Gość: redlight IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.01.06, 21:30 No juz mniejszych fotek nie można było zrobić. A poza tym żenujące jest to, co wyprawiają władze miasta. Brak koncertu. W takich prostych sprawach wyprzedza nas nawet Kołobrzeg. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: redlight Opinia IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.01.06, 21:31 No juz mniejszych fotek nie można było zrobić. A poza tym żenujące jest to, co wyprawiają władze miasta. Brak koncertu. W takich prostych sprawach wyprzedza nas nawet Kołobrzeg. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Orkiestra świątecznej niemocy, tak powinno w... 08.01.06, 21:39 ...Białymstoku to nazywać:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Orkiestra świątecznej niemocy, tak powinno w. IP: *.piasta.pl 08.01.06, 22:54 Kołobrzeg jest kilka razy mniejszy od Białego, ale przynajmniej widać, że mądrzy ludzie tam rządzą. Cejrowski wbiłby chyba najgrubszą szpilkę na mapie ciemnogrodu w miejscu zwanym Białystok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fcuk whitestok Re: Orkiestra cicho grała IP: *.krus.gov.pl 09.01.06, 07:28 wczoraj ubrany po szyje (bo mroz przeciez) udalem sie z rodzina do centrum, jak nakazuje zwyczaj, hehe, zeby rocznemu dziecku pokazac impreze jaka wrosla w polski krajobraz i odbywa sie cyklicznie na poczatku stycznia. ze jest glosno, kolorowo, ze graja zespoly ktorych czasami nie mozna gdzie indziej posluchac, ze kreciola i dobra zabawa ze szczytnymi haslami przyswiecajacymi jej... o, naiwny jaki bylem! glupi jestem i tyle, telewizora nie mam i dlatego nie wiedzialem ze to juz niemodne jest, przynajmniej w bialymstoku. co robic? obojetnie czy kogos kreci osoba jurka owsiaka, czy uwaza ze to wszystko jest lipa, to statystycznie, wedlug mnie przynajmniej, powinno znalezc sie kilku zapalencow ktorzy takie cos zorganizuja. powinni rowniez znalezc sie sponsorzy, ktorych slyszalem ze nie bylo i stad nic sie nie dzialo. troszke to straszne, tym bardziej ze imprez zbyt wiele sie nie odbywa. tak sobie mysle, zeby tu mieszkac moze trzeba sie przyzwyczajac do takich rzeczy (i nie chodzi mi tylko o wosp tegoroczne)? tylko po co... po co tu mieszkac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Orkiestra cicho grała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 09:09 To,że władze miejskie niczego nie zorganizowały, nie jest żadnym zaskoczeniem. Już się przyzwyczaiłem, że gdy wszędzie jest głośno, u nas nie dzieje się nic. Polska D,E,F ... czy Z - to mamy na własne życzenie... Ale gdzie się podziali nasi biznesmeni, co to chcą tak wiele zrobić dla naszego miasta? Czyżby zabawiali się swoimi nowymi samochodzikami i samolocikami, że nie zauważyli, że w kraju gra Orkiestra? Panowie okazja była i ... się zmyła ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akir Re: Orkiestra cicho grała IP: 212.244.120.* 09.01.06, 12:00 Żenujące jest to że wice prezydent miasta chełpi się tym że udało sie zablokować próby organizacji koncertu. (pod pretekstem , że zdziczała młodzież w zeszłum roku porysowała butami pałac branickich). Obawiam sie że żadna opera nie zrobi z białegostoku metropolii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Orkiestra cicho grała IP: *.duna.pl / 83.151.32.* 09.01.06, 14:56 Wstydzę się że mieszkam w takim mieście,widziałem pod kościołem kobiety omijające wolontariuszy wstyd.Władze miasta to Pis-talibowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Orkiestra cicho grała IP: *.elpos.net 09.01.06, 16:12 Władze miasta nie są powołane do organizowania imprez tylko dlatego, że ktoś zbiera datki nawet na najszczytniejszy cel. Obowiązkiem władz miejskich jest przede wszystkim organizacja infrastruktury miejskiej tj. budowa dróg, sieci kanalizayjnej wodociągowej itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: griu Re: Orkiestra cicho grała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 17:22 Myli się ten kto to pisze.Może to pan(i) władza ?Władza wybierana jest przez społeczeństwo i to tylko dzięki niemu władzowie mogą się bogacić.Za to im się płaci ,żeby służyli nam i popierali ,organizowali i wspierali akcje społeczne ogólnie uznane za potrzebne.A co do tej infrastruktury i dróg.....to chyba przesada.Z tym też sobie władze radzą kiepsko.Drogi w Białymstoku to chyba najgorsze Polsce( wiem bo bardzo dużo jeżdżę po kraju)Zresztą szkoda gadać.Wstyd i ciemnogród.Następna piękna pocztówka z białegostoku.Ameeeeeen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redlight Re: Orkiestra cicho grała IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.01.06, 23:17 Jezeli tak jest, to dlaczego władze wypowiadają sie w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Orkiestra cicho grała IP: *.elpos.net 10.01.06, 07:58 To, że władza w Białymstoku jest beznadziejna w to nie wątpi już chyba nikt włącznie z "moherowymi beretami" (a może się mylę).Nie znaczy to jednak, że władze powinny dokładać z kasy miejskiej do organizacji nawet nasłuszniejszych ale prywatnych przedsięwzięć. Ja osobiście wolałbym mieć niższe podatki i wesprzeć tę inicjatywę społeczną którą uważam za słuszną a nie chciałbym żeby to robili za mnie urzędnicy przejadając przy okazji większość z tego co od nas otrzymują. Odpowiedz Link Zgłoś
max39 Re: Orkiestra cicho grała 10.01.06, 07:41 Mnie nie dziwi to ze w tym roku nie bylo miejskiego koncertu.Pamietacie zeszloroczna afere gdy wladze miasta wystawily orkiestrze wysoki rachunek ? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Orkiestra cicho grała 10.01.06, 16:52 i znowu okazuje się, że Białystok ma się czego wstydzić:( niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nutopia Re: Orkiestra cicho grała IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 10.01.06, 18:37 proponuję przeprowadzkę do Hajnówki Odpowiedz Link Zgłoś
max39 Re: Orkiestra cicho grała 11.01.06, 12:01 hi dobre .Jak nie bylo orkiestry to trzeba wyjechac w trybie pilnym:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś