz w roku zrobić coś dla normalnych ludzi to bieda aż piszczy. A teraz nagle , na 3 tyg przed sylwestrem ktoś szuka artysty , który by chciał wystąpić. NA 3 TYG. PRZED IMPREZĄ ?! Cóż za profesjonalizm , kto by sie spodziewał że 31 grudnia nadejdzie tak szybko i do tego znienacka.... W najlepszym razie skończy sie występem wiecznie żywych kurpi zielonych i jakiegoś superbadziewiastego zespoliku discopolo znanego dotąd jedynie rodzinom jego członków. ŻENADA , i znowu nie będzie winnych. A włodarze naszego "miasta" jak co roku będą się bawić "na krzywy ryj" w filharmonii...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pynio Re: Sylwester miejski IP: *.mago.pl / *.pl 09.12.05, 13:35 Za 35.000 PLN Jerzy Połomski i Violetta Villas bedą uprawiać sex na żywo. Dorzucicie jeszcze 5 i załatwię jeszcze jakiegoś pedała. Umowa stoi ? Odpowiedz Link Zgłoś