Dodaj do ulubionych

Orkiestra cicho grała

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.01.06, 21:30
No juz mniejszych fotek nie można było zrobić. A poza tym żenujące jest to,
co wyprawiają władze miasta. Brak koncertu. W takich prostych sprawach
wyprzedza nas nawet Kołobrzeg. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: redlight Opinia IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.01.06, 21:31
      No juz mniejszych fotek nie można było zrobić. A poza tym żenujące jest to,
      co wyprawiają władze miasta. Brak koncertu. W takich prostych sprawach
      wyprzedza nas nawet Kołobrzeg. Pozdrawiam.
    • koczisss Orkiestra świątecznej niemocy, tak powinno w... 08.01.06, 21:39
      ...Białymstoku to nazywać:(
      • Gość: fan Re: Orkiestra świątecznej niemocy, tak powinno w. IP: *.piasta.pl 08.01.06, 22:54
        Kołobrzeg jest kilka razy mniejszy od Białego, ale przynajmniej widać, że mądrzy ludzie tam rządzą. Cejrowski wbiłby chyba najgrubszą szpilkę na mapie ciemnogrodu w miejscu zwanym Białystok.
    • Gość: fcuk whitestok Re: Orkiestra cicho grała IP: *.krus.gov.pl 09.01.06, 07:28
      wczoraj ubrany po szyje (bo mroz przeciez) udalem sie z rodzina do centrum, jak
      nakazuje zwyczaj, hehe, zeby rocznemu dziecku pokazac impreze jaka wrosla w
      polski krajobraz i odbywa sie cyklicznie na poczatku stycznia. ze jest glosno,
      kolorowo, ze graja zespoly ktorych czasami nie mozna gdzie indziej posluchac, ze
      kreciola i dobra zabawa ze szczytnymi haslami przyswiecajacymi jej... o, naiwny
      jaki bylem! glupi jestem i tyle, telewizora nie mam i dlatego nie wiedzialem ze
      to juz niemodne jest, przynajmniej w bialymstoku. co robic? obojetnie czy kogos
      kreci osoba jurka owsiaka, czy uwaza ze to wszystko jest lipa, to statystycznie,
      wedlug mnie przynajmniej, powinno znalezc sie kilku zapalencow ktorzy takie cos
      zorganizuja. powinni rowniez znalezc sie sponsorzy, ktorych slyszalem ze nie
      bylo i stad nic sie nie dzialo. troszke to straszne, tym bardziej ze imprez zbyt
      wiele sie nie odbywa. tak sobie mysle, zeby tu mieszkac moze trzeba sie
      przyzwyczajac do takich rzeczy (i nie chodzi mi tylko o wosp tegoroczne)? tylko
      po co... po co tu mieszkac?
    • Gość: Maniek Re: Orkiestra cicho grała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 09:09
      To,że władze miejskie niczego nie zorganizowały, nie jest żadnym zaskoczeniem.
      Już się przyzwyczaiłem, że gdy wszędzie jest głośno, u nas nie dzieje się nic.
      Polska D,E,F ... czy Z - to mamy na własne życzenie...
      Ale gdzie się podziali nasi biznesmeni, co to chcą tak wiele zrobić dla naszego
      miasta? Czyżby zabawiali się swoimi nowymi samochodzikami i samolocikami, że
      nie zauważyli, że w kraju gra Orkiestra? Panowie okazja była i ... się zmyła !
    • Gość: Akir Re: Orkiestra cicho grała IP: 212.244.120.* 09.01.06, 12:00
      Żenujące jest to że wice prezydent miasta chełpi się tym że udało sie
      zablokować próby organizacji koncertu. (pod pretekstem , że zdziczała młodzież
      w zeszłum roku porysowała butami pałac branickich). Obawiam sie że żadna opera
      nie zrobi z białegostoku metropolii.
      • Gość: jot Re: Orkiestra cicho grała IP: *.duna.pl / 83.151.32.* 09.01.06, 14:56
        Wstydzę się że mieszkam w takim mieście,widziałem pod kościołem kobiety
        omijające wolontariuszy wstyd.Władze miasta to Pis-talibowie.
        • Gość: olo Re: Orkiestra cicho grała IP: *.elpos.net 09.01.06, 16:12
          Władze miasta nie są powołane do organizowania imprez tylko dlatego, że ktoś
          zbiera datki nawet na najszczytniejszy cel. Obowiązkiem władz miejskich jest
          przede wszystkim organizacja infrastruktury miejskiej tj. budowa dróg, sieci
          kanalizayjnej wodociągowej itp.
          • Gość: griu Re: Orkiestra cicho grała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 17:22
            Myli się ten kto to pisze.Może to pan(i) władza ?Władza wybierana jest przez
            społeczeństwo i to tylko dzięki niemu władzowie mogą się bogacić.Za to im się
            płaci ,żeby służyli nam i popierali ,organizowali i wspierali akcje społeczne
            ogólnie uznane za potrzebne.A co do tej infrastruktury i dróg.....to chyba
            przesada.Z tym też sobie władze radzą kiepsko.Drogi w Białymstoku to chyba
            najgorsze Polsce( wiem bo bardzo dużo jeżdżę po kraju)Zresztą szkoda gadać.Wstyd
            i ciemnogród.Następna piękna pocztówka z białegostoku.Ameeeeeen
          • Gość: redlight Re: Orkiestra cicho grała IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.01.06, 23:17
            Jezeli tak jest, to dlaczego władze wypowiadają sie w tej sprawie?
            • Gość: olo Re: Orkiestra cicho grała IP: *.elpos.net 10.01.06, 07:58
              To, że władza w Białymstoku jest beznadziejna w to nie wątpi już chyba nikt
              włącznie z "moherowymi beretami" (a może się mylę).Nie znaczy to jednak, że
              władze powinny dokładać z kasy miejskiej do organizacji nawet nasłuszniejszych
              ale prywatnych przedsięwzięć. Ja osobiście wolałbym mieć niższe podatki i
              wesprzeć tę inicjatywę społeczną którą uważam za słuszną a nie chciałbym żeby to
              robili za mnie urzędnicy przejadając przy okazji większość z tego co od nas
              otrzymują.
    • max39 Re: Orkiestra cicho grała 10.01.06, 07:41
      Mnie nie dziwi to ze w tym roku nie bylo miejskiego koncertu.Pamietacie
      zeszloroczna afere gdy wladze miasta wystawily orkiestrze wysoki rachunek ?
      • alex.4 Re: Orkiestra cicho grała 10.01.06, 16:52
        i znowu okazuje się, że Białystok ma się czego wstydzić:( niestety
        • Gość: nutopia Re: Orkiestra cicho grała IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 10.01.06, 18:37
          proponuję przeprowadzkę do Hajnówki
          • max39 Re: Orkiestra cicho grała 11.01.06, 12:01
            hi dobre .Jak nie bylo orkiestry to trzeba wyjechac w trybie pilnym:)))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka