Gość: janiol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 15:15 w latajacych talerzach ;) jest wystawa pod tym tytulem. czy ktos moze ja widzial i moze cos powiedziec, czy warto isc tam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralston Re: Anioly 04.04.03, 15:17 Wolę te tradycyjne, te które latających talerzy nie potrzebują, za to na przykład potrafią się objawić niespodziewanie w postaci życzliwej nieznajomej osoby... A wystawę gdzie można obejrzeć? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Anioly 04.04.03, 15:23 albo są długonogie i maja powiewne szaty.... Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Anioly 04.04.03, 15:31 alex.4 napisał: > albo są długonogie i maja powiewne szaty.... > Pozdr Takie też. Ale czasami anioły można też spotkać w necie... Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Anioly 04.04.03, 16:01 A czasami odlatuja do ciepłych krajów... W Agencie dołu Wolskiego anioły nie moga przebywać w jednym pomieszczeniu z telewizorem, dlatego zmniejszyła sie liczba aniołów strózów... Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
kokesz1 Re: Anioly 04.04.03, 16:04 ralston napisał: > Takie też. Ale czasami anioły można też spotkać w necie... czyzby chodzilo o anielska cierpliwosc??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: Anioly IP: *.bsk.vectranet.pl 04.04.03, 16:45 powróce na moment do określenia "latające talerze" to oczywiście nazwa kompleksu budynków miedzy dworcem a kościołem św.Rocha. czy wiecie, że kiedy były projektowane - ich architekt (o ile się nie mylę pan Toczydłowski) pragnął oddać jeden z charakterystycznych elementów podlaskiego krajobrazu? chodziło mu o stogi. od trzydziestu jednak lat, to jest od daty realizacji projektu różnie się o tych budynkach mówi, latające spodki, talerze, kiedyś ponoc nawet sombrera - ale o stogach jakos nikt nie pomyślał. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Anioly 04.04.03, 16:51 Może gdyby próbował je bardziej do brogów upodobnić - z żerdziami starczącymi na rogach - łatwiej by było odgadnąć o co chodzi... Albo niechby je podpisał: "stogi"... Odpowiedz Link Zgłoś
kokesz1 Re: Anioly 04.04.03, 16:53 a moze dlatego latajace spodki bo wokol nich "lewitowaly" zalogi? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 21:49 zwazywszy ze byly budowane na dozynki to inspiracja byla jak najbardziej na miejscu... tylko cos potem wizja miala drobne zaklocenia ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Anioly 04.04.03, 22:20 Gość portalu: janiol napisał(a): > zwazywszy ze byly budowane na dozynki to inspiracja byla jak najbardziej na > miejscu... tylko cos potem wizja miala drobne zaklocenia ;))) Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 22:26 ralston napisał: > Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;))) kto wie... na pewno te przetwory mialy bezposredni wplyw na wystroj kawiarni ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Anioly 04.04.03, 22:31 Gość portalu: janiol napisał(a): > ralston napisał: > > > Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;))) > > kto wie... na pewno te przetwory mialy bezposredni wplyw na wystroj > kawiarni ;))) Ale z pewnością da się tu też odnaleźć i echa kultury ziemniaczanej i chmielowo- jęczmiennej ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 22:48 w dziecinstwie wydawal mi sie szczegolnie eleganckim i bajecznym ten lokal... jak to kultura ma wplyw na dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś