Gość: MaCieK
IP: *.tkb.pl / 10.1.99.*
25.01.03, 22:08
Witam
Moze ma ktos jakies wskazowki co do egzaminow z postepowania
administracyjnego (pref. Kijowski)i doktryn (prof. Szyszkowska). Slyszalem ze
ten drugi egzamin rzadzi sie swoimi odrebnymi prawami... :) Jakies sugestje ?
Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam i zycze powodzenia na sesji
Maciek