Dodaj do ulubionych

Wspinaczka

IP: 82.160.179.* 26.02.07, 14:57
Hej, gdzie w Bialymstoku mozna sie powspinac?
Mam na mysli sztuczna scianke w zamknietym pomieszczeniu.
ZG.
Obserwuj wątek
    • Gość: JA Re: Wspinaczka IP: *.osiedle.net.pl 26.02.07, 21:59
      Tak, też chciałam się powspinać, ale tylko w Supraśłu można
      w Białymstoku był kiedyś klub Ósemka, ale już chyba nie ma:/
      • Gość: madmax Re: Wspinaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 00:05
        tak pomiedzy multikinem a aquaparkiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka