hansgrubber 17.11.06, 14:02 Hej gdzie jestescie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cayetan Re: Co sie stało z Forum Łapy? 17.11.06, 14:08 To co widać, zostało ocenzurowane, wyklęte i zamkniete. Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Co sie stało z Forum Łapy? 18.11.06, 08:00 Racja, ale w Łapach to normalne. Kiedyś ktoś już robił zakusy na forum, nie udało się, dopiero "najwięksi demokraci" jakich kiedykolwiek widziało to miasto, załatwili sprawę raz-dwa. Aż strach mysleć, co będzie się u nas działo gdy wezmą całą władzę w swoje ręce. Jedno jest pewne, tematów do komentowania nie zabraknie, dostarczą ich sami w ilości tak wielkiej, ze nie nadążymy z pisaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
ha14 Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 09:05 ...wyjaśnienie znajduje się w wątku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44376&w=52374206 Widzę, żę dalej wierzą niektórzy w spiskową teorię dziejów, bo tak pewnie wygodniej. Nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 09:22 Drobne wyjaśnienie szanowna ha14. Nie twierdzę, ze zlikwidowalas forum bo ktoś Ci to nakazał. Sama jednak przyznajesz, ze "Galimatias jaki powstał w mojej ocenie był nie do opanowania." Nie wymagam żebyś zgodziła sie z moim zdaniem co do przyczyn i ludzi ów galimatias tworzacych. Każdy uważny czytelnik czy uczestnik Forum Łapy, widział doskonale, kto i w jaki sposób się na nim zachowywał. W wiekszosci przypadków to sympatycy PiS-u, posługująć sie niewybrednymi epitetami, obrzucali błotem wszystkich nie podzielajacych ich pogladów forumowiczów. Padały też oskarżenia o faszyzm, co samo w sobie było wstrętnym nadużyciem. Chyba nie zaprzeczysz, ze to jest tylko wytwór mojej wyobraźni. Odpowiedz Link Zgłoś
ha14 Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 09:36 "... Kiedyś ktoś już robił zakusy na forum, nie udało się, dopiero "najwięksi demokraci" jakich kiedykolwiek widziało to miasto, załatwili sprawę raz-dwa. Aż strach mysleć, co będzie się u nas działo gdy wezmą całą władzę w swoje ręce..." Jeśli za "największych demokratów" uważasz tych co pisali bluzgi i bzdury na forum to masz rację: oni zamknęli forum. Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 09:41 ha14 napisała: > > Jeśli za "największych demokratów" uważasz tych co pisali bluzgi i bzdury na fo > rum to masz rację: oni zamknęli forum. Tak jest, tu sie zgadzamy. Bluzgajacy zamknęli forum, dziwnym trafem bluzgali najmocniej zwolennich jedynej słusznej opcji. Odpowiedz Link Zgłoś
bigbr7 Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 07.02.07, 18:17 Przeważnie najmocniej bluzga opozycja. To jej wilcze prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
rakieta70 Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 13:00 cayetan napisał: > Padały też oskarżenia o faszyzm ciesz sie, ze o komunizm nikt cie nie oskarżal :D Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 13:07 naprawdę? Jakoś nie umiem sie tym cieszyć, z gory zalożyliście, ze ktoś nie kochający PiS-u musi być komunistą, co zresztą widac było w kazdym nieomal poscie zwolenników partii Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
rakieta70 Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 13:27 cayetan napisał: > z gory zalożyliście, "my" czyli kto? bo ja sie w swoim imieniu tylko wypowiadam i nikogo nie reprezentuje oprocz siebie > ze ktoś nie kochający PiS-u musi być komunistą "kochajacych inaczej" tez szanuję Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 13:46 ok, nie bede uogólniał, co nie zmienia faktu, ze zwolennicy PiS-u atakowali wszystkich majacych inne niz oni poglady w sposób, powiedzmy, niezby parlamentarny. Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: Dla wszystkich czytających ze zrozumieniem... 18.11.06, 09:39 Chyba teraz widzisz komu zalezało na zamknieciu forum i jakich sposobów użyto by do tego doprowadzić. Nie dziwię sie, ze mogłas nie wytrzymac "cisnienia" i poniekad rozumiem Twoją decyzję, ale nie do końca. Przez kilka lat czytalem FŁ, widzialem jakie tematy były tam poruszane, jakimś dziwnym trafem nie bulwersowalo to prawie nikogo. Opisy łapskiej rzeczywistości, szczególnie te traktujace o osobie Wróblewskiego, niewele różniły się od tego, co przez ostatnie tygodnie pojawialo się w postach. Mało kto protestował i nikt, nawet opisywany burmistrz, nie wazył się apelowac o jego zamknięcie. Nie sadzę by doszło do tego gdyby, zakładam teoretycznie, na forum atakowano czy opisywano by tylko i wyłącznie politycznych przeciwników PiS-u. Z załozenia powinno ono być otwarte na wszelkie opcje, w pewnych oczywiscie granicach, które czesto były przekraczane przez wszystkich, bez wyjatku, wyrażajacych tam swoje poglady. Mogę zgodzić sie z Twoją argumentacją, ale nadal nie do końca przekonany jestem, ze nie zadziałaly tu Twoje polityczne sympatie. Odpowiedz Link Zgłoś
bodziool Re: Co sie stało z Forum Łapy? 18.11.06, 11:22 proponuje przeniść się na www.serwislapski.boo.pl/forum i wspierać tą stronę informacyjną która zaczęła się rozwijać. Im więcej osób będzie ja odwiedzało i im wiecej będzie osób chętnych do pomocy tym ta strona będzie lepsza i bardziej przydatna łapiakom. Juz teraz można sprawdzić dyżury aptek, repertuar kina obejrzeć zdjecia z imprez, przeczytać wiadomości z miasta i okolic oraz znaleźć wiele innych informacji o naszym mieście. Serdecznie zapraszam! www.serwislapski.boo.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
kopacz.maly Re: Co sie stało z Forum Łapy? 18.11.06, 11:48 Serwis łapski to flaki w oleju jak Twoje Łapy co to ma byc tuba czepopawianow jak ich nazywaja sterowane przez moze jeszcze karambe z krainy PISUAROW Odpowiedz Link Zgłoś
bodziool Re: Co sie stało z Forum Łapy? 18.11.06, 13:24 kopacz.maly napisał: > Serwis łapski to flaki w oleju jak Twoje Łapy co to ma byc tuba czepopawianow > jak ich nazywaja sterowane przez moze jeszcze karambe z krainy PISUAROW rąbnij się w drzewo Serwis Łapski ma się tak do polityki jak tuńczyk do fryzjera! Jest apolityczny. Czysto infromacyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Droga ha! 18.11.06, 22:18 To co napisalas zupelnie mnie nie przekonuje - bylas wlascicielka tego forum, prawda ale wyrzucic ponad 26 tysiecy wpisow do kosza ot tak, zlikwidowac forum ktore stalo sie miejscem spotkan ludzi i dyskusji, a takze w jakies mierze wizytowka Lap - to dosyc osobliwy pomysl. Odpowiedz Link Zgłoś
miejscowy7 Re: Droga ha! 19.11.06, 16:36 hansgrubber napisał: > To co napisalas zupelnie mnie nie przekonuje - bylas wlascicielka tego forum, > prawda ale wyrzucic ponad 26 tysiecy wpisow do kosza ot tak, zlikwidowac > forum ktore stalo sie miejscem spotkan ludzi i dyskusji, a takze w jakies > mierze wizytowka Lap - to dosyc osobliwy pomysl. Dobre podsumowanie. Ja jednak wsztrzymam się z oceną jeszcze tydzień-dwa i wtedy wszystko będzie jasne. Są 2 mozliwości rozwoju wypadków 1- Forum Łapy zostało zamknięte TYLKO na czas wyborów, żeby zakneblować niePISmiennych i jeśli po wyborach zostanie odblokowane, bedzie to jasny dowód na upolitycznienie i stronniczość Forum Łapy. 2- Ha14 naprawdę puściły nerwy i rzeczywiście "wylała dziecko z kąpielą". Ha14 - jeśli masz zamiar przywrócić Forum Łapy, zrób to dziś, a najpóźniej jutro - oby PRZED końcem wyborów. Jeśli zrobisz to PO wyborach, nigdy nie uwolnisz się od zarzutu stronniczości. Odpowiedz Link Zgłoś
