Dodaj do ulubionych

Sylwester miejski

IP: *.bsk.vectranet.pl 07.12.05, 23:43
Leszcze!!! kto jest za niech sie wpisuje, moze to pomoże:)
Obserwuj wątek
    • sebcioo Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:05
      Bedzie zaje... sylwek. Oby tylko nie az taki jak np juwenalia byly.
      Miasto wojewodzkie, 300 tys ludzi, a nie ma ani jednego co by jakas impreze mogl
      zorganizowac. Rece opadaja przy probie komentarza.
    • kalasanty76 Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:15
      SZAJS, czyli tow. Sylwestrowa Zabawa Akurat Jest Super informuje, że nie ważne
      kto tam zagra, ważne, żeby było fajne party!!! Po weselech i innych sylwestrach
      grają discopolowe bandy a mimo to ludzie się dobrze bawią! pozdr
      • anka1 Re: Sylwester miejski 08.12.05, 08:25
        jak znam zycie to gwiazda bedzie p. prezydent T. a koncertem jego kolejne
        przemowienie wydukane dzieki kartce z tekstem. chi, chi.
        bawcie sie dobrze Bialostocczanie, moze to ostatni sylwester z tymi wladzami.
        co i oby, amen :)
    • Gość: ja Re: Sylwester miejski IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 08.12.05, 11:39
      zakopawer to ...
    • Gość: speedy Re: Sylwester miejski IP: *.osiedle.net.pl 08.12.05, 13:18
      TYLKO PIASECZNY !!!
      Był już kilka razy, ale zawsze na poziomie. Na żywo, bez fałszów + improwizacja.
      Za takie coś można zapłacić.
      • Gość: paczesniak Re: Sylwester miejski IP: *.stnet.pl 08.12.05, 23:04
        co za miasto?\ same wiesniaki...leszcze, zakopower, piasek.... co to kur....a
        jest? buraki jedne....35tys...haha kupa kasy jak dla burakow! ;)
        • kalasanty76 Re: Sylwester miejski 09.12.05, 08:17
          fajny nick, taki ... adekwatny!
          • Gość: micha Re: Sylwester jak zwykle wiejski,tylko się uchlac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 09:26
            jak trzeba rozdać czarnym działeczki to się szasta kasą miejską , ale żeby raz w
            roku zrobić coś dla normalnych ludzi to bieda aż piszczy. A teraz nagle , na 3
            tyg przed sylwestrem ktoś szuka artysty , który by chciał wystąpić. NA 3 TYG.
            PRZED IMPREZĄ ?! Cóż za profesjonalizm , kto by sie spodziewał że 31 grudnia
            nadejdzie tak szybko i do tego znienacka....
            W najlepszym razie skończy sie występem wiecznie żywych kurpi zielonych i
            jakiegoś superbadziewiastego zespoliku discopolo znanego dotąd jedynie rodzinom
            jego członków. ŻENADA , i znowu nie będzie winnych.
            A włodarze naszego "miasta" jak co roku będą się bawić "na krzywy ryj" w
            filharmonii......
    • Gość: pynio Re: Sylwester miejski IP: *.mago.pl / *.pl 09.12.05, 13:35
      Za 35.000 PLN
      Jerzy Połomski i Violetta Villas
      bedą uprawiać sex na żywo.
      Dorzucicie jeszcze 5 i załatwię
      jeszcze jakiegoś pedała.
      Umowa stoi ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka