Forum   mający poparcie

mający poparcie

(103 wyniki)
 • www.tvn24.pl/0,1673516,0,1,premier-karnowski-nie-bedzie-kandydatem-po,wiadomosc.html Premier Tusk powiedział, że jak ktos ma postawione zarzuty to nie uzyska poparcie PO w wyborach samorządowych. Zembaczynski takie zarzuty miał już postawione bodaj 7 lat temu i jakos kandydatem PO za każdym razem był. Może teraz jako ten z zarzutami nie będzie miał poparcia PO.
 • ehhh... kolejny "dietetyczny" czy wśród posłów i senatorów Ziemi Szczecińskiej jest choć 1 (słownie: JEDEN), który cokolwiek zrobił dla swoich wyborców i regionu, z którego go wybrano???
 • Komitet Obrony Ratusza ma poparcie Palmy... tak mówią na mieście...
 • Kalisz się przygotowywuje. Następny po Kaliszu z wyrazami gorącego poparcia czeka Borowski.
 • Pokażmy chołocie jakie burmistrz ma poparcie, zamknijmy POlikociarzom gęby i niech zapomną że znowu dorwą się do stołków. Pojdżmy na referendum, nie sluchajmy tych którzy próbują nas zniechęcić.
 • Dlaczego? I dalej obiecanek i reform nie bedzie? Tak można? Czy to mafia? Korwin każe ręce ucinać.
 • kontynuowało strategię łagodzenia wizerunku partii przyjętą w czasie wyborów ? Platforma ma już okres hosssy za sobą, coraz wyraźniej widać stały trend spadkowy i systematyczny odpływ rozczarowanych jej rządami wyborców - tymczasem notowania uzyskiwane przez PiS ani drgną, od kilku miesięcy poparcie dla partii Kaczyńskiego oscyluje w granicach 20 - 29 % ; pytam więc - którą partię zasila ten elektorat ? Panie Kaczyński, Kurski, Błaszczak, Ziobro - gdzie jest owo mityczne ( notabene, wy...
 • Sprawa Natalii jest kluczowa... Czy Sprawka jest za poniżaniem i gnojeniem nastolatków?
 • Czy to mamy już prima aprilis??Prosze z tym Panem do TORUNIA!!!
 • A co z lojalnoscia ? Czy ta wspaniala wspolpraca PO i PSL to tylko medialny byt ? Wszystko wskazuje ze tak. Wybor Belki bedzie osobistym upokorzeniem Waldemara Pawlaka a on ma dobra pamiec dla tych co nim poniewieraja.
 • Co kogo obchodzi poparcie, lub nie, kleru ? Jakim prawem kler ma popierać, bądź nie, jakiegoś kandydata? Kler ma się modlić, szkoda, że nigdy tego nie zrozumie do czego jest powołany.
 • - Jesteśmy przekonani, że urzędujący prezydent prof. Lech Kaczyński jest osobą najlepiej przygotowaną do sprawowania tego urzędu oraz do prowadzenia poważnej i merytorycznej kampanii wyborczej. W przekonaniu, że misja podjęta w 2005 r. powinna być kontynuowana dla dobra Polski, zwracamy się do pana prezydenta o podjęcie decyzji o kandydowaniu na drugą kadencję - czytamy w uchwale. A jednak niespodzianek nie było i kamień z serca wszystkim spadł. Więc PIS do dna...bul, bul, bul :)))))
 • 19 lat od obalenia komuny, a WSIoki nadal są dominującą siłą w Polsce. Tworzą się nowe partie, ale czołówka działaczy partyjnych od lat ta sama, zdaża się kilkuletnia odstawka, po której następuje powrót w chwale. W poczekalni są już Cimoszewicz, Piskorski, Balcerowicz, WSIoki decydują o wsparciu PO, wszystkie ręce na pokład tak jak w 1992 (Nocna zmiana w nowej wersji), zmarginalizować PIS jedyną niepokorną siłę w Sejmie.
 • Może to na tym polega, żeby dużo mówić i mieć dwie lewe ręce? Zastanawia mnie tylko jeszcze, po co politycy PIS, PO, SLD, i inny chcą tęj ciężekiej i niewdzięcznej pracy posła. Czyżby do innej pracy się nie nadawali?
 • Bankier.pl Organizacja EXPO 2012 we Wrocławiu ma pełne poparcie rządu Premier Kazimierz Marcinkiewicz poinformował o powołaniu pełnomocnika rządu w tej sprawie. Będzie nim wiceminister gospodarki Andrzej Kaczmarek. Na czele komitetu organizacyjnego EXPO stanie minister kultury Kazimierz Michał Ujazdowski. We Wrocławiu Premier podkreślił, ze starania o organizację wystawy światowej w Polsce to wielki wysiłek dyplomatyczny i organizacyjny. Polski rząd jeszcze w czerwcu złoży wnios...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?