Gość: Żelazny Garaż IP: 82.160.179.* 26.02.07, 14:57 Hej, gdzie w Bialymstoku mozna sie powspinac? Mam na mysli sztuczna scianke w zamknietym pomieszczeniu. ZG. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JA Re: Wspinaczka IP: *.osiedle.net.pl 26.02.07, 21:59 Tak, też chciałam się powspinać, ale tylko w Supraśłu można w Białymstoku był kiedyś klub Ósemka, ale już chyba nie ma:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madmax Re: Wspinaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 00:05 tak pomiedzy multikinem a aquaparkiem Odpowiedz Link Zgłoś