rany_boskie stare forum... 19.11.06, 17:09 Po pierwsze to ha14 nie była "właścicielką" forum - "zarządzała " nim tylko (nieudolnie). Po drugie - istnieje tutaj jeszcze takie miejsce jak "forum o forum" - gdzie można zgłaszać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące samej działalności forum. Myślę, że takich negatywnych uwag o łapskim forum było mnóstwo (sama byłam autorką jednego z nich)... I chyba to właśnie było główną przyczyną zawieszenia forum, które w takim jak ostatnio kształcie nie miało zupełnie racji bytu - pisałam o tym w wątku "Porządek!..." Niedopuszczalną sprawą jest - by administrator (kobieta!!!)...wyganiała z forum kogokolwiek i w takim stylu jak pokazała to ha14. Nie przystoi to administratorowi, a tym bardziej damie. Nie róbmy więc lamentu nad czymś, o czym i tak wiadomo było, że prędzej czy później bedzie miało miejsce (zmiana administratora). A o stare wpisy można zapytać "główna obsługę")... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pablo.el Re: Droga ha! 19.11.06, 17:40 Dobre podsumowanie. Ja jednak wsztrzymam się z oceną jeszcze tydzień-dwa i wtedy wszystko będzie jasne. Są 2 mozliwości rozwoju wypadków miejscowy7 napisał: 1- Forum Łapy zostało zamknięte TYLKO na czas wyborów, żeby zakneblować niePISmiennych i jeśli po wyborach zostanie odblokowane, bedzie to jasny dowód na upolitycznienie i stronniczość Forum Łapy. 2- Ha14 naprawdę puściły nerwy i rzeczywiście "wylała dziecko z kąpielą". Ha14 - jeśli masz zamiar przywrócić Forum Łapy, zrób to dziś, a najpóźniej jutro - oby PRZED końcem wyborów. Jeśli zrobisz to PO wyborach, nigdy nie uwolnisz się od zarzutu stronniczości." jeżeli miałbym wybierać to stawiam na 1 i 2 opcję :) tyle , że nie chodziło tu chyba o kneblowanie "niePISmiennych" ( a czemu nie POje...ch? ) a zwykłego chamstwa . Mało zaglądałem na forum przed wyborami , ale to co przeczytałem włos jeżyło na głowie , a przeczytałem tylko tytuły wątków... dalej nie brnąłem ... Odpowiedz Link Zgłoś
miejscowy7 Re: Droga ha! 19.11.06, 18:56 pablo.el napisał: > Mało zaglądałem na forum przed wyborami , ale > to co przeczytałem włos jeżyło na głowie , a przeczytałem tylko tytuły wątków. > .. > dalej nie brnąłem ... Widocznie zaglądałeś za mało. :) Mogę Ci przesłać na skrzynkę usunięte posty wraz z autorami. Są tam wulgarne teksty pod moim adresem. Moje odpowiedzi pozostawiano... Kopiowałem je prze 3 ostatnie dni działalności forum właśnie po to, żeby nikt nie stawiał znaku równości pomiędzy mną, a ujadaczami nasłanymi na mnie (i nie tylko na mnie). Odpowiedz Link Zgłoś
srutnakaczki Re: Droga ha! 19.11.06, 19:02 Hej, hej. Nie bądź taki święty. I Ty też potrafiłeś pojechać po niektórych głowach, jak po łysej kobyle:) Odpowiedz Link Zgłoś
miejscowy7 Re: Droga ha! 19.11.06, 19:30 srutnakaczki napisała: > Hej, hej. Nie bądź taki święty. I Ty też potrafiłeś pojechać po niektórych > głowach, jak po łysej kobyle:) Nie przeczę. :) Uwierało mnie jednak, kiedy po pyskówce wycinano tylko ataki na mnie. Ps. Niech każdy sam to oceni, ja powiedziałem już wystarczająco dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
perkow Re: Co sie stało z Forum Łapy? 20.11.06, 08:21 Jeśli jest apolityczny to czemu tylko reklamuje "Twoje Łapay",a" Gazeta Łapska" to be.... Odpowiedz Link Zgłoś
bodziool Re: Co sie stało z Forum Łapy? 20.11.06, 09:25 perkow napisał: > Jeśli jest apolityczny to czemu tylko reklamuje "Twoje Łapay",a" Gazeta Łapska" > > to be.... Po pierwsze co ma współpraca 2 portali do polityki? A poza tym z Twoich Łap dostajemy gotowca a z gazety Łapskiej sami musielibyśmy za tym chodzić i przepisywać. Odpowiedz Link Zgłoś
fferrari Re: Co sie stało z Forum Łapy? 21.02.07, 13:33 Ten wątek jest dobry na rozważania wielkopostne :-/ ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jagustynka1 Re: Co sie stało z Forum Łapy? 22.02.07, 09:50 A może otworzyć to forum. Wybory minęły i będzie więcej kultury. Zamykać je po prostu okresowo na kampanie przedwyborcze. Odpowiedz Link Zgłoś