IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.03, 15:15
w latajacych talerzach ;) jest wystawa pod tym tytulem. czy ktos moze ja
widzial i moze cos powiedziec, czy warto isc tam?
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Anioly 04.04.03, 15:17
      Wolę te tradycyjne, te które latających talerzy nie potrzebują, za to na
      przykład potrafią się objawić niespodziewanie w postaci życzliwej nieznajomej
      osoby...

      A wystawę gdzie można obejrzeć?
      • alex.4 Re: Anioly 04.04.03, 15:23
        albo są długonogie i maja powiewne szaty....
        Pozdr
        • ralston Re: Anioly 04.04.03, 15:31
          alex.4 napisał:

          > albo są długonogie i maja powiewne szaty....
          > Pozdr

          Takie też. Ale czasami anioły można też spotkać w necie...
          • alex.4 Re: Anioly 04.04.03, 16:01
            A czasami odlatuja do ciepłych krajów...
            W Agencie dołu Wolskiego anioły nie moga przebywać w jednym pomieszczeniu z
            telewizorem, dlatego zmniejszyła sie liczba aniołów strózów...
            Pozdr
          • kokesz1 Re: Anioly 04.04.03, 16:04
            ralston napisał:

            > Takie też. Ale czasami anioły można też spotkać w necie...

            czyzby chodzilo o anielska cierpliwosc??? ;)
            • habitus Re: Anioly 04.04.03, 16:07
              Czasami tak...
            • ralston Re: Anioly 04.04.03, 16:07
              Raczej o anielską życzliwość... :)
              • Gość: koro Re: Anioly IP: *.bsk.vectranet.pl 04.04.03, 16:45
                powróce na moment do określenia "latające talerze" to oczywiście nazwa
                kompleksu budynków miedzy dworcem a kościołem św.Rocha. czy wiecie, że kiedy
                były projektowane - ich architekt (o ile się nie mylę pan Toczydłowski) pragnął
                oddać jeden z charakterystycznych elementów podlaskiego krajobrazu? chodziło mu
                o stogi. od trzydziestu jednak lat, to jest od daty realizacji projektu różnie
                się o tych budynkach mówi, latające spodki, talerze, kiedyś ponoc nawet
                sombrera - ale o stogach jakos nikt nie pomyślał.
                • ralston Re: Anioly 04.04.03, 16:51
                  Może gdyby próbował je bardziej do brogów upodobnić - z żerdziami starczącymi
                  na rogach - łatwiej by było odgadnąć o co chodzi... Albo niechby je
                  podpisał: "stogi"...
                  • kokesz1 Re: Anioly 04.04.03, 16:53
                    a moze dlatego latajace spodki bo wokol nich "lewitowaly" zalogi? ;)
                    • alex.4 Re: Anioly 04.04.03, 19:38
                      albo anioły się zataczały w kółko...
                      Pozdr
                • Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 21:49
                  zwazywszy ze byly budowane na dozynki to inspiracja byla jak najbardziej na
                  miejscu... tylko cos potem wizja miala drobne zaklocenia ;)))
                  • ralston Re: Anioly 04.04.03, 22:20
                    Gość portalu: janiol napisał(a):

                    > zwazywszy ze byly budowane na dozynki to inspiracja byla jak najbardziej na
                    > miejscu... tylko cos potem wizja miala drobne zaklocenia ;)))

                    Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;)))
                    • Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 22:26
                      ralston napisał:

                      > Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;)))

                      kto wie... na pewno te przetwory mialy bezposredni wplyw na wystroj
                      kawiarni ;)))
                      • ralston Re: Anioly 04.04.03, 22:31
                        Gość portalu: janiol napisał(a):

                        > ralston napisał:
                        >
                        > > Może wizja też powstawała pod wpływem niektórych przetworów zbożowych ;)))
                        >
                        > kto wie... na pewno te przetwory mialy bezposredni wplyw na wystroj
                        > kawiarni ;)))

                        Ale z pewnością da się tu też odnaleźć i echa kultury ziemniaczanej i chmielowo-
                        jęczmiennej ;))))
                        • Gość: janiol Re: Anioly IP: *.255.255.255. / 192.168.10.* 04.04.03, 22:48
                          w dziecinstwie wydawal mi sie szczegolnie eleganckim i bajecznym ten lokal...
                          jak to kultura ma wplyw na dzieci...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka