Dodaj do ulubionych

Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej?

07.05.03, 08:10
Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej?
Obserwuj wątek
    • wch Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 10:46
      Police Squad.
    • Gość: clod Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 12:21
      Latający cyrk Monty Pythona
    • ralston Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 12:21
      m.a.s.h.
      • Gość: anka1 Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: 212.33.74.* 07.05.03, 13:18
        jesli Wakacje z duchami mozna byloby nazwac serialem komediowym to oddaje swoj
        glos na to.
        • agutka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 16:13
          Idac tym tropem uwielbialam "Przygody Tolka Banana".
          A teraz podoba mi się sitcom "Miodowe Lata", ale wczesniejsze odcinki, teraz
          juz nie jest tak wesolo.
          • agutka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 16:15
            Acha, zapomnialabym swietny jest "Kasia i Tomek".
    • Gość: annabl Re: Jakie seriale IP: *.student.pw.edu.pl 07.05.03, 23:27
      kiedys bylo "Murphy Brown"
      i nieprzecietny Latajacy Cyrk Monty Pythona, ale wtedy bylam w 6 klasie chyba...
      "Poszukiwanie św. Graala"
      "Allo, allo"
      "Pan wzywał, milordzie?" ("You rang, milord?")
      "Trzecia planeta od słońca"
      "Fame" - mało komediowy
      no i:
      "Ale plama" z Rewińskim i Piaseckim - choc to juz nie serial
    • Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 09:27
      1. Przyjaciele
      2. Zmiennicy
      3. Alternatywy 4
      4. Świat Malcolma
      5. Kasia i Tomek
      6. 3 planeta od słońca
    • Gość: koholog Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.crowley.pl 08.05.03, 10:27
      Latający cyrk
      Głowa rodziny
      Przyjaciele
      Alternatywy 4
      Simpsonowie
    • Gość: knur Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.pl 08.05.03, 11:27
      Fawlty Towers (Hotel Zacisze)
      4 pancerni i pies (Gustlik: Prawego Niemiec: Was? G: Kapusta i kwas!)
      Czterdziestolatek (pierwsza seria)
      Podróż za jeden uśmiech
      wybory Miss Czegoś-Tam w BTM
      • Gość: anka1 Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: 212.33.74.* 08.05.03, 13:03
        a Przystanek Alaska tez sie chyba nadaje ?
        • kalisia Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 13:15
          oj,Alaska byla cudowna...Ktos tez wspomnial o " Pan wzywal milordzie?"-takze
          swietny. No i Monthy- serial, filmy- uwielbiam ich humor. A tak poza tym to z
          amerykanskiej papki Przyjaciele i starsze Ally McBeal. Ostatnio rozluznia mnie
          Sex in the city, ale czasem robi sie zbyt realny i smutny, i po filmie mam
          refleksyjny nastroj.
    • Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 14:53
      O i jeszcze chciałam dodać serial czeski Arabela :) super! A był jeszcze jeden
      czeski serial mniej więcej z tego samego okresu i z tymi samymi aktorami, taki
      s-f jak ludzie z przyszłości przenieśli sie do Czechosłowacji lat 70-80 i
      szukali jakiegoś profesorka. Czy ktoś go pamięta. Jaki miał tytuł?
      • kohol Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 14:54
        Może "Goście z galaktyki Arkana"?
      • awee Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 15:05
        Gość portalu: dorka napisał(a):

        > O i jeszcze chciałam dodać serial czeski Arabela :) super! A był jeszcze
        jeden czeski serial mniej więcej z tego samego okresu i z tymi samymi
        aktorami, taki s-f jak ludzie z przyszłości przenieśli sie do Czechosłowacji
        lat 70-80 i szukali jakiegoś profesorka. Czy ktoś go pamięta. Jaki miał tytuł?

        Tytuł po prostu brzmiał "Goście" jeśli to to z kryptonimem "Adam 1984"
        albo "Adam 84"
        A z czeskich to były też dobre inne seriale 'Kobieta za ladą" "Pod wspólnym
        dachem' (albo pod jednym) oraz był taki serial polsko-czeski "3+jedna"
        • Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 15:23
          Rzeczywiście pozostałe czeskie seriale też były super. Z chęcią bym obejrzała
          powtórkę któregoś z nich zamiast po raz 20 Janosika lub 4 pancernych (chociaż
          lubię ;)).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka