agutka 07.05.03, 08:10 Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wch Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 10:46 Police Squad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: clod Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 12:21 Latający cyrk Monty Pythona Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 12:21 m.a.s.h. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka1 Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: 212.33.74.* 07.05.03, 13:18 jesli Wakacje z duchami mozna byloby nazwac serialem komediowym to oddaje swoj glos na to. Odpowiedz Link Zgłoś
agutka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 16:13 Idac tym tropem uwielbialam "Przygody Tolka Banana". A teraz podoba mi się sitcom "Miodowe Lata", ale wczesniejsze odcinki, teraz juz nie jest tak wesolo. Odpowiedz Link Zgłoś
agutka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 07.05.03, 16:15 Acha, zapomnialabym swietny jest "Kasia i Tomek". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: annabl Re: Jakie seriale IP: *.student.pw.edu.pl 07.05.03, 23:27 kiedys bylo "Murphy Brown" i nieprzecietny Latajacy Cyrk Monty Pythona, ale wtedy bylam w 6 klasie chyba... "Poszukiwanie św. Graala" "Allo, allo" "Pan wzywał, milordzie?" ("You rang, milord?") "Trzecia planeta od słońca" "Fame" - mało komediowy no i: "Ale plama" z Rewińskim i Piaseckim - choc to juz nie serial Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 09:27 1. Przyjaciele 2. Zmiennicy 3. Alternatywy 4 4. Świat Malcolma 5. Kasia i Tomek 6. 3 planeta od słońca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koholog Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.crowley.pl 08.05.03, 10:27 Latający cyrk Głowa rodziny Przyjaciele Alternatywy 4 Simpsonowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knur Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.pl 08.05.03, 11:27 Fawlty Towers (Hotel Zacisze) 4 pancerni i pies (Gustlik: Prawego Niemiec: Was? G: Kapusta i kwas!) Czterdziestolatek (pierwsza seria) Podróż za jeden uśmiech wybory Miss Czegoś-Tam w BTM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka1 Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: 212.33.74.* 08.05.03, 13:03 a Przystanek Alaska tez sie chyba nadaje ? Odpowiedz Link Zgłoś
kalisia Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 13:15 oj,Alaska byla cudowna...Ktos tez wspomnial o " Pan wzywal milordzie?"-takze swietny. No i Monthy- serial, filmy- uwielbiam ich humor. A tak poza tym to z amerykanskiej papki Przyjaciele i starsze Ally McBeal. Ostatnio rozluznia mnie Sex in the city, ale czasem robi sie zbyt realny i smutny, i po filmie mam refleksyjny nastroj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 14:53 O i jeszcze chciałam dodać serial czeski Arabela :) super! A był jeszcze jeden czeski serial mniej więcej z tego samego okresu i z tymi samymi aktorami, taki s-f jak ludzie z przyszłości przenieśli sie do Czechosłowacji lat 70-80 i szukali jakiegoś profesorka. Czy ktoś go pamięta. Jaki miał tytuł? Odpowiedz Link Zgłoś
kohol Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 14:54 Może "Goście z galaktyki Arkana"? Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? 08.05.03, 15:05 Gość portalu: dorka napisał(a): > O i jeszcze chciałam dodać serial czeski Arabela :) super! A był jeszcze jeden czeski serial mniej więcej z tego samego okresu i z tymi samymi aktorami, taki s-f jak ludzie z przyszłości przenieśli sie do Czechosłowacji lat 70-80 i szukali jakiegoś profesorka. Czy ktoś go pamięta. Jaki miał tytuł? Tytuł po prostu brzmiał "Goście" jeśli to to z kryptonimem "Adam 1984" albo "Adam 84" A z czeskich to były też dobre inne seriale 'Kobieta za ladą" "Pod wspólnym dachem' (albo pod jednym) oraz był taki serial polsko-czeski "3+jedna" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorka Re: Jakie seriale komediowe lubicie najbardziej? IP: *.biatel.com.pl / 172.30.7.* 08.05.03, 15:23 Rzeczywiście pozostałe czeskie seriale też były super. Z chęcią bym obejrzała powtórkę któregoś z nich zamiast po raz 20 Janosika lub 4 pancernych (chociaż lubię ;)). Odpowiedz Link Zgłoś