Gość: LogOs
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.08.06, 21:31
Kolejna sprawa w tym mieście.
- Obwodnica w bagnie.
- Brak jakiejkolwiek dbałości o pieszych mieszkańców miasta wpadających pod
TIR-y (Tak zostawiło się by mieć argumenty do szkalowania ekologów}.
- Umiejscowienie pola golfowego, zamiast w polu, to na trzcinowisku - koło
jeziora Sajno. Na co nie chcą się godzić nie tylko leśnicy.
Ciekawe ile tam jeszcze jest historyjek o których nie wiemy ???
A może i mieszkańcy nie wiedzą.
A taki zasłużony Burmistrz ?????